Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 1

Stěhování Praha 1

Plánujete stěhování v Praze 1 a nechcete se dostat do časového presu nebo stresu? Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme nejen se přestěhováním, ale také vyklízením i skladováním.

Naše firma PROFIGROUP má se stěhováním bytů, domů a firem bohaté zkušenosti. Mimo to se také věnujeme vyklízení bytů, domů a přilehlých objektů v pozůstalosti. Není pro nás překážkou vynosit krabice, skříně, pohovky a jiné vybavení domácnosti ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu.

Náš tým zkušených zaměstnanců používá při stěhování a vyklízení kvalitní profesionální pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. To pro případ, kdyby během práce vznikla škoda na vašem majetku. Jsme vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. K zákazníkům přistupujeme individuálně, dle domluvy vás přestěhujeme i ve večerních hodinách nejen v Praze 1, ale také v nejbližším okolí.

 

Proč právě firma PROFIGROUP 

  • Stěhování Praha 1 bez rizika

  • Vyřízení poptávky ihned

  • Profesionální a individuální přístup

  • Půjčení krabic, boxů a obalového materiálu ZDARMA

  • Maximální spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem

  • Cenová nabídka ZDARMA

  • Bez příplatků o víkendech a svátcích

  • Bez příplatků za odnos z pater bez výtahu

 Stěhování Praha 1 může být rychlé a bez starostí, a to i v případě, že vše potřebujete vyřídit v následujících týdnech, nebo dokonce dnech. Zavolal vám makléř, že váš nový byt je připravený k bydlení a už nechcete platit další měsíční nájem v původním bytě? Obraťte se na nás. Nabízíme rychlé stěhování v Praze 1 a okolí. Stačí si u nás objednat „Stěhování na klíč“ a o vše ostatní se postaráme za vás.

Jak stěhujeme po Praze 1 a z Prahy 1?

Spokojenost zákazníka je u nás až na prvním místě. Záleží nám na kvalitě odvedených služeb i na spokojenosti každého zákazníka. Proto s vámi pečlivě připravíme plán, kterého se budeme při realizaci zakázky striktně držet. Je jen na vás, zda si vše necháte zabalit a odvézt na novou adresu od nás, nebo si veškeré vybavení domácnosti zabalíte sami a my se postaráme pouze o odvoz krabic a nábytku.

Náš tým si je dobře vědom, co všechno je při stěhování do Prahy 1 potřeba zajistit. O tyto zkušenosti se vždy dělíme s našimi klienty. Poradíme vám, jak veškerý nábytek připravit na přesun, aby nedošlo k poškození skleněných částí a zrcadel, mechanickému poškození hran nábytku nebo jeho poškrábání.

Pokud nemáte zatím s přípravou nábytku na transport zkušenosti, nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu. V rámci nabízených služeb váš nábytek připravíme na přesun. Pečlivě demontujeme police, skleněné části, madla i úchytky. Pak nábytek obalíme do fixační fólie a poskládáme jej do vozu tak, aby se nemohl při transportu poškodit. Zajistíme také bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla a jiného křehkého nákladu.

Chcete si vše zabalit a připravit sami? Pak pro vás zajistíme dostatečné množství stěhovacích krabic i obalového materiálu. Stačí nám, když na krabice napíšete, do jakých místností patří a na nové adrese je roztřídíme podle vašich požadavků.

Co je služba „stěhování na klíč“?

Tato služba je určena pro všechny, kteří se potřebují do Prahy 1 přestěhovat rychle a nechtějí se dostat do časového presu nebo stresu. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří nechtějí ztrácet čas s balením věcí a přípravou nábytku na transport. Nebo je určena pro zákazníky, kteří si rádi nechávají pomoci od zkušených. Stačí nám předat klíče a vše ostatní se postaráme za vás.

Jak to probíhá? Vybavení vaší domácnosti uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně celou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Během práce se rovněž postaráme o demontáž a následnou montáž stěhovaného nábytku. Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese přesně podle plánu tak, jak jste si dohodli s naším technikem. Smontujeme jej a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat ušetřený čas přesně podle svého gusta, a nakonec přijít do nového bytu. Bez starostí, stresu a námahy!

Nejlevnější stěhování Praha 1: S námi znáte cenu předem

Jsme si vědomi, že celá tato akce s sebou přináší také finanční zátěž. Nebojte se svěřit tento těžký úkol do rukou našich zkušených zaměstnanců. Přestěhujeme vás v Praze 1 dle vašich požadavků.

Jak pracujeme? Zavolejte si náš zkušený tým. V dohodnutý čas k vám přijede náš specialista, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Je jen na vás, zda si vyberete službu „stěhování na klíč“ nebo vám pouze pomůžeme pouze odvést krabice a nábytek na novou adresu.

Náš technik si přeměří veškerý nábytek ve vašem bytě, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá pár navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram, a nakonec sestaví cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby v Praze 1? Pak už stačí rezervovat termín v našem diáři a v den D k vám přijede náš tým, který se postará o bezproblémové přestěhování vaší domácnosti.

Vyklízení Praha 1

Mezi naše služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, vyklízení v pozůstalosti a likvidace pozůstalosti. Pomůžeme vám s odvozem nábytku, vybavení domácnosti i ostatních věcí do sběrného dvora nebo na skládku. Likvidace nábytku i ostatního inventáře do sběrného dvora je ZDARMA. Vy platíte pouze za naše služby.

Chcete znát orientační cenu za vyklízení do Prahy 1 nebo z Prahy 1? Podívejte se do našeho platného ceníku na našich internetových stránkách nebo vyplňte nezávaznou poptávku vyklízení. My vás budeme co nejrychleji kontaktovat. Rovněž se na nás můžete obrátit telefonicky a své požadavky domluvit přímo s naším technikem.

S námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?