Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

O nás

25. 02. 2009
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Stěhovací firma PROFIGROUP má již více než 15 let zkušeností v oblasti stěhování a vyklízení.

Jsme hrdí na to, že jsme si za tu dobu získali mnoho spokojených zákazníků, kteří ocenili naše profesionální služby. Nejenže poskytujeme služby v oblasti stěhování, ale také nabízíme možnost skladování a autodopravy. Sídlíme v Praze a ve Středočeském kraji, kde poskytujeme naše služby nejčastěji, ale jsme připraveni vyrazit za vámi kamkoliv po celé České republice. Využijte naše zkušenosti a spolehlivost a nechte nás se postarat o bezproblémové stěhování Vašeho majetku. Naše příznivé ceny a profesionální přístup jsou dalšími klíčovými výhodami, které nás odlišují od konkurence. Pokud hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která si váží svých zákazníků, neváhejte se na nás obrátit a připojte se ke stále rostoucímu počtu spokojených zákazníků, kteří využili naše služby stěhování.

Stěhovací firma PROFIGROUP působí na stěhovacím trhu od roku 2005, kdy získává zkušenosti a spokojené klienty. Zabýváme se činností v oblasti stěhování, vyklízení, skladování a autodopravy. Všechny služby poskytujeme nejčastěji v Praze a ve Středočeském kraji, ale v závislosti na rozsahu zakázky jsme připraveni vyhovět poptávce po celé České republice. Velkou předností naší firmy jsou příznivé ceny a profesionální přístup k zákazníkům. Všichni stěhováci jsou spolehliví a  rychlí. Zde si můžete přečíst, co lidé o nás píší.

 O podmínkách vyklízení, reklamacích a platbách se více dozívte na Obchodní podmínky stěhování.

Proč využít služeb PROFIGROUP pro stěhování a vyklízení?

Zákazníci si vybírají PROFIGROUP,  protože mohou důvěřovat našim pracovníkům a vědí, že nemáme žádné skryté poplatky.

Hlavní přednosti stěhovací firmy PROFIGROUP

  • Maximální spolehlivost našich pracovníků
  • Stěhujeme se zárukou a bez rizika
  • Vstřícné jednání se zákazníky
  • Stěhování 24 hodin denně
  • Vyřízení poptávky ihned
  • Zdarma zapůjčení krabic na stěhování
  • Zdarma vypracování cenové nabídky
  • Zdarma poradenský servis
  • Žádné příplatky za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • Žádné příplatky za stěhování do patra bez výtahu

 

Podívejte se na naše webové stránky pro stěhování v okolí Příbrami a stěhování po Praze. Jako i na tomto webu, na všech našich webových stránkách najdete všechny potřebné informace pro stěhování.

Profesionální stěhování a vyklízení s firmou PROFIGROUP

Maximální spolehlivost našich pracovníků je pro nás samozřejmostí. Naši stěhováci jsou pečlivě vybíráni a školeni, aby byli schopni splnit veškeré vaše požadavky a přání. Naše firma se pyšní tím, že stěhujeme s garancí bez rizika a s maximálním zabezpečením vašeho majetku.

Osobní přístup a kvalitní servis včetně zapůjčení krabic zdarma

Věříme v osobní přístup ke každému zákazníkovi, proto se snažíme být vstřícní a ochotní. Naši pracovníci vám budou k dispozici 24 hodin denně, abyste se ujistili, že vaše stěhování probíhá co nejhladší. Navíc vám ihned vyřídíme vaši poptávku a poskytneme vám kompletní cenovou nabídku.

Protože víme, že při stěhování je často třeba mnoho krabic, nabízíme zdarma zapůjčení krabic na stěhování. Naše firma je také připravena poskytnout vám zdarma poradenský servis, aby vše probíhalo tak, jak má.

Flexibilita a přizpůsobení se vašim potřebám

Víme, že stěhování může být náročné a stresující, proto jsme připraveni vám pomoci i o víkendech a svátcích, bez příplatku. Naše stěhování se netýká jen přízemních bytů, ale také bytů v patře bez výtahu, za stejnou cenu jako při běžném stěhování.

Snažíme se být co nejvíce flexibilní a přizpůsobit se vašim potřebám. Proto vám poskytneme zdarma vypracování cenové nabídky a poradíme vám s jakýmkoli dotazem, abychom vám zajistili dokonalé stěhování.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračova na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?