Skladování Příbram

Nabízíme zákazníkům kompletní službu. Kromě skladování zajistíme i stěhování, vyklízení nebo dopravu po Praze i celé ČR.

Skladování v Příbrami

V našich skladech vládne pořádek, čistota a bezpečí. Zákazníci se o svůj majetek nemusí bát, vše je bezpečně uloženo, zakryto a odděleno od ostatních zakázek. Pro případ potřeby je vše pojištěno.

Komplexní služba

Pokud potřebujete odvézt vybavení vašeho bytu či domu, zajistíme kompletní službu. Kromě skladování tak budete mít vyřešené i starosti s dopravou do skladu a ze skladu. Vše od jedné firmy, vše pohromadě. A navíc profesionálně.

Co skladujeme

Kromě potravin a těkavých látek se do našich skladů vejde cokoliv. Uskladníme vám pneumatiky, komody, postele, skříně, celé obývací stěny nebo třeba loď. Sklady jsou čisté, suché a dostatečně velké na šířku i výšku. Disponujeme sklady v Praze, Berouně a Příbrami.

Na jak dlouho

Délka uskladnění je pevně dána ve smlouvě, není však žádný problém časové období kdykoliv na jakkoliv dlouho prodloužit. Délka skladování má vliv na cenu za skladování. Čím delší je skladování, tím nižší je sazba za metr čtvereční.

Ušetříte čas i peníze

Skladování s Profigroup je časově i finančně výhodné. Při využití našich služeb stěhování totiž nemusíte jet na místo vykládky a navíc čas, který vykládkou naši kluci stráví, ani neplatíte! Jak tato služba funguje, vám velmi rád odpoví náš dispečer pro skladování.

Kontaktujte nás

Nebojte se nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy. Jsme připraveni vám odpovědět.

stěhování bytu
balení nábytku
stěhování domácnosti

Zpět na reference skladování | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?