Jak efektivně přestěhovat kosmetický salon v Praze?

Hledáte pro své podnikání luxusní prostory? Povzneste své podnikání na novou úroveň, získejte novou klientelu, ale práci se stěhováním salonu nechte na našich stěhovácích z PROFIGROUP!

Stěhování kosmetického salonu v Praze

Přestěhovat svůj kosmetický salon na lukrativnější pražskou adresu vám pomůže získat novou klientelu a rozšířit svůj byznys o nové možnosti. Pokud jste si už nebytové prostory vybrali, pusťte se do zařizování všech náležitostí a těžkou práci se stěhováním z původní na novou adresu, nechte na našich zkušených stěhovácích z PROFIGROUP.

Stěhování kosmetického salonu na klíč

Váš kosmetický salon je vybaven moderním zařízením a kvalitními kosmetickými produkty. Jistě chcete, aby byly všechny vaše věci přestěhovány zvlášť opatrně. Objednejte si pro stěhování vašeho vybavení kosmetického salonu naše stěhováky z PROFIGROUP.

Zavolejte si našeho technika a přímo na místě, ve vašem kosmetickém salonu, dohodněte veškeré náležitosti stěhování salonu na klíč, včetně termínu stěhování. O vše ostatní se postaráme za vás. Stačí nám předat klíče od původní a nové adresy.

Naši stěhováci se pustí do balení veškerého vybavení vašeho salonu. Kosmetiku a doplňky uloží do krabic. Nábytek a ostatní vybavení zabalí do fixační folie, hrany opatří tvrdým kartonem a nakonec ve stěhovacích vozech pečlivě přikurtují speciálními popruhy. Tak zajistíme, že se během transportu nic nerozbije.

Přestěhujeme vás kdykoliv

Rozumíme, že je váš byznys v plném proudu a není možné začít se stěhováním během dne. Přestěhujeme vás ve večerních i nočních hodinách, o víkendech i svátcích! Pracujeme nonstop a neúčtujeme si poplatky navíc. Naši stěhováci jsou pravidelně školeni a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. Podívejte se na naše reference. Stěhování firmy v Praze nebylo nikdy jednodušší!

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.