Stěhování: Jak vše zvládnout v klidu

Stěhujete svůj byt a přemýšlíte, kde vůbec začít? Nejlepší je, získat pomoc od profesionálů. Podívejte se na rady našich stěhováků z PROFIGROUP, kteří se každý den specializují na balení inventáře bytů a následné stěhování. 

Stěhování v Čechách: Jak vše zvládnout v klidu? 

I na stěhování jednou dojde. To je možná pak lepší vyhořet. Říká si každý, kdo stojí před přeplněnými skříněmi, které nutně volají o probrání toho, co už nepotřebujete, po pečlivé zabalení toho, co chcete odvézt na novou adresu. Jak se poprat s balením a jak nepřijít o nervy? Pořiďte si s předstihem vše potřebné a na zmatky už vám nezbude čas. 

Nejdříve ze všeho si zabalte kufr první záchrany

Až se přestěhujete na novou adresu, budete tam, kde jste teď. Akorát z jiného konce. Vše zabalené do krabic, všechno je všude a nikde to, co zrovna hledáte. Abyste první dva až tři dny nepátrali po hygienických pomůckách, oblečení nebo kávě, pak si ze všeho nejdříve zabalte kufr. Jako když jedete na dovolenou. 

Zbavte se nepotřebného a to ostatní zabalte

Nejdříve je nutné probrat se vším, co už nechcete. Hodí se vám svetr, který jste neměli na sobě už několik let? Potřebujete nutně sbírku pohledů, kterou už máte v zadní přihrádce své skříně už od střední školy? To určitě není potřeba balit pro další stěhování. Právě nastává čas, zbavit se všeho, co nepotřebujete. 

Sežeňte si smršťovací fólii a krabice 

Kvalitní krabice, které se nerozpadnou hned ve dveřích, izolepa, popisovač, barevné štítky. Tím se dá docela dobře začít. Do krabic uložíte veškeré drobnosti, na krabici napíšete seznam jejího obsahu, přidělíte jí štítek, do které místnosti patří, a nakonec pečlivě oblepíte. Připraveno na stěhování!

Nepostradatelná je také takzvaná stretch folie. Ta je nepostradatelným pomocníkem během stěhování bytu. Jednoduše jí omotáte nábytek tak, aniž byste poškrábaly hrany a korpus. Případně do ní lze zabalit skupinku již zabalených krabic, které díky tomu můžete snáze přenést najednou.

Objednejte si stěhováky

Na den, kdy plánujete stěhování, se obraťte na naše stěhováky z PROFIGROUP. Podívejte se do našich referencí, komu jsme se stěhováním pomohli a jaké další typy na stěhování pro své zákazníky máme. 

stěhování praha
stěhování bytů
stěhování levně

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.