Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

UTAJENÉ STĚHOVÁNÍ ČESKÉ MEGASTAR! Spoléhá na nás i Karel Gott

27. 02. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Vánoční dárek

V čase před vánočními svátky jsme dostali předčasný dárek v podobě zvláště výjimečné zakázky. Naší firmu si ke stěhování vybrala rodina zpěváka Karla Gotta!

 VIP stěhování Praha

Několik osobností českého showbyznysu už jsme stěhovali, tato zakázka nás však obzvláště potěšila. Stěhovat pana Gotta a jeho rodinu pro nás byla velká čest. Od poptávky po samotnou realizaci neuběhly ani dva týdny, vše proběhlo velmi rychle.

Tajné stěhování

Rodina české pěvecké megastar se vracela zpět do vily na Bertramce. Vzhledem k velké popularitě obou manželů Gottových a neustálému zájmu bulvárního tisku byla od počátku zakázky na stěhování kladena mimořádná pozornost co největšímu utajení.

parta zkušených stěhováků

Jak se stěhují slavíci

A protože diskrétnost je pro nás automatická u všech zakázek, splnit přání manželů Gottových nebyl problém, což ostatně dokazuje i fakt, že ani více než měsíc po realizaci se o stěhování nikde nepsalo. I když nás samozřejmě na druhou stranu trošku mrzelo, že jsme se o úspěšné akci nemohli nikomu zmínit :)

Stěhování po Praze proběhlo bez komplikací. Při vykládce sice začalo sněžit, ale nábytek (i slavné ceny) byly v bezpečí našich obalových materiálů, takže to ničemu nevadilo.

Poděkování

Děkujeme panu Karlu Gottovi a paní Ivaně Gottové za jejich důvěru a přejeme jim v jejich rodinném i profesním životě spoustu krásných chvil!

 

Máme nové prezentační video. Podívejte se, jak stěhuje parta z Profigroup!

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?