Stěhování a vyklízení Praha 6

Bojíte se stěhování? Máte obavy z toho, jak odstěhujete velké kusy nábytku jako je postel, šatní skříň nebo velký jídelní stůl? Čeká vás stěhování z Prahy 6 nebo do Prahy 6? Nemusíte na to být sami, obraťte se na nás.

Jsme profesionální firma ProfiGroup na stěhování a vyklízení nemovitostí a veškeré služby s tím spojené. Můžete se spolehnout na bezproblémové stěhování, neporušený a neponičený nábytek a lákavé ceny. O vše se postaráme my, příprava, demontáž nebo montáž, balení, vybalování a umístění na správné místo. Na vás je jen říct kam se bude stěhovat a co všechno si chcete vzít s sebou.

Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníka, proto poptávky vyřizuje téměř okamžitě a plánujeme stěhování na nejbližší možný termín. Vaše přání jsou pro nás rozkazem.

Prohlédněte si naši práci a informujte se v referencích.

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Proč firma ProfiGroup?

  • maximální spolehlivost našich pracovníků
  • stěhujeme se zárukou a bez rizika
  • vstřícné jednání se zákazníky
  • dojedeme za Vámi kamkoli a kdykoli
  • vyřízení poptávky ihned
  • zdarma zapůjčení krabic na stěhování
  • zdarma vypracování cenové nabídky
  • zdarma poradenský servis
  • žádné příplatky za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • žádné příplatky za stěhování do patra bez výtahu

 

Příklady stěhování:

 

 Zajistíme pro Vás:

Stěhování Praha 6 – přípravy

Sami si nábytek připravíme ke stěhování. Přípravy spočívají v demontáží, následné montáži nábytku a obalení dílčích částí nebo celého nábytku fixační fólií k tomu určené. To vše proto, aby se nábytek neponičil během cesty. Spolehněte se na levné stěhování do Prahy 6.

Průběh levného stěhování Praha 6

Vše začíná přistavění stěhovacího vozu v dohodnutém termínu a čase. Každý stěhovací auto má svého vedoucího pracovníky, který je připraven vám zodpovědět veškeré otázky nebo vyřešit připomínky vzniklé během stěhování. Nábytek, který byl demontovaný a obalený fixační fólií je připraven na převoz. Pro naprosto bezpečné stěhování po Praze 6 používáme tzv. deky, které zabrání nechtěnému pohybu nábytku po voze. Po převozu na místo určení je veškeré vybavení umístěné na vámi vybrané konkrétní místo a vybalené z ochranné fólie, kterou si odvezeme a dáme k recyklaci. 

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Vyklízení Praha 6

Jednou z našich služeb je také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, po úmrtí nebo likvidace pozůstalosti. Nepotřebný nábytek za vás odvezeme do sběrného dvora nebo skládky - Praha 6 a postaráme se o jeho likvidaci. Tu máte zdarma.

Stěhování Praha 6 – ceny služeb

Stěhujte se bez starostí a pohodlně. Pošlete nám nezávaznou poptávku na stěhovací služby nebo nás kontaktujte přímo na +420 776 000 776, ať znáte orientační cenu, jaké bude potřebné stěhovací auto a kolik pracovníků se využije. Čím dřív se nám ozvete, tím dříve budete přestěhovaní.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Praha 6!

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.