Stěhování a vyklízení Praha 10

Chystáte se přestěhovat do nového bytu nebo domu? Děsí vás představa stěhování? Řešíte jak se přestěhovat z Prahy 10 nebo do Prahy 10? Chcete, aby váš přesun byl co nejrychlejší, bezproblémový a vznikly co nejmenší škody? To vše dokážeme vyřešit.

Jsme profesionální firma na stěhování a vyklízení. My v ProfiGroup dokážeme z děsivého stěhování udělat rychlou a jednorázovou záležitost, která vám ušetří čas i peníze. Náš zkušený pracovní tým se postará o demontáž a následnou montáž, zabalení do ochranné fólie a bezpečný převoz vašeho nábytku. Jsme to tu pro vás nonstop, o víkendech i svátcích.

Jsme za naše spokojené zákazníky velmi vděční a jako odměna jsou pro nás kladné reference. Informujte se o naší práci přímo od klientů.

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Proč firma ProfiGroup?

  • maximální spolehlivost našich pracovníků
  • stěhujeme se zárukou a bez rizika
  • vstřícné jednání se zákazníky
  • dojedeme za Vámi kamkoli a kdykoli
  • vyřízení poptávky ihned
  • zdarma zapůjčení krabic na stěhování
  • zdarma vypracování cenové nabídky
  • zdarma poradenský servis
  • žádné příplatky za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • žádné příplatky za stěhování do patra bez výtahu

 

Příklady stěhování:

 

 Zajistíme pro Vás:

Stěhování Praha 10 – přípravy

Vzácný nábytek, skleněné zrcadlo nebo památeční obrazy si zaslouží speciální péči a nestačí je jen naskládat do stěhovacího vozu, proto každý kus nábytku balíme do ochranné fixační fólie, která nábytek ochrání. Každé stěhování tak začíná balením a promyšleným naskládáním do vozu. Nabízíme levné stěhování do Prahy 10, se kterým budete spokojeni.

Průběh levného stěhování Praha 10

Vše začíná dohodnutím konkrétního termínu a času stěhování, kdy přistavíme vhodný stěhovací vůz. Každý náš stěhovací vůz má vedoucího pracovníka, který vám bude neustále k dispozici a bude řešit vaše připomínky nebo dotazy. Demontovaný a obalený nábytek fixační fólií je poskládán do vozu podle vyzkoušeného systému.

Ochranná fólie je doplněna o tzv. deky, které se umisťují mezi jednotlivé kusy nábytku a zabraňují nechtěnému pohybu nábytku po voze během přepravy. Když je všechno naloženo a uspořádáno, jede vůz na určen místo. Zde naši pracovníci nábytek vyloží a umístí na konkrétní místo, které určil klient.

Posledním krokem je vybalení z ochranné fólie, kterou si odvážíme a vezeme k recyklaci. 

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Vyklízení Praha 10

Postaráme se o odvoz nepotřebného nábytku do sběrného dvora. Součástí stěhování nebo samostatně vám pomůžeme s vyklízením bytu domu, sklepa, půdy nebo po úmrtí či s likvidací pozůstalosti. Veškerý nepotřebný nábytek odvezeme do sběrného dvora a zajistíme jeho likvidaci. Likvidace je zdarma, zaplatíte jen za naši práci a tu svou si tak ušetříte.

Stěhování Praha 10 – ceny služeb

Máte zájme o naše služby? Pošlete nezávaznou poptávku po stěhovacích službách nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 776 000 776. Náš technik vám doporučí vhodnou velikost stěhovacího vozu a počet pracovníků. Neztrácejte čas stěhováním a nechte to na nás.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Praha 10!

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.