Máte zabaleno? Je čas na stěhování!

Konečně jste zabalili poslední krabici a tak nezbývá nic jiného, než vše odvézt na novou adresu a vydat se vstříc novému dobrodružství! Poradíme, jak se co nejrychleji zabydlet.

Zařiďte si stěhováky

Jak na stěhování? Pokud máte na odvoz několik málo krabic, pravděpodobně se vám vejdou do kufru vašeho vozu. Ale jestli potřebujete přestěhovat spolu s vašimi osobními věcmi také nábytek a další vybavení domácnosti, pak je lepší, nechat si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním v Praze 2  a okolí a vám ušetříme až 30% nákladů spojených se stěhováním. Podívejte se na naše reference.

Otevřete dveře do nového

V momentě, kdy zavřeme náš stěhovací vůz, popřejeme vám příjemné bydlení a odjedeme, vás čeká nová etapa vašeho života. Nadechněte se, vydechněte, otevřete dveře od nového domova a vkročte pravou!

S největší pravděpodobností vás zaskočí různé pocity. Od neskonalého štěstí, po pocity smutku. Všechny emoce se ve vás bouří. Rozhlédněte se po novém domově a rozhodněte se, co jako první uděláte. Necháte si vše projít hlavou a zajdete si na dobré jídlo? Nebo se hned pustíte do vybalování krabic?

Ať už budou vaše první kroky vést kamkoliv, nejprve byste měli udělat:

  • Vybalit si krabici první záchrany. Ta obsahuje všechny věci, které nutně potřebujete. Máte v ní pravděpodobně věci na převlečení, rychlovarnou konvici s kávou, hygienické potřeby, léky, popř. doplňky pro domácí mazlíčky a hračky pro děti.
  • Připravte si místo na spaní. Naši stěhováci vám smontovali nábytek a tak nezbývá, než povléci postel a připravit ložnici na první noc v novém bytě.
  • Do kuchyně uložte to nejnutnější, abyste si ráno mohli připravit snídani a svačinu.

A teď, když už máte vše důležité hotové, můžete pokračovat ve vybalování, nebo popřemýšlet, jak nový domov zútulnit, co dokoupit a jak zabydlet.

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.