4 kroky k levnějšímu stěhování bytu 2KK v Praze!

Byty o velikosti 2KK patří k nejoblíbenějším velikostem nejen v centru Prahy, ale i jejích ostatních částí. Chystáte se přestěhovat? Objednejte si naše stěhováky, kteří vám ušetří více 30% nákladů!

Kvalitní krabice a obalový materiál zdarma

Abyste své věci bezpečně přepravili na novou adresu, potřebujete k tomu kvalitní krabice nebo plastové boxy. Jenže jejich nákup je drahý a shánění krabic od banánů je docela složité. Objednejte si pomoc s odvozem vašich věcí od našich stěhováků z PROFIGROUP a získejte krabice, obalový materiál, boxy i kvalitní stěhovací pomůcky pro bezpečnou manipulaci během balení od našich stěhováků zdarma!

Balení svépomocí? Pozor na cennosti!

I když si zrovna nepotrpíte na sbírku růžových slonů a ani nemáte police plné křehkých šampusek, přece jen se ve vaší domácnosti najdou věci, o které nechcete přijít. Může to být porcelán po babičce, historicky cenná komoda nebo drahé dekorace.

Při balení je důležité myslet na to, že všechny věci v krabicích, musí přežít nejen přenos věcí do vozu, ale také transport a následné vynesení do nového bytu. Pevnou krabici nebo plastovou bednu vypodložte bublinkovou folií. Každou věc pečlivě zabalte do novin a uložte do měkkého lůžka, vystlaného opět novinami nebo bublinkovou folií. Na krabice nezapomeňte napsat „KŘEHKÉ“ a místo, kam ji mají naši stěhováci na nové adrese umístit.

Myslete na nábytek

I když zrovna nemáte drahý masivní nábytek, jistě nechcete, aby se během stěhování něco rozbilo. Pokud to lze, veškerý nábytek rozložte na co nejmenší díly. V opačném případě odstraňte úchytky. Šuplíky zafixujte flexi fólií. Hrany opatřete tvrdým kartonem a popište, kam je mají naši stěhováci umístit na nové adrese.

Zajistěte si profi stěhovací tým

Aby pro vás bylo stěhování bez starostí a vše probíhalo podle vašich představ, budeme postupovat podle plánu, který jste si domluvili předem s naším technikem a podle předem domluvené cenové nabídky. Podívejte se do referencí, jak stěhujeme v Praze a okolí!

 

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.