Jak uskladnit své osobní věci a ušetřit? Vyzkoušejte skladovací kontejnery!

Hledáte nové úložné prostory pro doplňky ke svému automobilu, sezónní oblečení, sportovní výbavu nebo třeba garáž pro vašeho veterána? Zkuste naše skladové kontejnery!

Proč si objednat skladové kontejnery?

Znáte to. Mít moderně zařízený interiér, je pro každého majitele městského apartmánu doslova sen. Jenže krásné moderní obývací stěny jsou navrženy v minimalistickém duchu a tak není divu, že se obíráme o úložný prostor navíc. Udělejte si ve svých věcech pořádek a co aktuálně nepotřebujete, umístěte do svého soukromého skladu. Že takový sklad nemáte? Pak si objednejte krátkodobý či dlouhodobý pronájem skladových kontejnerů od PROFIGROUP!

Pro koho jsou skladové kontejnery určené?

Skladovací kontejnery nabízí skvělou možnost pro všechny, kteří hledají krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem pro své osobní věci. https://www.profigroup.cz/uskladneni-nabytku.htmjsou konstrukčně navrženy tak, aby vydržely hrubé zacházení při přepravě nejen na moři, ale také ve skladech.

Proto představují skvělý způsob, jak nabídnout uskladnění pro nejrůznější typy věcí. Skladové kontejnery jsou robustní, odolné, suché a čisté. Velký prostor kontejneru nabízí možnost využití i jako garáže pro váš automobil. Sháníte-li skladové prostory v Praze, skladový kontejner je ideálním řešením. Kontejnery jsou nepřetržitě monitorovány kamerovým systémem. Naši stěhováci vám pomohou se stěhováním těžkého vybavení a navíc si můžete půjčit manipulační vozík.

Jak získat skladový kontejner?

Zavolejte si na naši pobočku a domluvte si s technikem pronájem skladového kontejneru, dle vašich požadavků. Svůj kontejner můžete mít k dispozici už během několika minut! Stačí uhradit fakturu a obratem obdržíte číslo kontejneru, který je vám odteď k dispozici. Podívejte se do našich referencí, kdo si u nás skladové kontejnery v nedávné době pronajal!

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.