Skladování Praha

Zahájili jsme novou službu - skladování. Máme k dispozici prostory o velikosti 1500 m2, které se dají flexibilně měnit na různě velké kóje.

Cenová nabídka

Náš operátor vám sdělí cenu za metr čtvereční, která se mění v závislosti na délce pronájmu a velikosti kóje. Nejběžnější skladovací prostor je 10 až 20 metrů čtverečních, který při nájmu na půl roku vyjde na cca 160 až 250 Kč za metr.

Sklady Praha

Kromě skladovacího prostoru pro váš nábytek v Praze disponujeme sklady také v Příbrami a Berouně. Někdy je lepší uskladnit vaši zakázku v těchto městech, a to jak z důvodu lepší dopravní dostupnosti, tak jsou i cenově výhodnější.

Přijedeme, zabalíme

Nenabízíme pouze skladování, ale mnohem širší službu. Vám tak ubydou starosti. My zařídíme zabalení a odvoz vašeho nábytku do skladu, vy nebudete muset opustit byt. Vše zařídíme k vaší maximální spokojenosti.

Zavolejte si o cenovou nabídku

Náš operátor je připravený vám nabídnout cenu za skladování na základě základních informací. Volejte nebo pište do kontaktů na našich stránkách a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!

skladování Praha
skladujeme levně
odvoz do skladu

Zpět na reference skladování | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?