Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 3

Stěhování Praha 3

Plánujete stěhování do Prahy 3 a hledáte profesionální stěhovací firmu, která by vám pomohla s přípravou i samotným stěhováním?

Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP. Stěhujeme levně byty, domy i firmy v Praze 3 a okolí. Náš tým profesionálních stěhováků má se stěhováním v Praze 3 bohaté zkušenosti. V tomto oboru se pohybujeme více jak 17 let a za dobu naší praxe jsme se setkali s různými úskalími, se kterými si umíme skvěle poradit. Stěhujeme byty z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných prostor. Máme zkušenosti se stěhováním firem, skladů, archivů, salonů apod.

Zavolejte si našim technikům a domluvte si s nimi bližší informace.

Náš tým profi stěhováků z PROFIGROUP se postará o bezproblémové přestěhování bytu, domu, chaty, chalupy, sklepa a jiných prostor, a to přesně tak, jak jste si naplánovali. Pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě.

Jak pracují naši zaměstnanci PROFIGROUP v Praze 3 a okolí?

 • Stěhujeme od roku 2005 a za dobu praxe máme bohaté zkušenosti
 • Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu i špatně přístupných míst
 • Naši zaměstnanci přistupují k práci zodpovědně a spolehlivě
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • K zákazníkům přistupujeme individuálně
 • Vaši poptávku vyřídíme ihned
 • ZDARMA půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
 • Připravíme ZDARMA cenovou nabídku
 • Pracujeme o nonstop, o víkendech a svátcích
 • U nás nepřiplácíme za odnos z vysokých pater bez výtahu
 • Zajišťujeme také vyklízení a skladování; 

 Nemusíte se obávat ani stěhování na poslední chvíli. Zavolal vám váš realitní makléř s informací, že váš nový byt je připravený a už nechcete platit další měsíční nájem? Obraťte se na nás pro úspěšné stěhování Praha 3 a okolí. Vybereme pro vás ideální termín a domluvíme s vámi veškerý postup a vaše požadavky. Nabízíme rychlou a efektivní pomoc v Praze 3.

Jak zajišťujeme stěhování do Prahy 3 či z Prahy 3?

Stěhování Praha 3 u nás probíhá tak, aby byli všichni naši klienti maximálně spokojeni. Záleží nám na kvalitně odvedené práci a na individuálním přístupu ke každému klientovi. Dříve, než vám sestavíme cenovou nabídku, s vámi přímo u vás doma náš technik projde veškeré náležitosti a připraví s vámi plán, kterého se budou stěhováci při realizaci zakázky držet. U nás není problém, pokud si necháte pomoci pouze s přestěhováním vašich věcí nebo necháte vše na nás.

Díky mnohaletým zkušenostem dobře víme, co přestěhování do Prahy 3 nebo z Prahy 3 obnáší a co je třeba zajistit. O tyto zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak vše zorganizovat, tak, aby nedošlo ke zbytečnému stresu a chaosu. Poradíme, kdy a jak začít balit, jak připravit veškeré vybavení vaší domácnosti na transport, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí.

Jestliže máte doma těžký nábytek, velký gauč nebo historicky cenný nábytek a zatím nemáte dostatečné zkušenosti s balením, nechte si s těmito úkony pomoci od našich zaměstnanců. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme připravit tyto kusy nábytku na transport. Ze skříní a komod demontujeme skla, zrcadla, police a úchytky. Nábytek opatříme kartonovými výztužemi, a nakonec jej obalíme do bezpečnostní fólie. Nakonec vše odnosíme do vozu, připravíme na transport a odvezeme na novou adresu.

Jestliže chcete své věci zabalit svépomocí, zdarma vám půjčíme krabice i obalový materiál. Krabice označte podle místnosti, kam se mají odnést na nové adrese a o vše ostatní už se postará náš tým během stěhování do Prahy 3 nebo z Prahy 3.

Jak s PROFIGROUP probíhá služba „stěhování na klíč“?

Balení a uklízení Praha 3 v každém z nás vyvolává pocit beznaděje a stresu. Může však probíhat bez starostí, pohodově a v klidu. Jak na to? Objednejte si naši službu „Stěhování na klíč“ v Praze 3.

Tato služba probíhá následovně. Předejte nám klíče od původní a nové nemovitosti. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic nebo přepravních boxů, které odnosíme do stěhovacího vozu. Ve voze nábytek, i krabice bezpečně připoutáme tak, aby nedošlo během transportu k mechanickému poškození. Na nové adrese nábytek rozestavíme podle předem dohodnutého plánu a krabice odnosíme do místností, podle předem připravených štítků. Vám předáme připravený byt pro pohodové bydlení.

Objednejte si nejlevnější stěhováky Praha 3

Rádi byste si nechali pomoci od našich zkušených stěhováků z Prahy 3, ale nejste si jisti, na kolik vás celý proces vyjde? Jsme si vědomi, že celý tento proces vyžaduje velké finanční výdaje. Od zaplacení zednických prací, po nákup vybavení do domácnosti nebo nákup nového nábytku.

Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku, který najdete přímo na našich internetových stránkách. Přesnou cenovou nabídku vám řekne náš technik, přímo na místě u vás doma, po sečtení nábytku a vybavení domácnosti. S námi ušetříte za výdaje spojené s nákupem obalového materiálu. Nemusíte řešit ani nákup stěhovacích pomůcek či pronájem dodávky.

Odsouhlasením cenové nabídky k vám přijedou naši stěhováci. Ti se budou držet připraveného harmonogramu. Přestěhujeme vás přesně podle vašich představ. S námi budete přesně vědět, kolik vás přestěhování do Prahy 3 nebo z Prahy 3 bude s PROFIGROUP stát.

Zajišťujeme také Vyklízení Praha 3 a likvidaci pozůstalosti

Mezi naše další nabízené služby patří například vyklízení. Vyklízíme byty, domy, sklepy, půdy, ale také firemní sklady, archivy, kanceláře a další nebytové prostory. Specializujeme se také na vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti. Vyklízení v Praze 3 provádíme tak, že veškeré vybavení, včetně nábytku, odvezeme na skládku nebo vše necháme ekologicky zlikvidovat ve sběrném dvoře v místě bydliště, kde provádí likvidaci ZDARMA. S námi ušetříte mnoho finančních výdajů za ekologickou likvidaci. Platíte pouze za naše služby.

Chcete znát orientační cenu za vyklízení v Praze 3? Podívejte se do platného ceníku na našich internetových stránkách nebo vyplňte nezávaznou poptávku na vyklízení nemovitosti a my vás budeme co nejrychleji kontaktovat. Specializujeme se také na vyklízení komerčních prostor, jako jsou kanceláře, firmy, sklady apod. S námi bude vyklízení v Praze 3 jednoduché!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?