Stěhování a vyklízení Praha 9

Chcete se přestěhovat rychle, bez chaosu a stresu? Bojíte se, že se vám vše do auta nevejde nebo že neunesete postel nebo šatní skříň? Stěhování nebo vyklízení nemusí být vaše noční můra, vlastně si ho můžete docela užít. Vy se postaráte o administraci a my o zbytek.

Jsme firma ProfiGroup a postaráme se o vaše stěhování do Prahy 9 nebo z Prahy 9. Nabízíme vám veškeré stěhovací a vyklízení služby za příznivé ceny. Nechte veškeré věci kolem stěhování na nás. My si nábytek demontujeme, zabalíme do ochranné fólie, naložíme a vyložíme na místě určení a nábytek také smontujeme a vybalíme z fólie. Spolehnout se na nás můžete nonstop, o víkendech i o svátcích.

Pošlete nezávaznou poptávku, reagujeme velmi rychle a vaše stěhování naplánujeme okamžitě. Víme, že nikdo nechce ztrácet čas stěhováním. Děláme vše proto, abyste mohli bydlet v novém co nejdříve.

O naší práci vypovídají naše reference, pročtěte si je, informujte se jak pracujeme a kontaktujte nás.

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Proč firma ProfiGroup?

  • maximální spolehlivost našich pracovníků
  • stěhujeme se zárukou a bez rizika
  • vstřícné jednání se zákazníky
  • dojedeme za Vámi kamkoli a kdykoli
  • vyřízení poptávky ihned
  • zdarma zapůjčení krabic na stěhování
  • zdarma vypracování cenové nabídky
  • zdarma poradenský servis
  • žádné příplatky za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • žádné příplatky za stěhování do patra bez výtahu

 

Příklady stěhování:

 

 Zajistíme pro Vás:

Stěhování Praha 9 – přípravy

Stěhování pro nás neznamená pouze vystěhování nábytku, ale také jeho demontáž a zabalení do fixační fólie, aby se nic nezničilo nebo neznehodnotilo. Spolehněte se na levné stěhování do Prahy 9 a nechte vše na našich pracovnících. Postaráme se o skvělý výsledek.

Průběh levného stěhování Praha 9

Během stěhování postupujeme podle vyzkoušeného plánu. Prvním krokem je přistavení stěhovacího vozu v dohodnutém termínu a čase před místo určení. Náš pracovní tým má vždy vedoucího pracovníka, který je klientům k dispozici, aby jim odpověděl na případné otázky nebo vyřešil jejich připomínky.

Dalším krokem je demontáž velkého nábytku a jeho následná montáž na místě vykládky. Následuje obalení nábytku do ochranné fixační fólie, která zabrání poškození nábytku během převozu. Vyzkoušené je taky uspořádání nábytku ve voze, aby nedocházelo k nechtěnému pohybu. To ještě umocní tzv. deky, které se umisťují mezi jednotlivé kusy nábytku.

Po takto připraveném stěhovacím voze přichází na řadu převoz věcí na místo určení. Zde se pak umístí na místo, jaké si klient určí, zbaví se ochranné fólie a v případě potřeby se smontuje zase dohromady. Ochranná fólie si naši pracovníci odvezou k recyklaci.

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Vyklízení Praha 9

Postaráme se vám nejen o stěhování do Prahy 9 nebo z Prahy 9, ale také o vyklizení bytů, domů, sklepů nebo půd. Vyřešíme za vás problém s nepotřebným nábytkem a odvezeme ho do sběrného dvora nebo na skládku. Zbavte se jedné starosti a nechte likvidaci na nás, navíc je zdarma.

Stěhování Praha 9 – ceny služeb

Chcete si ušetřit čas, nervy i síly? Pošlete nám nezávaznou poptávku na stěhovací služby nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 776 000 776 a my se o vše postaráme. S naším technickým pracovníkem proberete velikost stěhovacího vozu i počet pracovníků.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Praha 9!

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.