Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 2

Stěhování Praha 2

Vybíráte spolehlivou stěhovací firmu, která by byla schopna přestěhovat naši domácnost nebo firmu v Praze 2 A okolí?

Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP. Naši stěhováci vám rádi pomohou se stěhováním, vyklízením i skladováním. Naše firma PROFIGROUP se stěhováním po Praze 2 zabývá už od roku 2005 a za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností, které uplatňujeme při dalších realizovaných zakázkách. Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, půdy a sklepů, realizujeme vyklízení v pozůstalosti a celkovou likvidaci pozůstalosti.

Nemáme problém se stěhováním krabic, nábytku a elektrospotřebičů z vysokých pater bez výtahu nebo špatně přístupných míst. Při práci používáme výhradně profesionální stěhovací pomůcky a jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Náš tým je vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

S námi si nemusíte brát pro stěhování do Prahy 2 nebo z Prahy 2 volno, můžeme vás přestěhovat klidně i ve večerních hodinách nejen v Praze 2, ale také v nejbližším okolí.

Proč si pozvat právě PROFIGROUP?

  • Garantujeme nejlevnější stěhování Praha 2
  • Vaši poptávku vytřídíme obratem
  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
  • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
  • Máme mnohaleté a prokazatelné zkušenosti
  • Sestavujeme ZDARMA cenovou nabídku
  • Nabízíme BEZPLATNĚ poradenskou službu
  • pracujeme ZDARMA nonstop i o víkendech a svátcích
  • Platíte BEZ PŘÍPLATKŮ za odnos z vysokých pater bez výtahu

Není pro nás překážkou ani spěšné stěhování Praha 2.

Často se na nás obracejí zákazníci, kteří dostali klíče od svého nového bytu a už nechtějí platit další nájem na původní adrese. S námi není problém stěhování do Prahy 2 nebo z Prahy 2 i během jediného týdne. Stačí nám zavolat, dohodnout ideální den a čas a o ostatní už se postaráme za vás. Pokud není čas na balení, využít můžete naši službu „Stěhování na klíč“, předat nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás. 

Jak probíhá stěhování do Prahy 2 či z Prahy 2 s PROFIGROUP?

Stěhování Praha 2 provádíme k maximální spokojenosti našich zákazníků. Záleží nám na kvalitně našich služeb i na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Proto společně s vámi připravíme plán, kterého se budeme při realizaci zakázky striktně držet. Nezáleží na tom, zda si od nás necháte pouze pomoci s vynesením krabic a nábytku a následné vynesení věcí na nové adrese, nebo si od nás necháte pomoci s balením vašich věcí a přípravou nábytku na transport. Naši zaměstnanci jsou si dobře vědomi toho, s čím se při stěhování do Prahy 2 nebo z Prahy 2 budou muset potýkat a co je třeba zajistit. O tyto zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak nejlépe vše zorganizovat, tak, aby nedošlo ke zbytečnému chaosu a stresu.

Poradíme, jak, kde a čím začít balit a jak připravit veškeré vybavení na transport, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí. Pokud vlastníte historicky cenný nábytek nebo starožitnosti a zatím nemáte se stěhováním zkušenosti, můžete si nechat pomoci od našich stěhováků. V rámci nabízených služeb zajistíme tyto kusy nábytku na transport. Pečlivě demontujeme veškeré pohyblivé části, jako jsou police či šuplíky, demontujeme skla a zrcadla a nakonec úchytky.

Nábytek ochráníme kartonovými výztužemi, a nakonec obalíme fixační folií. Bezpečným zajištěním ve voze zabráníme mechanickému poškození během cesty. Pokud si na balení troufáte svépomocí, půjčíme vám dostatečné množství krabic a obalového materiálu. Půjčíme vám také na vyžádání stěhovací pomůcky pro lepší manipulaci s nábytkem.

Krabice stačí označit podle místnosti, kam se na nové adrese vynosí a o vše ostatní už se postaráme sami.

Jak s PROFIGROUP probíhá služba „stěhování na klíč“?

„Stěhování na klíč“ v Praze 2 nabízíme pro všechny zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat rychle a není čas na zdlouhavé rituály nebo nemají rádi stres a rádi přenechají velké akce profesionálům. Také tuto službu využívají majitelé firem a kanceláří, kteří neradi nechávají práci nad rámec úkolů na svých zaměstnancích. V takovém případě nám stačí dát klíče od původní a nové nemovitosti a nechat nás pracovat. Vy přijdete do přestěhovaného interiéru, připraveného ihned k nastěhování.

Jak tato služba probíhá?

Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic.

Nábytek připravíme na odvoz a spolu s krabicemi naskládáme do stěhovacího vozu tak, aby při přepravě nedošlo k poškození vašich věcí. Nakonec na nové adrese rozmístíme nábytek a připravíme jej na další použití. Krabice odnosíme dle předem připravených štítků do jednotlivých místností. S námi ušetříte spoustu času, fyzické námahy a psychického vyčerpání. Zažijte klidné stěhování Praha 2 s námi! Podívejte se do našich referencí, komu jsme se stěhováním v nedávné době v Praze 2 pomohli

Nabízíme levné stěhování Praha 2

Většina našich klientů přemýšlí o přestěhování svépomocí. To proto, že už samotné stěhování vyžaduje spoustu finančních výdajů. Od zednických prací na nové adrese, přes nákup vybavení domácnosti až po investici do nového nábytku. Nebojte se zavolat o pomoc zkušené profesionály z PROFIGROUP. Zavolejte si nás a my k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte vaše konkrétní požadavky a sestavíte plán stěhování, včetně časového harmonogramu.

Cenovou kalkulaci vám náš technik spočítá přímo na míru, podle věcí, které si přejete přestěhovat. Půjčíme vám ZDARMA krabice, boxy a obalový materiál. Nemusíte řešit pronájem dodávky, nákup stěhovacích pomůcek ani odměnu za pomocníky a odpadne vám starost se sháněním stěhovacích pomůcek, pro snadnější manipulaci s nábytkem. Využijte všech výhod levného stěhování v Praze 2 od PROFIGROUP.

Vyhovují vám naše služby? Pak si u nás rezervujte datum v kalendáři. Po dohodě k vám pošleme v dohodnutý čas tým našich pracovníků. Přestěhujeme vás tak, jak si přejete. Stěhování do Prahy 2 nebo z Prahy 2? bude díky našim nabízeným službám výhodnější, než když se do celé akce pustíte svépomocí. 

Zajišťujeme také Vyklízení Praha 2 a likvidaci pozůstalosti

Mezi naše další služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd a dalších přilehlých nemovitostí. Realizujeme rovněž vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy.

Vyklízíme v Praze 2 tak, že odvezeme veškeré vybavení a nábytek podle vašich požadavků do místního sběrného dvora, kde provádí ekologickou likvidaci ZDARMA. S námi tímto ušetříte velké finanční výdaje spojené s ekologickou likvidací. Platíte pouze za naše služby. Pro získání orientační ceny za vyklízení v Praze 2? se můžete podívat do platného ceníku na našich internetových stránkách. Vyplnit můžete nezávaznou poptávku na vyklízení nemovitosti přímo na našem webu. Nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem. Realizujeme také vyklízení komerčních prostor, kanceláří, skladů, firem, restaurací apod.

S námi při vyklízení a uskladnění nábytku vždy ušetříte!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?