Aktuální nabídka stěhování v Praze

Sháníte pomoc se stěhováním svého bytu v Praze? Specializujeme se na nejlevnější stěhování bytů 1Kk a 2Kk v Praze a okolí. Podívejte se, jak naši stěhováci z PROFIGROUP pracují!

Stěhování v Praze levně? Jde to!

Stěhování. Strašidelná představa z balení. A tak vzrušující pocit z nové etapy života! Užijte si stěhování se vším všudy. Zapomeňte na chaos, zmatek a nekončící hromady věcí, které musíte zabalit.

Ušetřete s PROFIGROUP až 30% nákladů

S našimi stěhováky z PROFIGROUP, bude stěhování hračka. Zavolejte si k vám domů našeho technika. S ním domluvíte veškeré vaše představy o stěhování. Velkou výhodou naší stěhovací firmy je, že ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

Chcete si vše zabalit sami a pak si nechat jen pomoci s odvozem a rozmístěním nábytku na nové adrese? Nebo si netroufáte na balení elektroniky a některých kusů nábytku a raději tyhle věci necháte zabalit od našich zkušených zaměstnanců? Nebo se stěhováním nechcete mít vůbec nic společného a raději si objednáte službu stěhování na klíč? Po domluvě náš technik spočítá krabice, které vám zdarma půjčíme, připraví plán stěhování a připraví cenovou kalkulaci, která je od této chvíle neměnná. S námi víte, kolik vás celá akce bude stát!

S námi bude stěhování hračka

V Den D k vám pošleme náš tým proškolených stěhováků, kteří se okamžitě pustí do práce. Veškeré vaše věci uloží do našich speciálně upravených vozů, které jsou uzpůsobeny pro transport křehkých věcí. S námi bezpečně přepravíte historicky cenný nábytek, křehké nádobí, elektroniku i hudební nástroje!

Pomůžeme vám se zabydlet

Není nic příjemnějšího, než po celodenním dni přijít k hotovému. Naši stěhováci vynesou veškeré vybavení a krabice do místností, na předem domluvená místa. Nábytek rozestaví tak, jak jste si domluvili s naším technikem, smontují jej a připraví na další použití. Elektroniku zapojí a pokud se jedná o vestavné spotřebiče, umístí je do skříněk. Váš byt bude připravený na vybalení krabic. Podívejte se na naše reference, jak s námi probíhá Stěhování Praha.

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.