Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 7

Stěhování Praha 7

Stěhování se kvapem blíží a vy už nyní přemýšlíte, koho si pozvat na pomoc? Dříve, než obvoláte půjčovny dodávek a zavoláte svým přátelům, podívejte se na aktuální cenovou nabídku naší firmy PROFIGROUP. S námi ušetříte až 30% nákladů se stěhováním v Praze 7, a navíc máte jistotu, že budou vaše věci v bezpečí.

Náš profesionální tým stěhováků se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří, archivů, skladů, dílen, salonů a jiných prostor už od roku 2005 a za uplynulou dobu mám na svém kontě nespočet realizovaných zakázek. Děláme také vyklízení bytů a domů nebo likvidaci v pozůstalosti. Při práci využíváme své zkušenosti a znalosti, nebojíme se stěhovat velké skříně nebo stěhovat byty z vysokých pater bez výtahu.

Naši pravidelně školení zaměstnanci používají při práci výhradně vlastní profesionální stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. S námi máte jistotu, že vaše věci budou v bezpečí a pokud by se během stěhování něco pokazilo, jsme schopni uhradit veškerou škodu v plné výši. Zavolat si nás můžete prakticky kdykoliv, protože pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Záleží nám na spokojenosti zákazníků, ke kterým přistupujeme individuálně a není tedy překážkou stěhovat i ve večerních hodinách tak, abyste si nemuseli brát v práci neplacené volno.

Jak pracují naši stěhováci z PROFIGROUP?

  • Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu a ze špatně přístupných míst bez příplatku
  • Všechny zakázky vyřizujeme v krátkém čase, zařídíme i spěšné stěhování
  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
  • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a další obalový materiál
  • Máme prokazatelné zkušenosti a praxi v oboru
  • Zdarma vám spočítáme cenovou nabídku
  • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích BEZ PŘÍPLATKU
  • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti

Nemusíte se zaleknout stěhování Praha 7 ani v případě, pokud potřebujete přestěhovat během několika týdnů, nebo dokonce dnů. Jestliže vám právě nyní zavolal makléř, že je váš byt připravený k nastěhování, určitě nemusíte platit zbytečně další nájem. Zavolejte si naše stěhováky z PROFIGROUP. My vám zajistíme spěšné stěhování do Prahy 7 a z Prahy 7 a v nejbližším okolí. Stačí si u nás objednat termín stěhování, říct nám, jak si celou akci představujete nebo si rovnou objednat „Stěhování na klíč“ a nechat vše na našich zaměstnancích.

Průběh stěhování z Prahy 7? a do Prahy 7

Jak probíhá stěhování u nás? Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Proto se snažíme veškeré své služby plnit tak, abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi technik připraví plán, kterého se budeme během práce držet. Nezáleží na tom, zda budete chtít pouze odvézt své vybavení na novou adresu, nebo budete chtít přestěhovat komplet celou domácnost od nás.

Za roky praxe dobře víme, co je nutné během stěhování po Praze 7 a z Prahy 7 zajistit. Se vším vás seznámíme. Poradíme, jak se co nejlépe na stěhování připravit, kde zajistit parkování před domem, jak zabalit křehký porcelán a sklenice a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo během stěhování k nechtěnému rozbití nebo poškrábání.

Jestliže zatím se stěhováním nemáte žádné zkušenosti a nechcete, aby se vám během transportu rozbil třeba porcelán po babičce nebo se otloukly hrany nábytku, nechte tyto věci na nás. Nabízíme přípravu věcí a nábytku na stěhování. Veškeré křehké vybavení i nábytek pečlivě zabalíme a poskládáme do vozu tak, aby se nemohlo nic poškodit. Nábytek obalíme do fixační folie, sundáme z něj křehké části a opatříme hrany nábytku výztužemi. Zajistíme také přepravu historicky cenného nábytku, soch, obrazů, hudebních nástrojů, elektrospotřebičů a dalších hodnotných věcí.

Pokud se rozhodnete pro zabalení svépomocí, nechce ti od nás půjčit krabice a obalový materiál zdarma. Můžeme vám také půjčit stěhovací pomůcky pro lehčí manipulaci s nábytkem. Pak už stačí na štítky napsat, kam co na nové adrese rozmístit a o vše ostatní se postaráme za vás.

Není čas na stěhování? Objednejte si „stěhování na klíč“ Praha 7 a okolí

Služba „Stěhování na klíč Praha 7 a okolí je určena pro všechny, kteří se potřebují přestěhovat do Prahy 7 nebo z Prahy 7 bez zbytečného stresu. Využívají například ti, kteří se stěhují během několika týdnů nebo dní a nestíhají během práce balit. Nebo je určena například pro podnikatele, kteří stěhují kancelář, firmu, dílnu či obchod se skladem. Stačí, abyste předali našim technikům klíče a o vše ostatní už se postaráme sami.

Jak probíhá „Stěhování na klíč?“ Veškeré vybavení pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše bezpečně přepravíme na novou adresu. Během práce se postaráme o následné rozmístění nábytku na nové adrese a jeho další použití. Nakonec vše rozmístíme tak, jak jste předem domluvili s naším technikem. Krabice dáme do místností, které jsou popsané na štítcích. Vy přijdete do přestěhovaného bytu, připraveného na nastěhování. Za dobu, kdy naši stěhováci pracují, se můžete věnovat svým záležitostem.

Cenu za stěhování Praha 7 u nás znáte předem 

Stěhování může být finančně náročné, zvláště v případě, pokud potřebujete nakoupit do nového bytu nábytek či jiné vybavení. Nebojte se stěhování svěřit do rukou profesionálů, s námi ušetříte až 30% nákladů! Přestěhujeme vás do Prahy 7 nebo z Prahy 7.

Jak s námi ušetříte? Zavolejte si náš tým. V dohodnutý čas k vám pošleme specialistu, který propočítá objem stěhovaných věcí a domluvíte s ním veškeré vaše požadavky. Záleží na vás, zda vám pomůžeme pouze s přepravou, nebo se o celou akci postaráme za vás.

Technik změří průměr zárubní, jednotlivé kusy nábytku a spočítá krabice, které vám ZDARMA půjčíme. Připraví časový harmonogram, a nakonec sestaví cenovou nabídku. Neúčtujeme žádné příplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu ani za stěhování o víkendech a svátcích. Vyhovují vám námi nabízené služby? Rezervujte si termín a v daný den k vám přijede náš tým stěhováků, který se pustí do práce.

Vyklízení Praha 7 a likvidace v pozůstalosti diskrétně

Hledáte pomoc s vyklízením nebo likvidací pozůstalosti? Pomůžeme vám s vyklizením a recyklací veškerého nepotřebného vybavení, nábytku a elektrospotřebičů. Likvidaci provedeme v místě příslušném sběrném dvoře, kde je tato likvidace ZDARMA. U nás ušetříte výdaje spojené s eko likvidací na skládkách.

Pro předběžnou cenu za vyklízení Praha 7 se podívejte na platný ceník uvedený na našich internetových stránkách, nebo vyplňte náš kontaktní formulář. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a probereme s vámi veškeré náležitosti spojené s vyklízením nebo likvidací pozůstalosti. Také se na nás můžete obrátit telefonicky a náš technik s vámi projde veškeré náležitosti s vyklízením. S námi dopředu víte, kolik vás vyklízení nebo likvidace v pozůstalosti bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?