Jste z Hlubočep? Poradíme, jak tu co nejlevněji přestěhovat byt 2+1

Čeká vás stěhování vašeho malého městského apartmánu v centru Hlubočep po Praze nebo do jiné části republiky? Podívejte se, jak stěhují naši stěhováci z PROFIGROUP a jak vám ušetříme až 30%!

Stěhování bytu 2+1 Hlubočepy

Zvládněte stěhování svého malého městského apartmánu v Hlubočepech a okolí snadno a rychle. Obrátili jsme se na naše stěhováky z PROFIGROUP, kteří mají bohaté zkušenosti se stěhováním bytů na Praze 5 a zeptali jsme se na to, jak čím si usnadnit celý průběh stěhování.

 S organizací začněte s předstihem

Většinou o stěhování víme s dostatečným předstihem, ale už málokdo z nás si dává dostatek času na samotné balení. Pokud víte, že se budete stěhovat, nechte si minimálně měsíc k tomu, abyste všechny své věci pečlivě roztřídili, uložili do krabic a vše důkladně zabalili.

Zařiďte si volno

Pokud máte tolerantního šéfa, můžete ho poprosit o pár dní volna. Pokud to takhle ve vaší firmě nefunguje, požádejte o čerpání řádné dovolené, nebo si požádejte o neplacené volno. Na neplacené volno máte nárok ze zákona.

Nechte si spočítat krabice, které vám zdarma půjčíme

Abyste si mohli vše pečlivě zabalit, pozvěte k sobě cca 5 týdnů před plánovaným stěhováním našeho technika z PROFIGROUP, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti týkající se stěhování. Nakonec vám technik spočítá množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme.

Zajistěte si komplexní servis

Neradi se dostáváte do stresu? Naše stěhovací firma PROFIGROUP nabízí také službu stěhování na klíč. Pak nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o ostatní už se postaráme sami. Veškeré vybavení domácnosti uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport, vše nakonec odvezeme a vyskládáme na místo na nové adrese tak, jak jste si domluvili s naším technikem. Podívejte se na naše reference, komu jsme se stěhováním v nedávné době pomohli a rezervujte si termín stěhování právě nyní!

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.