Odvoz ze skladu

Zajistíme odvoz

Máte uskladněné věci u skladovací firmy a skončil vám pronájem? Pak přišel čas na odvoz vašeho nábytku. Jsme připraveni nabídnout naše služby. Ve stěhování jsme velmi zkušení. Navíc jsme schopni některé věci, které již nepotřebujete, odvézt na skládku.

Máme sklady

Nejste spokojeni s jednáním skladovací firmy, nevyhovuje vám vybraná kóje nebo už nechcete platit tak vysoké nájemné? Máme vlastní sklady v Praze i okolí. Nabídneme vám naše prostory a v případě zájmu veškeré vaše věci převezeme ze stávajícího skladu do našeho skladu.

Reference

"Měl jsem své věci z bytu uskladněné u nejmenované firmy, ale po uplynutí pronájmu mi nenabídli prodloužení a že si musím věci odvézt. Narychlo jsem tedy sháněl, co s nábytkem mám dělat a našel jsem firmu Profigroup. Její dispečer mi nabídl stejné platební podmínky i odvoz, a tak jsem vyřešil dva problémy najednou. Děkuji za vstřícnost a ochotu," napsal nám pan Jiří.

Sbíráme zkušenosti

Ačkoliv je služba skladování pro nás novinkou (zabýváme se jí teprve rok), neustále máme chuť se zlepšovat. Čerpáme informace a uvádíme nové procesy do praxe. Stále zlepšujeme podmínky pro naše zákazníky a rozšiřujeme počet skladů, abychom byli zákazníkům co nejblíže.

Spokojení zákazníci

Zákazníci oceňují především spojení stěhování se skladováním. O nábytek se jim tak postará od odvozu až po zpětné přivezení jedna firma. Šetříme zákazníkům čas i peníze. Své věci mají neustále na očích díky unikátnímu internetovému programu, do kterého dostanou přístup.

Reference

"Využil jsem sklady Profigroup po dobu rekonstrukce jednoho patra našeho rodinného domu. Nábytek se vrátil v pořádku, takže jsem spokojený. Až budeme pokračovat v rekonstrukci, určitě opět využiji možnosti odvozu nábytku do skladu Profigroup," říká pan Jiří ze Zbraslavi.

odvoz ze skladu odvoz ze skladu
demontáž a montáž nábytku demontáž a montáž nábytku
odvoz ze skladu odvoz ze skladu

Zpět na reference skladování | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?