Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Stěhování bytů | Stěhování Praha

Historie

Historie společnosti PROFIGROUP


2004
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2004 - jaro

Sen o firmě, na kterou můžeme být hrdí

V roce 2004 se dva kamarádi ze školy rozhodli vstoupit do světa podnikání a založit firmu zaměřenou na mezinárodní autodopravu do 3,5t. Naše cesta začala s jednou starou dodávkou, ale i přes skromné začátky jsme se vypracovali na jednu z nejuznávanějších firem na trhu. Díky vysoké úrovni našich služeb jsme si získali respekt a důvěru našich klientů a náš tým se postupně rozrůstal.

Dnes nabízíme prvotřídní zákaznický servis a nejvyšší standardy stěhování. Připojte se k nám a získejte kvalitní a spolehlivé stěhování, o kterém jste vždy snili.

2004
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2004 - léto

Volba názvu a směru

Když jsme přemýšleli nad tím, jaký obchodní název si zvolit, věděli jsme, že nevíme přesně, co budeme dělat v budoucnu. Nicméně jsme si byli jisti, že se chceme věnovat stěhování. Proto jsme se rozhodli pro název PROFIGROUP, který nás bude reprezentovat jako profesionály v oboru a našim zákazníkům nabídneme spolehlivé a kvalitní služby. Připojte se k nám a přesvědčte se sami, že jsme skvělou volbou pro vaše stěhování.

2005
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2005 - jaro

Pořízení paletové dodávky

Už v této době jsme byla taková malá odhodlaná firma, která udělá vše pro to, aby uspěla na trhu a poskytla zákazníkům vynikající služby. I přes vysoké úroky jsme se rozhodli pořídit si bazarovou dodávku na deset palet, což byl náš první krok k podnikání. Úsilí se vyplatilo, postupně jsme se vypracovali na jednu z nejuznávanějších firem na trhu. Teď se můžeme pochlubit profesionálním týmem, moderním vozovým parkem a spokojenými zákazníky. Naše firma je založena na hodnotách jako spolehlivost, kvalita a úspěch, a vždy se budeme snažit splnit vaše potřeby a očekávání.

2005
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2005 - léto

První velká spolupráce

Začali jsme spolupracovat s BOBCAT DOOSAN Dobříš, což byl pro nás obrovský milník. Měli jsme možnost pracovat na velkém areálu o rozloze 40 tisíc metrů čtverečních, což nám dalo možnost ukázat své schopnosti. I když jsme v té době neměli vlastní techniku a vše jsme si museli půjčovat od rodiny, nevzdávali jsme to a nechali věci plynout. Díky našemu odhodlání jsme dokázali uspět a získat důvěru zákazníka. Teď se můžeme pochlubit moderní technikou a profesionálním přístupem ke každému projektu. S námi můžete počítat na sto procent!

2005
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2005 - zima

Zimní údržba

S radostí jsme se postarali o zimní údržbu areálu Bobcat. Pro tento projekt jsme využili naše moderní stroje Bobcat, což nám umožnilo údržbu provádět rychle a efektivně. Naše tým pracoval s maximálním nasazením, aby se zákazníkovi dostalo nejlepší možné péče. Jsme pyšní na to, že jsme dokázali splnit očekávání a poskytnout kvalitní služby.

2006
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2006 - jaro

Tvrdá lekce

Jednoho dne jsme dostali tvrdou lekci v autodopravě, když náš řidič zavolal s špatnou zprávou - dodávka má KO motor a uvízla v Itálii. Byli jsme v obrovských problémech - dodávka musela být převezena zpět do ČR, což trvalo tři dlouhé dny a způsobilo velké zpoždění našim zákazníkům. Navíc jsme se museli potýkat se ztrátou dodávky v hodnotě desítek tisíc korun a navýšenými náklady na opravu. Ale snažili jsme se z toho poučit a v budoucnu se věnovat ještě větší pozornost pravidelné údržbě a servisu vozidel. Díky našemu úsilí jsme se dokázali z této situace vymanit a poskytnout zákazníkům vysokou kvalitu služeb.

2006
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2006 - podzim

Osamocení

Dva kamarádi se rozhodli rozdělit své podnikatelské záměry a začít podnikat na vlastní pěst. To znamenalo, že jeden z nich opustil stávající firmu a založil si vlastní. Tento krok však nebyl snadný, protože museli vyřešit otázku financování a vypořádat se s vyplacením kamaráda z původní firmy. Přesto však nevzdali a rozhodli se pokračovat v podnikání s novým elánem a cílem poskytovat nejlepší služby svým zákazníkům.

2008
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2008

Krize

Během celosvětové krize jsme se snažili držet krok s realitou a nabízet konkurenceschopné ceny. Přesto jsme byli nuceni čelit tvrdému středu a neustálému tlaku. Poté, co jsme předložili nabídku na další letní údržbu, jsme bohužel přišli o spolupráci. Technický ředitel rozhodl, že místo nás bude spolupracovat s naším sousedem. Zůstala nám pouze zimní údržba, ale i tak jsme se nevzdali a nadále hledali nové příležitosti.

2008
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2008 - zima

Komplikace

Po řadě komplikací se nám podařilo opravit motor naší dodávky, na kterou jsme stále platili úvěr. Byla to pro nás velká úleva, neboť jsme mohli opět plně využívat dodávku pro naše podnikání. Tato situace nás však poučila, že je důležité být připraven na nečekané události a mít dostatečné finanční rezervy, aby jsme mohli reagovat na neplánované výdaje. Díky této zkušenosti jsme se stali ještě pečlivějšími a odpovědnějšími podnikateli.

2009
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2009 - jaro

Rozjíždíme se

Začátky podnikání nebyly snadné, ale byly plné nadšení a energie. První inzerce na stěhování a další služby byla velkým krokem vpřed a znamenala začátek nového dobrodružství. Přestože to bylo, z dnešního pohledu, na amatérské úrovni a bez profesionálního vybavení, snažili jsme se udělat vše pro naše zákazníky.

Někdy jsme dokonce stěhovali spolu se zákazníky, abychom ušetřili náklady na další pomocníky. Nebyl to sice nejpohodlnější způsob, ale byli jsme rádi za každého zákazníka a snažili jsme se poskytnout co nejlepší služby.

Postupem času jsme se vylepšovali, začali jsme používat profesionální vybavení a vyvíjeli jsme se stále více. Díky nasazení a tvrdé práci jsme si postupně získávali to kvalitní renomé.

2010
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2010

Odchod velkého klienta

Rádi bychom se podělili o jednu z našich historických milníků, který nás učinil silnějšími a zodpovědnějšími firmou, která si zakládá na kvalitě a spokojenosti svých zákazníků. V roce 2010 jsme ukončili smlouvu na zimní údržbu pro Bobcat. Tato událost nás nasměrovala k zamyšlení nad tím, co je skutečně důležité pro naše zákazníky a jak můžeme být ještě lepšími poskytovateli služeb. Proto jsme se rozhodli posílit naše vztahy se zákazníky a stát se jedni z nejlepších na trhu. Vyvinuli jsme nové a inovativní přístupy k řešení potřeb a požadavků našich zákazníků, a to s cílem překonat jejich očekávání a získat si jejich důvěru.

Dnes jsme hrdí na to, že jsme firmou, která si zakládá na kvalitě a spokojenosti svých zákazníků. Naše týmy jsou plné talentovaných lidí, kteří jsou odhodláni dělat vše pro to, aby se postarali o zákazníky a uspěli na trhu.

2012
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2012

Vše na jednu kartu

V roce 2012 jsme se rozhodli vsadit vše na jednu kartu a kompletně zrebrandovat naši dodávku. Byla to velká sázka, protože jsme vložili veškeré své úspory do marketingu a propagace služby stěhování.

Nicméně náš odvážný krok se vyplatil. Naše nová dodávka se stala okamžitým hitem a získala pozornost nejen od našich stávajících zákazníků, ale také od nových. Naše vynaložené úsilí na propagaci a marketing nám pomohlo získat novou publicitu a zlepšit naši viditelnost na internetu. Stali jsme se odvážnou a inovativní firmou, která se nebojí riskovat a jít si za svými cíli. Naše zkušenost s kompletním obrandováním dodávky nás naučila, že všechno je možné, pokud vložíte dostatek úsilí a vášně do své práce.

2013
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2013

Specializujeme se

V roce 2013 jsme se zaměřili na rozšíření naší činnosti a začali jsme nabízet stěhování rodinných domů, bytů a vyklízecí práce. Byla to velká výzva, ale naše předchozí zkušenosti a odborné znalosti nám pomohly přizpůsobit se novým nárokům našich zákazníků. Naše první větší zakázky nás velmi motivovaly a ukázaly nám, že jsme schopni poskytovat kvalitní služby nejen v rámci Prahy, ale i v celé České republice. Náš tým se rychle rozrostl a výrazně jsme investovali do zlepšení našich procesů, aby naše práce byla co nejefektivnější a zákazníci s námi byli co nejvíce spokojeni.

Dnes se specializujeme právě na stěhování rodinných domů, bytů a vyklízecí práce. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují nabízet vynikající služby nejen v Praze, ale i v celé České republice. Naším cílem je stát se nejlepší stěhovací společností na trhu, která si zakládá na kvalitě, spolehlivosti a spokojenosti svých zákazníků.

2014
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2014

Rozšiřujeme se

V roce 2014 jsme se rozhodli rozšířit náš tým a investovat do našeho vozového parku. Zakoupili jsme další "starou" dodávku, která nám umožnila nabídnout ještě rychlejší a efektivnější stěhování pro naše zákazníky. Kromě toho jsme pronajali malou kancelář, která nám umožnila centralizovat naše administrativní záležitosti a usnadnit komunikaci mezi našimi týmy. .

S novými investicemi jsme utvořili menší tým na stěhování, který jsme doplnili o zkušené brigádníky. Díky tomu jsme mohli nabídnout našim zákazníkům ještě lepší a flexibilnější služby, které odpovídají jejich individuálním potřebám

2015
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2015

Významné zakázky a spolupráce

V roce 2015 jsme měli možnost pracovat na několika významných projektech pro naše zákazníky. Mezi nimi patřila spolupráce s Českou pojišťovnou, CZC.CZ, Maso Zeman a Policií Příbram.

Tyto velké stěhovací projekty pro nás byly skvělou příležitostí k rozšíření našeho know-how a zkušeností v oblasti stěhování. Díky nim jsme získali neocenitelné zkušenosti a dovednosti, které jsme později mohli využít k větší spokojenosti našich dalších zákazníků.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí těchto významných projektů a poskytnout našim zákazníkům kvalitní a profesionální služby. Tuto spolupráci si velmi vážíme a těšíme se na další příležitosti, jak můžeme pomoci a uspokojit potřeby našich zákazníků.

2016
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2016

Nová etapa

V roce 2016 jsme se rozhodli vydat se novou cestou a začít novou etapu ve svém podnikání. Investovali jsme do zakoupení naší první nové dodávky Iveco Daily, která nám umožnila nabídnout ještě větší kapacitu a rychlost stěhování pro naše zákazníky.

V této době jsme také začali používat nové obalové materiály a profi vybavení, což nám umožnilo zajistit maximální bezpečnost a ochranu při přepravě nákladů. Zároveň jsme se rozhodli pro nošení stejnokroje, aby naši zaměstnanci působili profesionálně a spolehlivě.

Jsme rádi, že jsme mohli naše služby posunout na další úroveň a získat tak větší důvěru a spokojenost našich zákazníků. Věříme, že naše neustálé snahy o zlepšování a inovace nás posunou ještě dále a umožní nám nabídnout ještě lepší a kvalitnější služby v oblasti stěhování.

2017
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2017 - jaro

Specializujeme se

V jarních měsících roku 2017 jsme se rozhodli udělat krok vpřed a přejít z fyzické osoby na s.r.o. S radostí vám sdělujeme, že jsme zaregistrovali novou společnost pod názvem PROFIGROUP PLUS s.r.o. Toto rozhodnutí bylo velkým krokem směrem k rozvoji naší firmy a umožnilo nám posílit naši pozici na trhu a poskytnout našim zákazníkům ještě lepší služby.

Tento krok jsme udělali s cílem zlepšit naše procesy a posílit naši stabilitu, což nám umožní růst a rozvíjet se dál. Náš tým je nyní lépe organizován a koordinován, což zaručuje lepší a efektivnější služby pro naše zákazníky.

2017
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2017 - podzim

Stěhujeme celebrity

V podzimních měsících roku 2017 jsme měli příležitost uskutečnit stěhování pro Karla Gotta a jeho rodinu. Byli jsme velmi potěšeni tím, že na nás byli doporučeni, a jsme rádi, že jsme dokázali splnit jejich očekávání.

Během této zakázky jsme se snažili poskytnout našim klientům vynikající služby, které jsou založené na našem profesionálním přístupu a zkušenostech. Měli jsme možnost se seznámit s Karlem Gottem a jeho rodinou a bylo to pro nás velkým potěšením.

Jsme rádi, že jsme si získali důvěru a spokojenost Karla Gotta a jeho rodiny a díky této zakázce jsme získali další zakázky pro ně a další klienty.

Tuto zkušenost považujeme za jednu z největších úspěchů naší společnosti a jsme rádi, že jsme dokázali poskytnout vynikající služby pro jednu z největších osobností v české kultuře. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další spolupráci s Karlem Gottem a dalšími klienty.

2018
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2018

Skladujeme

V roce 2018 jsme se rozhodli rozšířit naši podnikatelskou činnost o skladování v hale. Věděli jsme, že mnoho našich klientů má potřebu skladování svých věcí a zboží, a proto jsme se rozhodli nabídnout tuto službu.

Investovali jsme do nákupu potřebného vybavení a pronájmu haly, abychom mohli poskytnout našim klientům bezpečné a spolehlivé skladování jejich věcí. Naše skladovací prostory jsou dobře zabezpečené a monitorované, což zajišťuje bezpečnost a ochranu majetku našich klientů.

Díky skladování jsme získali mnoho nových klientů, kteří ocenili naši spolehlivost a profesionální přístup. Jsme hrdí na to, že jsme dokázali rozšířit naši nabídku služeb a poskytnout našim klientům kompletní servis v oblasti stěhování a skladování.

Úspěch skladování nás motivuje k dalšímu rozvoji naší společnosti a poskytování co nejkvalitnějších služeb pro naše klienty. Děkujeme za vaši podporu a věříme, že vám naše nové služby budou přinášet spokojenost a komfort.

2021
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2021 - podzim

Rekonstrukce zázemí

V podzimu roku 2021 jsme udělali velký krok vpřed v rozvoji naší společnosti a rozhodli jsme se investovat do vlastního areálu. Provedli jsme drobnou rekonstrukci a vytvořili zde ideální zázemí pro naši kancelář, vozový park a skladovací prostory.

Díky vlastnímu areálu jsme schopni poskytnout našim klientům ještě vyšší úroveň služeb, protože máme více prostoru a lepší kontrolu nad našimi operacemi. V rámci areálu jsme zároveň vytvořili nové skladovací prostory a rozšířili kapacitu našich skladů.

2022
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2022 - jaro

Spolupráce s Bonami

V jarních měsících roku 2022 jsme s radostí oznámili zahájení spolupráce s renomovanou firmou Bonami, která se specializuje na online prodej nábytku a bytových doplňků. Naše firma byla vybrána jako spolehlivý partner pro poskytování kurýrních služeb, díky čemuž jsme se mohli připojit k úspěchu této rychle rostoucí společnosti. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k tomu, aby byly zákazníkům Bonami poskytovány nejlepší možné služby při doručování zboží.

2022
Historie Profigroup | Stěhování Praha
2022 - léto

Skladujeme v kontejnerech

V létě roku 2022 jsme se rozhodli rozšířit naši podnikatelskou činnost o novou službu - skladování v kontejnerech. Tento nový koncept umožňuje našim zákazníkům ukládat své věci v bezpečném a suchém prostředí za velmi příznivé ceny. Naše firma investovala do moderních a bezpečných kontejnerů, které jsou umístěny v našem areálu a jsou k dispozici pro naše zákazníky. Jsme rádi, že můžeme nabídnout našim zákazníkům ještě více možností a pomoci jim s úložným prostorem.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?