Stěhování a vyklízení Praha 4

Čeká vás stěhování do Prahy 4 nebo z Prahy 4? Ušetřete si námahu a čas. Při stěhování je potřeba zařídit celou řadu věcí a povinností, my se vám postaráme o časově i fyzicky náročné stěhování vašeho nábytku a vybavení.

Jsme firma ProfiGroup a nabízíme vám profesionální stěhovací a vyklízecí služby za ceny více než lákavé. Vaše stěhování nebo vyklízení se tak může stát chvilkovou záležitostí a vymůžete bydlet v novém bez zbytečných starostí a komplikací. V žádném případě se nemusíte obávat o váš nábytek nebo majetek, postaráme se o demontáž a montáž nábytku, který zabalíme a vystěhujeme nebo nastěhujeme. Jsme připraveni stěhovat nonstop, o víkendech i svátcích.

Neztrácíme čas, proto vaši poptávku vyřídíme co nejrychleji, naplánujeme stěhování a přestěhujeme vás ve velmi krátké době. Jsme připraveni splnit veškeré vaše požadavky, abyste byli maximálně spokojení.

Přesvědčte se sami a podívejte se na reference od našich zákazníků, které jsou jen kladné a velmi nás těší. 

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Proč firma ProfiGroup?

  • maximální spolehlivost našich pracovníků
  • stěhujeme se zárukou a bez rizika
  • vstřícné jednání se zákazníky
  • dojedeme za Vámi kamkoli a kdykoli
  • vyřízení poptávky ihned
  • zdarma zapůjčení krabic na stěhování
  • zdarma vypracování cenové nabídky
  • zdarma poradenský servis
  • žádné příplatky za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • žádné příplatky za stěhování do patra bez výtahu

 

Příklady stěhování:

 

 Zajistíme pro Vás:

Stěhování Praha 4 – přípravy

Nejde jen o stěhování z Prahy 4 nebo do ní, ale také o přípravu před stěhováním, aby se nic neponičilo a neznehodnotilo. Dbáme tak na balení předmětů do fixační fólie, která je navržena tak, aby nábytek maximálně ochránila. Naše služby na levné stěhování do Prahy 4 ocení klienti, kteří nemají na stěhování čas. My za ně nábytek připravíme, obalíme, vystěhujeme a nastěhujeme na nové místo v Praze 4.

Průběh levného stěhování Praha 4

Bydlete v novém rychle a bez starostí. Stačí si s námi dohodnout termín a čas stěhování, o zbytek se postaráme my. Připravíme odpovídající stěhovací vůz, který vždy má vedoucího pracovníka, který vám je během celého stěhování k dispozici a zodpoví vzniklé dotazy a připomínky. Součástí stěhování může být také demontáž a následná montáž nabýtku na místě vykládky.

Nábytek vždy obalíme do fixační fólie, aby nedoslo k jeho poničení během cesty ve stěhovacím vozu. Nábytek je do vozu naložen a poskládán tak, aby nebyl při převozu poničen a nějak poškozen. Další ochrannou pomůckou jsou tzv. deky, které se umisťují mezi nábytek. Zajistí nežádoucí pohyb nábytku ve voze během stěhování.

Po příjezdu na určen místo nábytek vyndáme a umístíme na místo vámi vybrané. Součástí stěhování z Prahy 4 nebo do Prahy 4 je samozřejmě vybalení z ochranné fólie, která se odváží k recyklaci. 

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Vyklízení Praha 4

Zajistíme odvoz starého nebo nepotřebného nábytku a vybavení do sběrného dvora, skládku - Praha 4. Jako součást služby "stěhování Praha 4" nebo samostatně je také vyklízení bytů, sklepů, půd, prostorů po úmrtí nebo likvidace pozůstalosti. Starý nábytek odvezeme do sběrného dvora a postaráme se za vás o jeho likvidaci. Platíte pouze naši práci, likvidace je zdarma.

Stěhování Praha 4 – ceny služeb

Udělejte si představu o ceně stěhování a pošlete nám nezávaznou poptávku stěhovacích služeb nebo nás přímo kontaktujte přes telefonní číslo +420 776 000 776. Doporučíme vám vhodnou velikost stěhovacího vozu a počet pracovníků. Na poptávky reagujeme okamžitě a stěhování plánujeme co nejrychleji.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Praha 4!

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.