Stěhování Jirka Král

Měli jsme tu čest realizovat stěhování a skladování pro jednoho ze zakladatelů youtuberingu v České republice Jirku Krále. Jeho kavárna Zetko, včetně nahrávacího studia, jsme přestěhovali v krátkém čase do našich skladů.

Když stěhujete youtubera

Byli jsme velmi překvapeni, jak příjemným vystupováním se Jirka Král prezentoval. Ačkoliv za šest let, kdy působil na internetu, získal přes milion odběratelů, s našimi pracovníky komunikoval velmi přátelsky a skromně.

Stejně kamarádsky reagoval i na žádosti o fotky do soukromého alba a pro tento článek. Celá akce hlavně díky vřelému přístupu celého Jirkova týmu probíhala v uvolněné atmosféře a za pár hodin bylo hotovo.

Focení stěhováků a Jirky Krále

Stěhováním tak významné osobnosti českého showbyznysu jsme získali další cenné zkušenosti do naší práce. Během stěhování firmy byla nutná demontáž nábytku, zapůjčili jsme krabice a pro část nepotřebného nábytku jsme zajistili likvidaci na skládce.

Ačkoliv se jednalo o noční stěhování, realizace totiž mohla být zahájena až po uzavření obchodního domu, práce nás velmi bavila a díky příjemné atmosféře na toto stěhování budeme dlouho vzpomínat.

Reference na stěhování

"Profigroup pro nás zařizoval vyklízení Zetka v OD Kotva. Postarali se jak o částečnou demolici a demontáž, tak o následný převoz a uskladnění našeho vybavení. Musím vyzdvihnout profesionalitu zaměstnanců, nic pro ně nebyl problém - ani naše prosba, jestli by zvládli demontovat i nahrávací studio plné techniky... (dokončení reference)" napsal nám Jirka Král.
 
Neváhejte se na nás obrátit i s vaší poptávkou. Obratem vám sdělíme nezávaznou cenovou nabídku. Slibujeme, že se o vás a váš nábytek postaráme tak, jako byste i vy byli hvězdami českého showbyznysu.
stěhování praha
stěhování známá osobnost
stěhování po Praze

Zpět na reference stěhování kanceláří | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?