Odvoz do skladu

Stěhování v Praze, to nemusí být nutně pouze z bytu do bytu nebo z domu do domu. Někdy je nutné odstěhovat nábytek na dočasnou dobu do skladu. Až budete potřebovat zajistit odvoz, je tu Profigroup. Našich služeb využil i pan Jiří ze Stodůlek.

Odvoz nábytku do skladu

Firma Profigroup si mě získala svým přehledným webem a hlavně možností zajistit skladování i odvoz věcí do skladu. Domluva byla velmi rychlá, přehledná a férová.

Pánové si pro nábytek přijeli podle domluvených instrukcí. Vše pečlivě obalili, použili molitanové rohy, fólie a deky. Stěhování mého nábytku z bytu 4+1 bylo poměrně hladké. Alespoň podle toho, co říkali kluci.

Překvapilo mě milé chování všech stěhováků. Mezi sebou vtipkovali a kdykoliv jsem se na něco zeptal, ochotně mi vše vysvětlili. Udělali jsme soupis věcí a fotodokumentaci a pak už se vše odvezlo do skladu v Praze.

Obalový materiál a čas ve skladu zdarma

Vzhledem k množství nábytku jsem dostal slevu na obalový materiál a práci ve skladu. Nebylo to pro mě rozhodující, ale samozřejmě příjemné. Každá koruna se mi bude při rekonstrukci samozřejmě hodit.

Bylo zajímavé koukat, jak stěhováci pracují. Asi to pro ně nebylo překvapením, že jsem je pozoroval. Sami říkali, že hodně lidí je překvapená, jak stěhování ve skutečnosti probíhá hladce. Přeci jen, když se někdo stěhuje ve filmu, bývá to hodně zkreslené.

Také bych chtěl všechny, koho čeká stěhování, upozornit, ať nečekají, že se ve dveřích po příjezdu stěhováckého auta objeví parta dvoumetrových svalovců. V partě, která stěhovala nábytek do skladu, byli mladí i starší a všichni byli takoví "obyčejní" kluci.

Poděkování firmě Profigroup

Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Profigroup za odstěhování mého nábytku do skladu. Teď se vrhnu na rekonstrukci a za tři měsíce přijde čas mi odvézt nábytek zpět.

Děkuji za stěhování do skladu, budu vás všude doporučovat. Těším se na další spolupráci.

stěhování, skladování
stěhování, obalování
stěhování, obalování

Zpět na reference skladování | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?