Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 5

Stěhování Praha 5

Sháníte levné stěhování Praha 5 a potřebujete ušetřit nějaké ty finanční výdaje? Obraťte se na nejlevnější stěhovací firmu v Praze 5, PROFIGROUP. Naši specialisté vám pomohou bezpečně přestěhovat krabice, skříně i porcelán po babičce.

Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP, která se zaměřuje na stěhování bytů, domů, firem, kanceláří, skladů, dílen a dalších prostor. Kromě toho se na nás můžete také obrátit při vyklízení bytů, domů a přilehlých objektů v pozůstalosti. Při vyklízení nebo stěhování zajistíme vynošení krabic, nábytku a jiného inventáře i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu.

Naši stěhováci jsou při práci při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že v případě nehody budeme schopni náhradu škody uhradit v plné výši. Stěhujeme nonstop, včetně víkendů a svátků. Přestěhujeme vás i ve večerních hodinách nejen do Prahy 5 a z Prahy 5, ale také v blízkém okolí.

Jaké výhody při stěhování Praha 5 získáte od PROFIGROUP?

  • Stěhování Praha 5 bez rizika a stresu
  • Profesionální a individuální přístup
  • Garance spokojenosti
  • ZDARMA půjčení krabic, obalového materiálu a boxů
  • Spolehlivost díky mnohaletým zkušenostem
  • ZDARMA cenová nabídka
  • U nás neplatíte za stěhování z vysokých pater bez výtahu

Naši specialisté vám garantují to nejjednodušší stěhování Praha 5 a to i v situaci, kdy potřebujete rychle přestěhovat, ideálně v následujících dnech. Může se stát, že vám zavolá makléř a řekne vám, že váš byt je připravený k nastěhování. Určitě pak nebudete chtít zbytečně platit další měsíc nájem zbytečně. Obraťte se na nás, zajistíme vám spěšné stěhování Praha 5 a okolí. Pokud nevycházíte časově, nechte celou situaci na našich stěhovácích, kteří se o kompletní přestěhování vaší domácnosti postarají sami.

Jak naši stěhováci zajistí stěhování Praha 5 a okolí?

Pro nás je spokojenost zákazníka až na prvním místě. Proto nám záleží na kvalitě odvedených služeb i na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Proto dříve, než se pustíme do práce, s vámi sestavíme stěhovací plán, podle kterého se pak při práci budeme držet. Je na vás, zda si od nás necháte pouze přestěhovat inventář na novou adresu, nebo budete také chtít pomoci s uložením věcí do krabic.

Naši stěhováci jsou pravidelně školeni a dobře vědí, co je při stěhování do Prahy 5 potřeba zajistit. Tyto zkušenosti s vámi do posledního detailu projdeme. Kromě toho vám také ZDARMA poradíme, jak zabalit veškeré vybavení domácnosti a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo k poškození uložených věcí.

Mnoho domácností má ve sbírce cenné sbírky, obrazy, historický nábytek a samozřejmě nikdo nechce, aby se během stěhování cokoliv poničilo. Nechte si pomoci od našich techniků, kteří připraví takto cenné věci na přesun. Vše pečlivě připravíme, uložíme, demontujeme pohyblivé části. Nábytek zafixujeme do folie, poskládáme jej do vozu tak, aby nedošlo k poškození. Zajistíme bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla, nábytku, hudebních nástrojů, knih aj.

Pokud si na balení troufáte sami, půjčíme vám ZDARMA dostatečné množství krabic a nějaké krabice navíc, pro jistotu. Na krabice pak napište místnost, do které na nové adrese přijde a o vše už se postaráme sami.

Zajímá vás služba „stěhování na klíč“ v Praze 5?

„Stěhování na klíč“ je služba, určena pro všechny, kteří se potřebují pomoci se stěhováním do Prahy 5 nebo z Prahy 5 nebo v nejbližším okolí, ale nemají dostatek času na balení. Tuto službu také rádi využívají ti, kteří si rádi nechají pomoc od profesionálů. Předejte nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás.

Jak to funguje? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě uložíme do krabic. Nábytek připravíme na odvoz a potom celou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Na nové adrese nábytek připravíme na další použití a krabice rozmístíme dle připravených štítků, tak, abyste měli veškeré vybavení rovnou po ruce. Vám stačí, přijít do nového bytu, připraveného na nastěhování. S našimi stěhováky nebylo stěhování Praha 5 nikdy jednodušší!

Kolik stojí stěhování Praha 5

Stěhování znamená velké finanční výdaje, spojené nejen se samotným stěhováním, ale také s nákupem nového vybavení, potažmo nového nábytku. S našimi stěhováky ušetříte. Půjčíme vám zdarma krabice i obalový materiál a přestěhujeme vás v Praze 5 podle předem odsouhlaseného ceníku. S námi víte, jak bude stěhování probíhat, díky předpřipravenému harmonogramu.

Zavolejte si náš tým. A domluvte si s naším technikem, jak si představujete celý průběh stěhování. Můžeme vám pomoci pouze se samotným transportem věcí na novou adresu, nebo vás přestěhujeme na klíč.

Náš technik u vás doma přeměří veškerý nábytek, spočítá množství krabic, které bude potřeba na půjčení ZDARMA a přidá nějaké navíc, pro případ potřeby. Díky časovému harmonogramu a cenové nabídce budete mít jistotu, že za stěhování s námi neutratíte ani korunu navíc. Cena je u nás totiž neměnná. Pokud vám vyhovuje stěhování v Praze 5, stačí si rezervovat termín. V den D k vám přijede náš tým a postará se o bezproblémové přestěhování.

Zařizujeme také vyklízení Praha 5 a okolí

Vyklízíme byty, domy, garáže, sklepy, půdy, ale také sklady, archivy, firemní areály, kanceláře. Pomůžeme vám s odvozením starého nepotřebného vybavení a ostatních věcí do sběrného dvora. Likvidace nábytku i vybavení je ve sběrném dvoře ZDARMA. Zaplatíte pouze za naše služby.

Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení do Prahy 5 nebo z Prahy 5 se podívejte na naše internetové stránky, kde se stačí orientovat podle velikosti nemovitosti. Konkrétní cenu vám nacení technik přímo na místě. Kontaktujte nás a domluvte si konkrétní průběh vyklízení, vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. S námi víte, kolik za vyklízení zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?