Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Uskladnění nábytku | Stěhování Praha

Uskladnění nábytku

Při stěhování v mnoha chvílích přijde vhod skladovací prostor

Už se vám to někdy stalo? Jste v procesu stěhování, máte vše vypočítané přesně na dny a najednou vám firma, která provádí rekonstrukci bytu řekne, že protáhne práci asi o týden, protože praskla stěna v koupelně?  V takové chvíli vám probleskne hlavou, že se musíte ze starého bytu vystěhovat včas, protože jste tak domluveni s novými majiteli a nemáte kam dát všechen nábytek, který je třeba přestěhovat do nového bydlení. I takové případy se stávají.

Podrobnosti najdete na www.skladovani-profigroup.cz.

Vzniklou situaci, je třeba hned řešit. Se stěhováním a uložením věcí pomůžeme!

Do jednoho obyvatelného pokoje vám pomůžeme nastěhovat postel, stůl, skříň a nějaké osobní věci pro přežití, zbytek dořešíme dle domlluvy. Jsme sice stěhovací firma, která zajišťuje stěhování bytů, domů, firem a vyklízíme sklepy, půdy, ale v případech jako tento nabízíme i možnost uložení čehokoli potřebujete v našich skladovacích místnostech.

Podrobnosti najdete na www.skladovani-profigroup.cz.

Budete mít věci na jednom místě, hlídané a bez starosti

Jelikož nemá každý hned k dispozici tolik volných pokojů a místností a sklepů, kde by uložil zařízení celého bytu nebo domu, pomáháme svým klientům i s tímto problémem. Uskladníme vše na jednom místě. Věci budou v bezpečí, zamknuté, zaručujeme čísté a suché místnosti, takže se nic nepoškodí.

Například v bytech, chatách po dědečkovi nebo tátovi, mnohdy zůstává dílna s nářadím, zahradní technika, venkovní posezení a plno věcí, které se nehodí vyhodit. Pokud nemáte věci kde uskladnit, rádi vám vyjdeme vstříc a nabídneme naše skladovací prostory. Na vyklízení nespěcháme, domluvíme se na čase i ceně. Sami se rozhodnete, jak dlouho chcete našich služeb využít. 

Podrobnosti najdete na www.skladovani-profigroup.cz.

Mezi movité věci patří i stroje a vybavení kanceláři.

Potřebujete rekonstruovat svoje firemní prostory, pracovní halu, likvidujete archiv?  Rádi poskytneme skladovací prostory. Vyřešíte tak vše jednoduše a nemusíte mít strach o svoje věci, postaráme se o jejich bezpečnost. Stačí se s námi domluvit.

Podrobnosti najdete na www.skladovani-profigroup.cz

Uskladnění nábytku
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?