Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 6

Stěhování Praha 6

Potřebujete sehnat co nejlevnější stěhováky v Praze 6? Stěhování v Praze 6 vám usnadní naši zdatní stěhováci z PROFIGROUP. Obraťte se na nás, objednejte si stěhování na míru z Prahy 6, do $mesto5pad$ přesně podle vašich potřeb a ušetřete. Přestěhujeme vás na novou adresu, uskladníme vám věci v našich moderních skladech nebo vám můžeme pomoci s vyklízením.

Naše stěhovací firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a za dobu praxe má na svém kontě stovky realizovaných zakázek, od stěhování bytů, domů, přes kanceláře, firmy, sklady, výrobny, kosmetické a jiné salony. Kromě toho se zaměřujeme i na vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti a stěhování z vysokých pater bez výtahu.

Naši zdatní stěhováci používají při práci profesionální stěhovací pomůcky, mají k dispozici vlastní stěhovací vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ nehody, kdyby se během přepravy něco rozbilo. S námi máte jistotu, že jste při stěhování stoprocentně jištěni, navíc náš individuální přístup garantuje nejvyšší úroveň stěhovacích služeb.

Proč si pro stěhování v Praze 6 vybrat PROFIGROUP?

  • Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu
  • Používáme výhradně profi stěhovací pomůcky
  • Máme vlastní stěhovací vozy
  • Při práci nás jistí pojistka s vysokým plněním
  • Stěhujeme město Praha 6 a široké okolí
  • Pracujeme o víkendech, svátcích i pozdních večerních hodinách
  • ZDARMA půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
  • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci

Přemýšlíte, jak zvládnete stěhování Praha 6, aniž byste museli celé hodiny ukládat věci do krabic, když se potřebujete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech? Pokud se vám právě uvolnil byt, do kterého se můžete obratem nastěhovat, určitě nebudete chtít další měsíc zbytečně platit nájem navíc. Obraťte se na naše profesionální stěhováky. Nabízíme spěšné stěhování v Praze 6, do Prahy 6 a z Prahy 6 a širokého okolí. Objednejte si u nás rychlé stěhování a pokud časově nezvládáte, pak i službu „Stěhování na klíč.“

Jak probíhá stěhování do Prahy 6 a z Prahy 6 s firmou PROFIGROUP?

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka, proto se nebojíme splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Při práci pracujeme intuitivně, spolehlivě, rychle a precizně. Při práci postupujeme podle předem připraveného stěhovacího plánu, který jste si vypracovali s naším technikem přímo u vás doma. Nezáleží nám na tom, zda si necháte pomoci pouze s odvozem věcí na novou adresu, nebo si od nás necháte vše odstěhovat na klíč.

Za roky praxe dobře víme, co všechno stěhování Praha 6 obnáší. S každým klientem pečlivě probíráme jednotlivá rizika, úkoly, které je nutné udělat a vždy s klienty probíráme veškerá úskalí, která mohou při stěhování jejich bytu či domu nastat. Poradíme, jak vše pečlivě zabalit, tak, aby nedošlo k poškození a jak správně připravit nábytek na transport, aby nedošlo k mechanickému poškození hran nebo skleněných částí a zrcadel.

Pokud máte ve svém bytě velké skříně, těžké gauče, čalouněné postele, historicky cenné komody nebo třeba hudební nástroje a nemáte se stěhováním zkušenosti, můžete si nechat pomoci od našich zaměstnanců. V rámci nabízených služeb připravíme veškerý nábytek na transport. Pečlivě demontujeme pohyblivé části, skleněné výplně a zrcadla, sundáme úchytky. Pak nábytek pečlivě zabalíme do fixační folie, hrany nábytku ochráníme tvrdým kartonem, přeneseme do stěhovacího vozu, kde jej pečlivě ukotvíme, aby se nemohl během transportu poškodit. Zajistíme přepravu veškerého nábytku i vybavení vaší domácnosti.

Chcete si svou domácnost připravit na stěhování sami? Pak vám ZDARMA půjčíme krabice i obalový materiál. Na krabice nám pak stačí napsat, do jakých místností je mají naši stěhováci na nové adrese uložit a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Nechcete ztrácet čas balením? Objednejte si u nás „Stěhování na klíč“

Stěhování na klíč“ v Praze 6 udělá radost a pomůže všem, kteří se potřebují přestěhovat z Prahy 6 nebo do Prahy 6 co nejrychleji, ale není dostatek času na balení. Nebo tuto službu hojně využívají ti, kteří rádi nechávají těžkou práci na zkušenějších.

„Stěhování na klíč“ Praha 6 využívají také zaměstnavatelé, kteří chtějí přestěhovat firmu, ale rozhodně nechtějí zatěžovat své zaměstnance dalšími úkony navíc. Předejte nám klíče od původního a nového a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak naši zaměstnanci pracují v tomto případě? Veškerý inventář vaší domácnosti nebo firmy uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a následně vše odvezeme na novou adresu. Během práce samozřejmě nábytek i ostatní vybavení pečlivě zabalíme tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Nakonec nábytek na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití. Vy zatím můžete svůj ušetřený čas věnovat jiným aktivitám, a nakonec přijít do nově zařízeného bytu. Bez starostí, stresu a fyzické námahy!

Cena stěhování Praha 6

Stěhování s sebou přináší chtě nechtě velké finanční výdaje. Ať už se jedná o dovybavení vaší domácnosti, pořízení nových elektrospotřebičů, nábytku či doplňků, nebojte se přenechat těžkou práci na našich zaměstnancích. My vás přestěhujeme v Praze 6 přesně podle vašich potřeb, a navíc s námi ušetříte až 30% nákladů.

Jak můžete s PROFIGROUP co nejvíce ušetřit? Zavolejte si náš zkušený tým stěhováků a domluvte s nimi potřebné náležitosti. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, který s vámi domluví vaše požadavky, preference a potřeby. Záleží pouze na vás, zda vám přestěhujeme nábytek na novou adresu nebo vám přestěhujeme kompletně celý byt.

Náš technik přeměří všechen nábytek ve vašem bytě, prohlédne si vybavení bytu a spočítá, kolik krabic a obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Pak připraví časový harmonogram a cenovou kalkulaci. S námi budete přesně vědět, kolik vás stěhování bude stát. Pokud vám budou vyhovovat naše nabízené služby pro stěhování vPraze 6, pak už stačí pouze podepsat smlouvu. V dohodnutý čas k vám přijede náš tým stěhováků a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Vyklízení a likvidace pozůstalosti Praha 6

Další službu, kterou nabízíme, je vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidace v pozůstalosti. Zařizujeme vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží, ale také komerčních prostor, kanceláří, archivů skladů aj. tak, že se postaráme o odvoz nábytku a elektrospotřebičů a pečlivě roztřídíme veškeré nepotřebné vybavení. Ekologickou likvidaci zajistíme v místním sběrném dvoře, která je ZDARMA. S námi ušetříte za likvidaci na skládkách, zaplatíte pouze našim stěhovákům za jejich práci při vyklízení.

Orientační cenu za vyklízení v Praze 6 najdete na našich internetových stránkách, nebo stačí vyplnit kontaktní formulář. My vás budeme obratem kontaktovat. Také si nás pro ekologické vyklízení můžete zavolat telefonicky a své požadavky domluvit s naším technikem. S námi budete dopředu vědět, kolik vás vyklízení bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?