Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 8

Stěhování Praha 8

Plánujete se přestěhovat do Prahy 8 nebo z Prahy 8 a nechcete se dostat do časového stresu nebo nechtěného chaosu u vás doma? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti. Pomůžeme vám také s vyklízením, likvidací pozůstalosti ale také se skladováním vašich osobních věcí v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech.

Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP a specializujeme se na stěhování bytů, domů, garáží, sklepů, půd, ale také komerčních prostor, jako jsou kanceláře, salony, obchody, sklady, archivy aj. Naši specialisté stěhují byty z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst.

Naši zaměstnanci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, mají k dispozici dostatečně velké stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi mát stoprocentní jistotu, že vás přestěhujeme bez potíží a kdyby se přece jen objevila chyba a vyskytla se na vašem majetku škoda, jsme schopni uhradit veškeré náklady v plné výši. Jsme vám k dispozici nonstop, včetně víkendů a svátků, přestěhujeme vás v Praze 8, ale také v nejbližším okolí.

Jaké záruky máte během stěhování Praha 8 s PROFIGROUP?

  • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
  • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
  • Vyřizujeme i poptávky spěšného stěhování
  • Garantujeme profesionální a individuální přístup
  • Zdarma půjčujeme krabice i obalový materiál
  • Praxi v oboru máme od roku 2005
  • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
  • Neúčtujeme příplatky za práci ve večerních hodinách

Náš tým garantuje stěhování Praha 8 bez stresu a rizika, a to i v takovém případě, pokud potřebujete přestěhovat během několika týdnů nebo snad dokonce několika dní. Dostali jste od makléře informaci, že jsou na vaší nové adrese dokončeny veškeré zednické práce a váš byt je připravený k nastěhování? Nemusíte platit další nájem, obraťte se na nás. Realizujeme spěšné stěhování bez příplatků v Praze 8 a okolí. Objednejte si například „Stěhování na klíč“ z Prahy 8 nebo do Prahy 8 a okolí a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jakým způsobem stěhujeme do Prahy 8 a z Prahy 8?

Záleží nám na spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. Proto garantujeme vysokou kvalitu odvedených služeb i množství nadstandardních služeb v ceně. Nebojíme se splnit i ty nejnáročnější úkoly, protože dříve, než se pustíme do realizace zakázky, společně s vámi připravíme plán, podle kterého se při práci budeme striktně držet. Nezáleží na tom, zda potřebujete přestěhovat jen několik málo krabic nebo potřebujete pomoci odstěhovat historicky cenné předměty, my se postaráme o vše.

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním v Praze 8 a víme, co je třeba zajistit. Veškeré podrobnosti s vámi s předstihem probereme. Poradíme, jak zajistit parkování před domem, kde začít s balením, jak vše pečlivě zabalit, aby nedošlo k mechanickému poškození.

Pokud nechcete řešit stěhování svépomocí nebo máte strach například o cenné starožitnosti, nechte si pomoci od našich zaměstnanců. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s přípravou vybavení vaší domácnosti na transport. Pečlivě připravíme nábytek tak, že demontujeme police, šuplíky, sklo, zrcadla a úchytky. Nábytek obalíme do fixační folie a vysteleme rohy pro ochranu před mechanickým poškozením. Zajistíme bezpečný transport moderními stěhovacími vozy, které bez potíží přestěhují například sochy, obrazy, hudební nástroje i jiné cenné předměty.

Chcete si svůj byt připravit na stěhování sami? Půjčíme vám ZDARMA stěhovací krabice i obalový materiál. Stačí nám napsat na krabice, kam je máme na nové adrese uložit a o vše ostatní už se postaráme sami.

Co všechno zajišťuje „Stěhování na klíč“?

„Stěhování na klíč“ v Praze 8 je určené pro všechny, kteří se chtějí přestěhovat bez zbytečného stresu a chaosu. Také naši pomoc využívají ti, kteří se potřebují přestěhovat během několika dní a nemají možnost při práci věnovat se ještě balení. Nebo se na nás obracejí majitelé firem, kteří potřebují pomoci se stěhováním své firmy a nechtějí zatěžovat touto činností své zaměstnance. Při této službě nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak pracujeme? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do stěhovacích krabic a boxů. Během práce také připravíme na transport váš nábytek. Ten pak na nové adrese rozmístíme přesně podle vašich požadavků. Smontujeme jej a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat příjemný pocit z toho, že se konečně stěhujete do svého vysněného domova, a to bez starostí a nervů.

Pro nejlevnější stěhování Praha 8 volejte PROFIGROUP

Stěhování přináší velké finanční náklady. Nebojte se svěřit tento úkol našim zaměstnancům. S námi ušetříte až 30% nákladů během stěhování do Prahy 8 nebo z Prahy 8.

Jak to, že s námi tolik ušetříte? Zavolejte si jednoduše náš tým. V dohodnutý termín k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré své požadavky na stěhování. Nezáleží na tom, zda si u nás objednáte pouze přestěhování na novou adresu nebo budete chtít pomoci s kompletním stěhováním.

Technik si přeměří veškerý nábytek, doporučí velikost stěhovacího vozu a propočítá množství krabic, boxů a obalového materiálu, který vám půjčíme ZDARMA. Připraví stěhovací plán včetně cenové kalkulace. Ta je neměnná. S námi dopředu víte, jak bude stěhování Praha 8 od PROFIGROUP vypadat. S našimi stěhováky, kteří přijedou v přesně dohodnutý čas, ušetříte náklady spojené s pronájmem dodávky, nákupem krabic.

Nejlevnější vyklízení v Praze 8

Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám při vyklízení tak, že roztřídíme veškeré nepotřebné vybavení, odvezeme nábytek i elektrospotřebiče do sběrného dvora. Tak provedená likvidace je ZDARMA. S námi ušetříte velké finanční výdaje, spojené s ekologickou likvidací.

Chcete si předem spočítat orientační cenu za vyklízení v Prahy 8? Podívejte se na naše stránky, kde najdete platný ceník, nebo si vyplňte nezávaznou poptávku. My vás budeme co nejdříve kontaktovat. Také se na nás můžete obrátit telefonicky a veškeré náležitosti můžete probrat přímo s naším technikem. S námi víte, jak pracujeme a kolik vás bude vyklízení stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?