Skladování v Praze

Zahájili jsme novou službu - skladování. Váš nábytek už tedy nemusíme jen přestěhovat, ale také na jakoukoliv dobu uskladnit. Využijte naší nové služby, která nemá v republice obdobu!

Skladování v Praze

V letních měsících odstartovala firma Profigroup své působení na novém trhu - skladování. Ve vlastních skladech v Praze i dalších městěch ve Středočeském kraji, nabízíme dostatek prostoru pro váš nábytek. A co víc, vše sami odvezeme a až bude čas, zase přivezeme zpět! Navštivte naše stránky na skladování.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek skladování je to, že zákazník obdrží kompletní službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po uskladnění a opětovné přivezení zpět, vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo.

Jasné ceny

Máte možnost výběru z několika druhů kójí podle jejich velikosti. Od 1 metru až po 250 m čtverečních. Na měsíc nebo na rok. Pro každou kóji i délku skladování je přesně stanovená cena, která se po dobu uskladnění nezmění! K větším kójím a delším dobám uskladnění nabízíme dopravu zdarma, zákazník tedy připlatí pouze za stěhování ve svém bytě či kanceláři.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací a uskladnění v Praze (nebo v Kladně, Benešově, Dobříši, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování a skladování dovolenou nebo jiné volno v práci. Navíc nemusí shánět dodávku a pracovníky na odvoz do skladu. Vše zajistíme.

Nezávazná kalkulace

Než si službu skladování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem. Kromě skladování samozřejmě pokračujeme ve stěhování a vyklízení.

 č.1
 č.2
 č.3

Zpět na reference skladování | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?