Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 4

Stěhování Praha 4

Rozhodli jste se přestěhovat do Prahy 4 a potřebujete pomoci se stěhováním nejen krabic, ale také nábytku a dalšího vybavení vaší domácnosti? Pozvěte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROGIGROUP. Rádi vám pomůžeme se stěhováním nejen bytu, ale také garáže, půdy, sklepa a jiných prostor.

Jsme specialisté v oblasti stěhování již řadu let. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů, domů, firem, skladů, archivů, kanceláří, kosmetických a jiných salonů. Mimo to se také zabýváme vyklízením nemovitostí, vyklízením v pozůstalosti a zajišťujeme také likvidaci v pozůstalosti. Při práci postupujeme podle platných legislativ, pracujeme rychle, efektivně a především diskrétně.

Naši stěhováci používají při stěhování výhradně profesionální stěhovací pomůcky a pro práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro situace, kdyby došlo během práce k poškození vašeho majetku. Zavolejte si k nám pro stěhování v Praze 4, pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Je pro nás důležitá spokojenost zákazníků, proto ke každému přistupujeme individuálně.

Proč si pozvat stěhováky z PROFIGROUP?

 • Zajišťujeme bezproblémové stěhování Praha 4
 • Vaši poptávku vyřídíme ihned, bez časových prodlev
 • Garantujeme profesionální přístup
 • Půjčujeme ZDARMA krabice, boxy a další obalový materiál
 • Na náš tým se můžete vždy 100% spolehnout
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • S námi se přestěhujete i o víkendech a svátcích bez příplatků
 • Neúčtujeme si příplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu

I stěhování Praha 4 může být pro vás a vaši rodinu bez starostí, pokud si na pomoc pozvete naše profesionální stěhováky. Nabízíme i spěšné stěhování, to pro případy, kdy máte možnost přestěhovat se během následujících dní. Zavolejte si k nám pro nejbližší termín realizace. Nabízíme své služby v Praze 4, stěhujeme do Prahy 4 i z Prahy 4. Objednat si můžete pouze pomoc s přepravou a vynesením věcí, nebo si nechce celou domácnost přestěhovat našimi techniky.

Jak probíhá stěhování z Prahy 4 a do Prahy 4

Při práci postupujeme tak, abychom splnili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Pracujeme tak, abychom odvedli kvalitně odvedenou práci ke spokojenosti každého zákazníka. Před realizací si proto společně s vámi připravíme stěhovací plán, kterého se při realizaci zakázku budeme držet. Záleží na vašich preferencích, zda si od nás necháte pouze odnosit vybavení bytu do vozu a odvézt na novou adresu, nebo zda si námi necháte pomoci s balením krabic.

Naši stěhováci vědí, co je při stěhování v Praze 4 nutné zajistit. Probereme s vámi veškeré důležité náležitosti, od rezervace parkovacího stání, po oznámení stěhování v domě, pro respektování hluku ostatních sousedů. Poradíme, jak vaši domácnost připravit na stěhování, jak zabalit křehké nádobí i nábytek tak, aby se během cesty nic nepoškodilo.

Jestliže máte doma historicky cenný nábytek, sochy, sklo či porcelán, nechte balení těchto věcí na nás. V rámci našich služeb nabízíme stěhování cenného vybavení ve zvláštním režimu. Vše pečlivě připravíme na stěhování. Nábytek opatříme fixační folií a poskládáme jej do vozu tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Takto zajistíme bezpečnou přepravu dalších historicky cenných předmětů, jako jsou sochy, obrazy apod.

Pokud si chcete veškerý inventář své domácnosti zabalit svépomocí, náš technik při osobní konzultaci spočítá množství krabic, které vám zdarma spolu s obalovým materiálem půjčíme. Také rozmístíme nábytek i krabice na nové adrese tak, jak jste si předem určili.

Nechcete ztrácet čas s balením? Objednejte si službu „Stěhování na klíč“

Služba „Stěhování na klíč“ je určena pro všechny, kteří se potřebují spěšně přestěhovat do Prahy 4 nebo z Prahy 4, ale tíží je čas. Také tuto službu rádi využívají například majitelé firem, kteří neradi nechávají další úkoly na svých zaměstnanců. Nechte si pomoci od zkušených. Předejte nám klíče a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak tato služba Praha 4 probíhá? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz, a nakonec celou domácnost přestěhujeme na vaši novou adresu. Během práce se postaráme o nábytek, u kterého demontujeme veškeré police, úchytky, skla, zrcadla.

Nakonec na nové adrese nábytek rozmístíme podle vašich představ a připravíme nábytek na další použití. Nábytek smontujeme, upevníme úchytky a další demontované části. Vám zbude dostatek času na své osobní záležitosti, a nakonec pouze stačí přijít do nového bytu, který je připravený k nastěhování.

Hledáte nejlevnější stěhování Praha 4? S námi ušetříte!

Stěhování je náročný proces, který se neobejde bez finančních výdajů. Pokud hledáte nejlevnější stěhování Praha 4 a okolí, obraťte se na naše zkušené zaměstnance. Přestěhujeme vás do Prahy 4 a z Prahy 4 přesně podle vašich požadavků a představ.

Jak pracujeme? Vyplňte kontaktní formulář nebo si zavolejte našim technikům. V dohodnutý čas k vám pošleme technika, který přímo u vás doma změří velké skříně, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a domluvíte veškeré vaše požadavky. Je jen na vás, s čím si od našich zaměstnanců necháte pomoci.

Náš technik propočítá veškeré parametry spojené se stěhováním vašeho bytu, zohlední množství inventáře bytu. Pak připraví časový harmonogram a připraví cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle pevná. Pokud jste s našimi nabízenými službami spokojeni, stačí si u nás rezervovat termín pro stěhování v Praze 4.

Zajišťujeme také službu vyklízení Praha 4

 • Další službu, kterou u nás můžete poptat, je vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti podle platné legislativy.
 • Postaráme se o částečnou nebo kompletní likvidaci inventáře od vyklízení veškerého vybavení, přes odvoz nábytku do sběrného dvora nebo na skládku.
 • Ekologická likvidace v místě bytu je ZDARMA.
 • S námi ušetříte velké finanční výdaje spojené s ekologickou likvidací nebo výkupem starého nábytku.
 • Zajímá vás orientační cena vyklízení v Praze 4?
 • Na našich internetových stránkách najdete platný ceník, podle kterého snadno určíte cenu dle velikosti nemovitosti.
 • Pro konkrétní cenu si zavolejte naše techniky, kteří k vám na místo pošlou našeho zaměstnance a ten vám připraví cenovou nabídku šitou na míru přesně vaší nemovitosti.
 • Pokud vás naše služby v oblasti vyklízení zaujaly, domluvte si termín a o vše ostatní už se postará náš technik.
 • S námi dopředu víte, kolik za vyklízení zaplatíte!
keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?