Využijte pro svou firmu všechny výhody levného skladování v Praze!

Hledáte pro svou firmu levný sklad v Praze, kam můžete uskladnit archiv, elektroniku, vybavení firmy i velké stroje? Objednejte si nejlevnější skladové prostory od 1m2 až po velké sklady.

Objednejte si levné skladování v Praze

Majitelé internetových a kamenných obchodů hledají pro své zboží kvalitní, suché a levné skladové prostory, do kterých mohou bezstarostně uskladnit vše, co jejich obchod nabízí. A to včetně vybavení prodejny.

Nejlevnější skladové prostory od 1m2 nabízí naše specializovaná firma PROFIGROUP, která zajišťuje krátkodobý a dlouhodobý pronájem skladových prostor, přesně podle vašich potřeb. Pokud potřebujete prostor během pronájmu zvětšit nebo zmenšit, v našich skladech vám zajistíme ideální velikost skladu, podle vašich přání.

Jak si pronajmout skladové prostory?

Chcete získat další úložný prostor pro své podnikání a nabídnout svým zákazníkům ještě větší sortiment? Zavolejte si k nám do PROFIGROUP. S vhodnou velikostí skladové kóje vám pomohou naši proškolení technici, kteří se také postarají o to, aby vaše věci byly v bezpečí uloženy po celou dobu pronájmu sladu.

Po domluvě u vás vyzvednou věci, které si přejete do skladu uložit, přepraví je pomocí našich moderních dodávek nebo stěhovacím vozem, a až budete vybrané věci potřebovat, opět vám je přivezou na předem dohodnuté místo. Vám odpadá starost se sháněním transportéru i personálu, který by se staral o manipulaci s krabicemi.

Garance bezpečí

Všechny naše sklady jsou nepřetržitě monitorovány kamerovým systémem. Nikdo do skladů nemá přístup, proto k nám můžete bez starostí uskladnit i drahé výrobní linky. Vaše uskladněné věci odvezeme nebo vyzvedneme kdykoliv. Pracujeme nonstop a to i o víkendech a svátcích. Podívejte se na naše reference, kdo využívá levné skladování Praha u PROFIGROUP!

 č.1

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.