Tipy pro snadné stěhování v Krči

Stěhování krůček po krůčku

Když se řekne stěhování…. Co se vám vybaví? Nepřeberné množství krabic, všude samý nepořádek, hromady věcí a vy bez energie? Nebo si představíte krásně vyskládané krabice do komínku, na druhé straně pečlivě zabalený nábytek a sebe s kufrem první záchrany, jak odcházíte ze svého původního bytu, vstříc novým dobrodružstvím? Druhá varianta zní lépe, co říkáte? A tak pro vás máme tipy, díky kterým bude balení i samotné stěhování hračka.

Balte od konce

Možná se vám to zdá divné, ale má to logiku. Nejdříve zabalte interiérové ozdoby, poté sezónní oblečení, které aktuálně nenosíte a sportovní výbavu. Postupně přejděte ke skříním, kde máte věci, které běžně nepoužíváte. Až nakonec přijde na řadu váš aktuální šatník, vybavení kuchyně a koupelny.

Tip na balení od stěhováků z PROFIGROUP: Do krabic ukládejte výhradně pečlivě zabalené věci. Mezery mezi nimi vykládejte novinami. Dbejte na to, abyste krabice nepřetížili. Maximální váha by měla být do 15 kg. Těžší krabice se mohou při přenosu poškodit a vám přivodit nepříjemný úraz. Než krabici zalepíte páskou, nezapomeňte ji opatřit seznamem, co v ní je, a místo, kam ji mají stěhováci z PROFIGROUP uložit na nové adrese.

Nábytek pečlivě zabalte

Ať už doma máte levný Ikea nábytek, nebo drahé masivní kusy, všechno je možné bezpečně přestěhovat. Důležité je, řádně je na stěhování připravit. Vyndejte šuplíky, demontujte úchytky a křehké části. Hrany nábytku chraňte tvrdým kartonem a vše pečlivě obalte fixační folií.

Objednejte si stěhováky s předstihem

Znáte termín stěhování? Objednejte si naše zkušené stěhováky. Stěhujeme nonstop, včetně víkendů a svátků. Pomůžeme vám přestěhovat malý byt i velkou rodinnou vilu. Neúčtujeme si poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Podívejte se na naše reference. Stěhování v Krči nebylo nikdy jednodušší!

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.