Jak skladovat a ušetřit? Objednejte si skladové kontejnery v Praze!

Získat prostorný sklad, do kterého bezpečně uložíte svého veterána, zahradní techniku i třeba vybavení domácnosti? Skvělé řešení nabízí pronájem skladového kontejneru!

Objevte nové prostory pro své věci

Zvláště v centru Prahy je velmi obtížné najít dostatek prostoru, do kterého se vám vejdou vaše osobní věci, vybavení domácnosti, ale také třeba vybavení na vaši terasu či zahradní náčiní. Moderní městské apartmány nejsou navrženy tak, aby měly k dispozici úložný prostor navíc. Přikoupit sklepní kóji nebo garáž představuje další vysoký náklad pro rodinný rozpočet a tak nezbývá nic jiného, než najít jiné řešení.

Skladujte tak, jako Američané! Ve skladových kontejnerech. Lodní kontejnery jsou vyrobeny z kvalitní a odolné ocele, která je určena pro přepravu na moři. Kontejner je vysoce odolný, bezpečný a je skvělý pro umístění všeho, co zrovna potřebujete uskladnit.

Pronájem skladových kontejnerů od PROFIGROUP

Naše specializovaná firma PROFIGROUP zajišťuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem skladových kontejnerů. Ke svým věcem budete mít přístup nepřetržitě a to včetně víkendů a svátků. Skladové prostory ve skladovacích kontejnerech jsou určené pro bezpečné skladování osobních věcí. Kontejnery jsou pod neustálým kamerovým systémem, proto budou vaše věci v maximálním bezpečí.

Proč si objednat skladovací kontejnery v Praze

  • Skladování v kontejnerech je moderní a praktické
  • Kontejnery jsou moderní, suché a čisté
  • na výběr máme různě velké skladovací kontejnery
  • ke svým věcem budete mít přístup 24/7
  • kontejnery jsou pod kamerovým systémem
  • nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Objednejte si skladovací kontejner právě nyní

Připravte si vše, co potřebujete uskladnit. Protože právě nyní máte možnost získat nejlevnější a nejmodernější způsob skladování svých věcí. Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si s našimi techniky vhodný kontejner. Po zaplacení faktury obdržíte číslo skladu prostřednictvím textové zprávy, kterou obdržíte na vaše uvedené telefonní číslo. Od této chvíle máte k dispozici svůj kontejner. Ke kontejneru nabízíme také možnost pronájmu manipulačního vozíku. Podívejte se na naše reference, komu jsme s uskladněním věcí v nedávné době pomohli.

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.