Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 10

Stěhování Praha 10

Našli jste si byt, který přesně odpovídá vašim požadavkům, podepsali jste s makléřem kupní smlouvu a už nyní znáte termín, kdy se budete moci přestěhovat? Zavolejte si na pomoc naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP, kteří se postarají o bezpečné přestěhování vašeho vybavení, nábytku i elektroniky. Rádi vám pomůžeme nejen se stěhováním, ale také vám můžeme nabídnout krátkodobý či dlouhodobý pronájem osobních skladů od 1m2 nebo skladové kontejnery, do kterých můžete bezpečně uložit své věci do doby, než pro ně najdete své místo.

Naše firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a za tuto dobu máme mnoho zkušeností, které každý den používáme v praxi. Máme zkušenosti se stěhováním bytů, domů, chat, chalup, ale také firem, kanceláří, skladů, obchodů a dalších nebytových prostor, kromě toho se také věnujeme vyklízení bytových i nebytových prostor, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy. Nedělá nám problémy vynosit vybavení, skříně, komody, regály, elektrospotřebiče, postele, gauče, hudební nástroje, sochy a další vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu.

Při práci používáme výhradně vlastní stěhovací vozy, kvalitní stěhovací pomůcky a při práci jsme jištěni kvalitní pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte garanci, že jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši a bez potíží. To pro případ, že by se během stěhování vyskytla chyba a my udělali nechtěně škodu na vašem majetku. Pracujeme nonstop, i o víkendech a svátcích. Pracujeme dle požadavků zákazníka, přestěhujeme vás do Prahy 10, z Prahy 10 a v Praze 10 dle domluvy i ve večerních hodinách tak, abyste si nemuseli brát v práci volno.

Proč si vybrat pro stěhování Praha 10 PROFIGROUP?

  • Stěhujeme s garancí maximální spokojenosti
  • Vyřizujeme poptávky ihned
  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
  • ZDARMA vám půjčíme boxy, krabice i veškerý obalový materiál
  • Půjčíme vám ZDARMA stěhovací pomůcky pro lepší manipulaci nábytku
  • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA
  • Neúčtujeme příplatky za práci ve večerních hodinách o víkendech a svátcích
  • Neúčtujeme příplatky za práci z vysokých pater bez výtahu

Děsíte se stěhování v Praze 10, zvláště tehdy, pokud se potřebujete přestěhovat co nejrychleji, tedy v následujících týdnech či dokonce dnech? Dostali jste klíče od svého nového bytu, a tak logicky nechcete platit další měsíční nájem zbytečně? Zavolejte si k nám do PROFIGROUP. Nabídneme vám nejlepší způsob spěšného stěhování v Praze 10 a okolí. Pokud nezvládáte časově, určitě si s námi domluvte službu „Stěhování na klíč“, kdy nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak stěhujeme do Prahy 10 a z Prahy 10?

Vždy vám velmi záleží na spokojenosti každého zákazníka. Proto odvádíme svou práci precizně, rychle a seriózně. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, podle kterých si připravíme jasný plán, kterého se budeme po vašem odsouhlasení pevně držet. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu si objednáte naše služby, zda si necháte pomoci pouze s odvozem věcí na novou adresu, nebo si vše necháte zabalit, odstěhovat a rozmístit na nové adrese od nás.

Dobře víme, co všechno stěhování Praha 10 obnáší. Veškeré potřebné kroky s vámi projdeme. Poradíme, jak naplánovat stěhování, co a jak zabalit a jak připravit například křehký porcelán, sklo, zrcadla nebo nábytek na transport, tak, aby nedošlo k mechanickému poškození věcí.

Jestliže nemáte zkušenosti s balením křehkého nádobí nebo nábytku zatím zkušenosti, nechte si raději pomoci od našich zkušených zaměstnanců. V rámci našich stěhovacích služeb vám zajistíme veškeré balení takovýchto věcí. Pečlivě uložíme vaše věci do krabic, z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla i úchytky. Nábytek obalíme do bublinkové folie, rohy ochráníme kartony, a nakonec vše zabalíme do fixační folie. Garantujeme bezpečnou přepravu vašich věcí, elektroniky, nábytku i historicky cenných předmětů či hudebních nástrojů.

Rozhodli jste se vše zabalit sami? Pak si nechte od našeho technika spočítat, kolik krabic a obalového materiálu vám zdarma půjčíme. Stačí pak na jednotlivé kusy nábytku a krabice nalepit štítky, co kam do které místnosti na nové adrese patří.

Co zahrnuje „stěhování na klíč“ od PROFIGROUP?

Tato služba je velmi populární u lidí, kteří se potřebují spěšně přestěhovat v Praze 10 a není čas na balení. Také si ji objednávají ti, kteří se potřebují přestěhovat do Prahy 10 a neradi se zabývají zdlouhavým a nudným balením a raději tuto činnost svěří profesionálům. Nebo se na nás obracejí majitelé firem, kteří nechtějí stěhování nechávat na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás.

Jak pracujeme? Veškeré vybavení pečlivě uložíme do krabic, které popíšeme podle toho, kam bude patřit na nové adrese. Nábytek připravíme na transport tím, že demontujeme veškeré pohyblivé nebo vyčnívající se části. Nábytek na nové adrese rozmístíme dle plánu, smontujeme a připravíme na další použití. Krabice odnosíme do jednotlivých místností dle předem připravených štítků, stejně tak jako ostatní vybavení. Vy si zatím můžete bez starosti užívat svůj volný čas. Bez spěchu, stresu a fyzické námahy!

Objednejte si levné stěhování Praha 10 a ušetřete až 30% nákladů

Dobře víme, jak finančně náročné je stěhování, kdy je třeba zaplatit za zednické práce, malířské práce, nakoupit drobné vybavení, elektrospotřebiče, nábytek a jiné doplňky. Nebojte se přestěhovat s naším týmem PROFIGROUP, garantujeme ušetření až 30% nákladů. Přestěhujeme vás Praze 10 dle vašich požadavků, odpadne vám starost s pronájmem dodávky, nákupem obalového materiálu, krabic, stěhovacích pomůcek a platbu přátelům za pomoc.

Jak vám se stěhováním pomůžeme? Zavolejte si nás. V dohodnutém čase k vám pošleme technika, se kterým domluvíte své požadavky. Nezáleží na tom, zda si necháte přestěhovat pouze věci na novou adresu, nebo celou záležitost necháte na nás a vy přijdete do kompletně přestěhované domácnosti, připravené na zabydlení.

Technik si přeměří veškerý nábytek, prohlédne vybavení bytu a spočítá, kolik krabic a obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Dále společně sestavíte plán stěhování, a nakonec vám připravíme cenovou nabídku. Ta je u nás vždy neměnná. Pokud jste s našimi službami se stěhováním v Praze 10 spokojeni, můžete si u nás rezervovat termín. V dohodnutém čase k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Objevte naši další službu, Vyklízení Praha 10 a okolí

Svým zákazníkům nabízíme také pomoc s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, chalup, chalup, vyklízením v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy. Koupili jste si nový dům nebo nebytový prostor a zbyly zde nepotřebné věci, které je třeba odvést do sběrného dvora nebo na skládku? Zajistíme ekologickou likvidaci. Ta je prováděna v příslušném místě zdarma, vy platíte pouze za naše poskytnuté služby.

Chcete vědět, kolik bude vyklízení v Praze 10 stát? Koukněte se na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník, vyplňte kontaktní formulář a odešlete jej. Brzy se vám ozve náš technik. Rovněž nás můžete kontaktovat telefonicky a vše domluvit s naším technikem, který bude mít od této chvíle vyklízení vaší nemovitosti na starost. S námi dopředu víte, kolik za vyklízení a další naše nabízené služby zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?