Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Lukáše Langmajera

17. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhování Lukáše Langmajera

Byla to pro nás velká čest! Lukáš Langmajer, herec ze seriálu Slunečná a Okresní přebor, stejně jako z videoklipu Marka Ztraceného a dalších, se svou rodinou využil našich služeb pro své stěhování do nového bydlení. Byli jsme velmi potěšeni, že jsme mohli poskytnout naše služby pro tak významnou osobnost českého filmového průmyslu. 

Při stěhování vládla přátelská atmosféra 

V průběhu celého stěhování jsme byli překvapeni Lukášovou přátelskou a pozitivní náladou, která přinesla uvolněnou atmosféru do celého procesu. Všechny úkoly byly zvládnuty rychle a profesionálně díky našim zkušenostem a perfektní spolupráci s Lukášem a jeho rodinou. 

Na Profigroup se můžete spolehnout 

Stěhování bylo pro nás úžasným zážitkem a zároveň skvělou příležitostí poskytnout Lukášovi a jeho rodině kvalitní služby, na které se mohou spolehnout. Těšíme se, že jsme mohli být součástí této výjimečné události a přejeme Lukášovi a jeho rodině mnoho štěstí a radosti v novém bydlení. 

Více informací o Lukášovi 

Lukáš Langmajer je český herec, který se proslavil nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jeho kariéra začala v 90. letech minulého století, kdy se objevil v televizním seriálu "Četnické humoresky". Postupem času si však získal role i v jiných seriálech a filmech, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. 

Jeho herecké schopnosti nejsou jediným jeho talentem. Lukáš Langmajer je totiž také velkým nadšencem pro motocykly. Na své motorky si vždy najde čas, ať už je to při natáčení filmů nebo během svého volného času. Je dokonce členem motocyklového klubu a účastní se různých motocyklových závodů. 

Lukáš Langmajer je také aktivním sportovcem. Věnuje se fitness a běhání, a to nejenom kvůli své herecké kariéře, ale i proto, že ho to baví a naplňuje. Rád se také účastní charitativních akcí a podporuje různé dobročinné projekty. 

V současné době Lukáš Langmajer nadále působí v oblasti filmu a televize. Jeho herecké výkony jsou stále velmi ceněny a jeho fanoušci se těší na každý jeho nový projekt. Díky svému nadšení a energii je Lukáš Langmajer inspirací pro mnoho lidí nejen v České republice, ale po celém světě. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?