Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 9

Stěhování Praha 9

Rozhodli jste se přestěhovat do svého vysněného bytu či domu v Praze 9, ale chcete se zároveň vyhnout nepříjemnému stresu a shonu? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP. Zajišťujeme stěhování Praha 9, realizujeme také skladování v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech a také se specializujeme na vyklízení.

Se stěhováním bytů, domů a firem máme mnohaleté zkušenosti. Kromě toho také pomáháme při vyklízení bytů a domů, kanceláří, firem a přilehlých objektů. Bez potíží vynosíme skříně, elektrospotřebiče a veškeré vybavení, a to i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu.

Naši stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni, mají k dispozici prostorné stěhovací vozy, používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. S naší firmou máte jistotu, že v případě nehody vám vyplatíme škodu v plné výši. Pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Obrátit se na nás tedy můžete i tehdy, pokud potřebujete přestěhovat v Praze 9 ve večerních hodinách.

Jak pracují naši stěhováci?

  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
  • Stěhujeme nonstop, o víkendech a svátcích
  • Neúčtujeme příplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu
  • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a další obalový materiál
  • Zajišťujeme spěšné stěhování
  • Garance spokojenosti a profesionálního přístupu
  • ZDARMA sestavíme cenovou nabídku
  • Neúčtujeme příplatky za stěhování o víkendech a svátcích

Užívejte si ten příjemný pocit ze stěhování Praha 9 a nedělejte si starosti, pokud potřebujete přestěhovat v následujících dnech. Dozvěděli jste se, že vaše nové bydlení je právě připravené k nastěhování? Zavolejte si k nám o pomoc. Nabízíme spěšné stěhování Praha 9 a okolí. Můžete si od nás také nechat pomoci s balením, pokud nestíháte.

Jak probíhá stěhování Praha 9 a okolí?

Spokojenost zákazníka a dobře odvedená práce je u nás na prvním místě. Záleží nám na kvalitě našich odvedených služeb, nebojíme se splnit i ta nejnáročnější přání každého zákazníka. Proto s vámi náš technik projde veškeré vaše požadavky a poté připraví plán, podle kterého se naši zdatní chlapi budou držet. Nezáleží na tom, zda si od nás necháte pouze odvézt věci na novou adresu, nebo celou záležitost necháte na nás.

Za roky praxe víme, co všechno stěhování Praha 9 obnáší a co je třeba zajistit. Proto s vámi projdeme veškeré úskalí stěhování v Praze 9 a poradíme, jak na to. Doporučíme, jak a kdy ideálně začít se stěhováním, jak pečlivě uložit i ty nejkřehčí kusy skla do krabic, jak připravit nábytek na transport, tak, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k nechtěnému rozbití, poškrábání a jinému mechanickému poškození.

Jestliže zatím nemáte zkušenosti s balením, můžete si nechat pomoci od našich zaměstnanců. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s přípravou například historického nábytku, balením soch, hudebních nástrojů, elektrospotřebičů a jiných předmětů na transport. Vše pečlivě obalíme do fixační folie, rohy obalíme do kartonu, skleněné a pohyblivé části, včetně madel a zrcadel demontujeme. Ve stěhovacích vozech vše pečlivě přivážeme. Zajistíme bezpečnou přepravu křehkých věcí bez potíží.

Chcete si vše připravit na stěhování sami? Pak vám půjčíme zdarma krabice, boxy i obalový materiál. Na krabice pak stačí napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese rozmístit, aby byl váš nový domov připravený ihned k nastěhování a nemuseli jste složitě lovit veškeré vybavení v jednotlivých krabicích.

Co nabízí služba „Stěhování na klíč“ Praha 9

Čeká vás stěhování do Prahy 9 nebo z Prahy 9, ale nemáte čas s balením nebo se nechcete dostat do stresu? Nebo se chcete věnovat jiným záležitostem, než je balení vaší domácnosti? Nebo jste majitel firmy a nechcete nechávat starosti spojené se stěhováním na vašich zaměstnancích? Stačí si zavolat naše techniky, domluvit s nimi termín stěhování, předat klíče od původní a nové nemovitosti a nechat nás, ať vás kompletně přestěhujeme.

Jak to funguje? V dohodnutý čas k vám přijdou naši zaměstnanci, kteří se pustí do pečlivého balení veškerého vybavení vaší domácnosti. Postaráme se o bezpečnou přepravu nejen krabic, ale také nábytku a ostatního vybavení. Nábytek na nové adrese rozmístíme na předem domluvená místa a připravíme jej na další použití. Vy si zatím můžete užívat svého volného času podle svých představ a přijít k hotové práci do bytu, který je připravený k nastěhování. Stěhování na klíč garantuje rychlé stěhování bez starostí.

S námi znáte cenu stěhování Praha 9 předem

Za roky praxe dobře víme, že stěhování přináší do rodinného rozpočtu velkou finanční zátěž, přičemž nejde ani tak o cenu za samotné stěhování, jako spíše o nákladné dovybavení domácnosti, pořízení nábytku, elektrospotřebičů, zaplacení zednických a malířských prací apod. Nedělejte si starosti s cenou za stěhování Praha 9 s naší firmou PROFIGROUP. Přestěhujeme vás v Praze 9, do Prahy 9, z Prahy 9 i blízkého okolí přesně podle vašich požadavků a dle dohodnutého rozsahu, který jste si domluvili s naším technikem.

Jak vám můžeme pomoci? Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si termín, kdy k vám můžeme poslat našeho technika. Ten s vámi projedná veškeré vaše požadavky a domluví průběh práce. Je pouze na vás, zda si necháte pomoci pouze s odnesením věcí do auta, přesun na novou adresu a rozmístěním nábytku, nebo zda si rovnou objednáte službu na klíč.

Technik přeměří veškerý rozměrný nábytek a zárubně, spočítá krabice, které vám ZDARMA půjčíme a samozřejmě přidá nějaké navíc, pro případ potřeby. Nakonec připraví časový plán a cenovou kalkulaci. Ta je neměnná! U nás budete vědět, jak pracujeme a kolik za stěhování v Praze 9 zaplatíte. Pak už stačí rezervovat termín v diáři a nechat se v požadovaném čase přestěhovat naším týmem zkušených zaměstnanců.

Nabízíme také vyklízení Praha 9 a okolí 

Naši zkušení zaměstnanci se také specializují na vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, firem, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Roztřídíme a zabalíme veškeré nepotřebné vybavení, odvezeme nábytek, elektrospotřebiče a veškeré nepotřebné věci do sběrného dvora. Likvidace odpadu v místě příslušném sběrném dvoře je ZDARMA. Nám platíte pouze za naše služby.

Chcete si sami spočítat, kolik vás vyklízení bude stát? Pro orientační cenu za vyklízení v Praze 9 se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník za vyklízení a další služby, nebo se na nás zdarma obraťte vyplněním formuláře. My vás budeme co nejdříve kontaktovat. Také se na nás můžete obrátit telefonicky a své požadavky vyřídit přímo s technikem, který bude mít na starosti celý průběh vyklízení vaší nemovitosti. S námi budete předem vědět, kolik za vyklízení v Praze 9 zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?