Vyklízení větších domácností a firem

Větší domácnosti

Pro vyklízení větších domácností využíváme 2 auta VW LT a Iveco Daily o celkovém objemu 42m3 a 3 pracovníky za 1150,-Kč bez 21% DPH za hodinu práce (+ každý další pracovník 150,-Kč). Tato cena je včetně dopravy, takže neplatíte žádné další příplatky za ujeté km. Mezi naše výhody patří velká variabilita dopravy, díky velikosti aut a hmotnosti do 3,5 tuny můžeme vyjíždět do center měst bez povolení, tím odpadá někdy až moc složitá administrativa s povolením vjezdu. Tato specifikace se hodí především pro vyklízení větších bytů o velikosti 3+1, 4+1, rodinných domů a větších firem. Harmonogram prací Vám navrhneme individuálně dle typu vašeho vyklízení.

Firmy

Vyklízíme nejen velké  firmy a instituce, ale i malé kanceláře, realizujeme práce bez přerušení provozu, o víkendech, svátcích,  dále i s možností v nočních hodinách.
Využijte naší bezplatnou návštěvu technikem, který vám vytvoří cenovou nabídku. Následně vám navrhneme harmonogram úkonů, které by při dodržení měli vytvořit rychlé a plynulé vyklízení bez zbytečného stresu. Při práci používáme profesionální vybavení. Podívejte se do našich referencí, kde můžete vidět spokojenost od našich dokončených zakázek.

Příklad většího vyklízení

Vybavení kuchyně (lednice, myčka, mikrovlnná trouba, nábytek, kuchyňské potřeby), obývacího pokoje (televize, sedačka, konferenční stolek, 3x knihovna) a ložnice (manželská postel, 2x šatní skříň, komoda) a dětského pokoje (postel, skříň, komoda, stůl)

Jaká bude přibližně cena?

Vyklizení větší domácnosti a firem

1150Kč/hod

Cena zahrnuje: 2x vozidlo, 3 pracovníky, ujeté kilometry, prostoje vozidla, práci pracovníka, demontáž nábytku, odvoz nepotřebných věcí na sběrný dvůr nebo na skládku.

Nezávazně poptat vyklizení větší domácnosti či firmy

Vyklizení větší domácnosti

Např. vyklizení rodinného domu


Pro naše vyklizení postačí 2 auta


Celé vyklizení provedou naši 4 pracovníci

Celkem zaplatíte
od 16 500 Kč
cca 9 hodin

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.