3 kroky k bezstarostnému stěhování. A zvládnete to sami!

Zvládněte stěhování ve třech krocích. Bez stresu! Důležité je, vědět jak na to. Naši stěhováci z PROFIGROUP vám poradí, jak a kdy začít se stěhováním a poradí i tajné fígle.

Zbavte se všeho, co nutně nepotřebujete

Znáte to. Ve svém bytě bydlíte už pár let a tak není divu, že ve skříních najdete poklady, o kterých ani nevíte, že máte. Chcete se přestěhovat snadno a rychle? Pravidlo zní jasně. Zbavte se všeho, co nepotřebujete. A co všechno sem patří? Cokoliv, co jste za poslední dva roky nepotřebovali!

Pokud věc nepotřebujete během dvou let, je pravděpodobné, že už ji nikdy potřebovat nebudete. Postup je jednoduchý. Vyčleňte si prostor, a na hromádky umisťujte předměty, které nepotřebujete. Ty, co se dají ještě použít, věnujte třeba na charitu. Ty, které nefungují, vyhoďte.

Návod pro sběratele

Mnoho lidí má problém vyhodit věci, protože jim jich je líto. Je to přirozené. Tohle jste dostali od nejlepší kamarádky, tohle jste si koupili na první společné dovolené s manželem a v tomhle kostýmu jste složili před dvaceti lety maturitu. Jak se zbavit věcí, ke kterých máte citové pouto?

  • Udělejte si seznam věcí, které jsou na prodej. Vyfotografujte a uložte krabic. Fotografie umístěte na internetový bazar. Tohle udělejte s dostatečným předstihem, aby si je noví majitelé stihli včas vyzvednout a vy je nemuseli stěhovat sem a tam.
  • Nestíháte? Udělejte před svým domem burzu. Snad se touto cestou podaří udat vše, co nepotřebujete, v rekordně krátkém čase.
  • Nepotřebné knihy můžete věnovat do nemocnice, domova důchodců, dětského domova nebo městské knihovny. Poslouží také ve veřejné knihovně na zastávce nebo na nádraží.

Zkontrolujte svůj nový domov s předstihem

 

Zjistěte, zda na nové adrese máte k dispozici vše, co potřebujete. Od kuchyňské linky, vybavení koupelny, až po internet. Objednávka techniků může trvat i několik dní. V dnešní době určitě nechcete mít odpojený dřez nebo zjistit, že v koupelně chybí umyvadlo.

Zabalte si

 

Protříděné věci, které se s vámi stěhují na novou adresu, je nutné pečlivě zabalit. Domluvte si s naším technikem z PROFIGROUP schůzku, na které proberete veškeré podrobnosti stěhování. Náš technik spočítá množství krabic, který vám zdarma půjčíme a vy budete mít své věci v bezpečí. Podívejte se do našich referencí, jak pracujeme.Stěhování v Řevnicích nebylo nikdy jednodušší!

 

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.