Stěhování a vyklízení Praha 5

Usnadněte si stěhování z Prahy 5 nebo do Prahy 5 a najměte si profesionály. Budete to mít bez námahy a za kratší čas. Ušetřený čas můžete věnovat potřebné administraci, přípravě nového bytu nebo odpočinku. Stěhování nebo vyklízení nemusí být noční můra.

Spolehněte se na nás, na firmu ProfiGroup. Jsme profesionálové na stěhovací a vyklízecí služby za lákavé ceny. Při stěhování zajistíme vše potřebné, od demontáže, přes obalení až po následnou montáž a umístění na místo určení. Vše s maximální pečlivostí, obezřetností a pro vaši spokojenost. Odstěhujeme vás o víkendech, svátcích a prostě nonstop.

Přesvědčte se sami a podívejte se na reference od našich zákazníků, které jsou jen kladné a velmi nás těší. 

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Proč firma ProfiGroup?

  • maximální spolehlivost našich pracovníků
  • stěhujeme se zárukou a bez rizika
  • vstřícné jednání se zákazníky
  • dojedeme za Vámi kamkoli a kdykoli
  • vyřízení poptávky ihned
  • zdarma zapůjčení krabic na stěhování
  • zdarma vypracování cenové nabídky
  • zdarma poradenský servis
  • žádné příplatky za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • žádné příplatky za stěhování do patra bez výtahu

 

Příklady stěhování:

 

 Zajistíme pro Vás:

Stěhování Praha 5 – přípravy

Součástí našich stěhovacích služeb je také příprava nábytku na stěhování. To spočívá v obalení nábytku do ochranné a poté fixační fólie, popřípadě v demontáži nábytku. Stěhování nábytku je tak maximálně bezpečné a nehrozí poničení vybavení. Ušetřete si čas i síly a využijte levné stěhování do Prahy 5 a spolehněte se na nás. Jsme profesionálové.

Průběh levného stěhování Praha 5

Samotné stěhování začíná přistavěním vybraného stěhovacího vozu v dohodnutém termínu a čase na místě stěhování. Každé stěhovací auto má svého vedoucího pracovníka, který vám odpoví na veškeré dotazy nebo připomínky vzniklé během stěhování. Demontovaný nábytek obalený ve fixační fólii se pak  naloží do vozu a ještě je ochráněn tzv. dekami, které se umisťují mezi jednotlivé kusy nábytku a zajišťují nežádoucí pohyb nábytku po voze.

Po dovezení nábytku na místo určení, se nábytek donese na vámi zvolené konkrétní místo, vybalí se z fixační fólie, kterou si odvezeme a necháme zrecyklovat. Součástí stěhování z Prahy 5 nebo do Prahy 5 může být montáž stěhovaného nábytku.

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Vyklízení Praha 5

Postaráme se o odvoz do sběrného dvora, skládku - Praha 5
V rámci našich služeb nebo samostatně můžete využít vyklízení bytů, domů, kslepů, půd nebo prostor po úmrtí či likvidaci pozůstalosti. Postaráme se o odvoz nepotřebného nábytku na sběrný dvůr, zajistíme jeho likvidaci, která je zdarma a tak budete mít o starost méně. Bude vás to stát pouze naši práci.

Stěhování Praha 5 – ceny služeb

Zajímá vás jaká je cena "stěhování Praha 5"? Stačí jednoduše vyplnit nezávaznou poptávku stěhovacích služeb nebo nás přímo kontaktovat na telefonním čísle +420 776 000 776. Spojí se s vámi náš technik, kterým vám poradí s výběrem vhodné velikosti stěhovacího vozu a doporučí vám vhodný počet pracovníků. 

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Praha 5!

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.