Stěhování podle znamení I. Část: Raci se musí do akce nutit. Jak to máte vy?

Kdo nejlépe zvládá stěhování podle zvěrokruhu? Podívejte se, jak zvládnete stěhování vy a jak vaše drahá polovička. S tímto článkem zvládnete stěhování možná lépe, než očekáváte?

Stěhování podle zvěrokruhu

Stěhujete se a přemýšlíte, jak a kde začít? Možná je pro vás celá akce jedno velké dobrodružství, možná právě vy, už při samotné představě o balení, raději zalézáte pod peřinu. Každý z nás zvládá stěhování jinak. Podívejte se, jak to má právě vaše znamení.

Beran

Berani jsou při podobných akcích ve své kůži. Mají pocit, že zvládnou vše a pokud možno co nejrychleji. Budou se snažit veškeré vybavení zabalit do několika málo krabic. Bez třídění a bez zdlouhavého popisování. I s přepravou věcí na novou adresu si nedělají příliš velké starosti. Co neuveze auto napoprvé, odveze se napodruhé. Když se něco rozbije, nevadí! Proto pokud se stěhujete s berany, obrňte se trpělivostí. Nezapomeňte dotyčného chlácholit a uklidňovat.

Býk

Býci příliš neoplývají trpělivostí a tolerancí. Pokud mají zabalit celou svou domácnost, obvykle už pár dní před plánovanou akcí začínají být rozladění. Není výjimkou, pokud se během balení dostaví pocity beznaděje, vztek a cholerické výbuchy. Jakákoliv změna je pro býka nepříjemná. Stěhování v Praze patří zrovna mezi největší životní změny a tak je lepší, pokud jim dopřejete prostor, občas je uklidníte milými slovy nebo stěhování zpestříte nějakou zábavnou hrou či příjemnou večeří.

Blíženci

Blíženci jsou od přírody přizpůsobiví jedinci. Ale zrovna stěhování není disciplína, se kterou se umí rychle ztotožnit. Bude jim dělat problém splynout s aktuální situací. Hlavně na začátku budou nejistí a nervózní. Určitě budou chtít mít vše co nejrychleji z krku. Proto balení bude akce kulový blesk. Vše nahází do krabic a je hotovo. Bez systému, logického uvažování a zdlouhavého přemýšlení. Jen, aby bylo vše na oko připravené a „hotové“.

Rak

O racích je známo, že si dávají se vším dost na čas. A co se týče stěhování, nejspíš je do akce budete muset začít nutit. Není od věci, začít s dostatečně velkým předstihem. Že se všude doporučuje, začít s balením měsíc předem? Raci si mohou klidně dopřát dvojnásobek času. Nejvíce raka potěšíte, když i vše zařídíte sami, nejlépe se stěhovací firmou PROFIGROUP,která má skvěléreference.

Lev

Lvi potřebují mít nad vším kontrolu. A nikterak tomu není ani u stěhování. Všechny věci musí být pečlivě vyrovnané v předem popsaných krabicích. Seznam věcí, co kam patří, mají připravený dlouho dopředu. Spolehněte se, že stěhování se lvem bude běžet jako po drátkách. A když přijde nějaká komplikace, okamžitě mají plán B. Pokud lva pochválíte, bude pracovat ještě rychleji a efektivněji.

Panna

Panny vyžadují přesné instrukce. Rádi mají věci pod kontrolou a ještě radši mají, pokud jim někdo připraví plán, který mohou do posledního puntíku splnit. Můžete se spolehnout, že všechno, co pannám poručíte, splní. Stěhování s nimi je bez komplikací. Jejich klidná povaha jim dodává sílu a akce se bude nést v pohodovém duchu. Bez plánu a v chaosu bude ale situace opačná!

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.