Skladování z Václavského náměstí v Praze

Naši službu skladování se stěhováním využila firma s obchodními prostory na Václavském náměstí v Praze. Zajistili jsme kompletní dopravu, stěhování a uskladnění ve dvou dnech.

Skladování v Praze

Naši pracovníci velmi dobře spolupracovali s koordinátorem zákazníka, a tak nevznikly žádné zbytečné prostoje. Stěhování z Prahy bylo efektivní. Hlavním objektem stěhování byly krabice, stovky krabic. Nakonec bylo přestěhováno do skladu rovných tisíc krabic.

Zákazník využil naši službu autodopravy a uskladnění. Na další práce, spojené se stěhováním krabic, využil vlastní zaměstnance.

Průběh stěhování

Práce probíhaly tak, že zaměstnanci našeho zákazníka zabalili úvodní várku krabic, pro kterou jsme přijeli naším největším vozem. Naši pracovníci krabice nanosili do vozu a naskládali tak, aby se jich do auta vešlo co nejvíce.

Po našem odjezdu do skladu začali zaměstnanci zákazníka balit další krabice, aby byly připravené, až se naše auto vrátí zpět k obchodu na Václavském náměstí v Praze. Takto jsme vše opakovali celkem čtyřikrát.

Ve skladu už jsme měli připravenou další partu pracovníků, která zajistila stěhování krabic do skladové kóje. Eliminovali jsme tak únavu našich řidičů, kteří celé dva dny přejížděli Prahu tam a zpět.

Skladování během rekonstrukce

Zákazník si zvolil krátkodobé skladování po dobu rekonstrukce. Doba nájemného byla sjednána na dvacet dva dní s možností následného prodlužování.

Kromě obalového materiálu na nábytek využil zákazník také možnosti zapůjčení krabic zdarma. Demontáž ani montáž nebyly zatím potřeba. Až se bude celý náklad stěhovat zpět do obchodu, bude potřeba smontovat regály a do nich poté umístit krabice.

Naši pracovníci si vysloužili pochvalu a získali cenné zkušenosti do další práce.

Zavolejte, napište

Kontaktujte nás i vy se svou poptávkou. Žádná zakázka pro nás není nemožná. Vždy se snažíme vyhovět v maximální možné míře. Víme, co je při stěhování důležité a o vaše věci se vždy staráme lépe než o vlastní.

stěhování Václavské náměstí v Praze
stěhování Holešovice
stěhování Praha, hotel Hilton

Zpět na reference skladování | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?