Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 12

Stěhování Praha 12

Právě jste se dozvěděli, že vaše nové bydlení je připravené k nastěhování, a tak hledáte zkušené stěhováky, kteří by vám pomohli se stěhováním v Praze 12? Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP, který se specializuje na stěhování, vyklízení a skladování v Praze 12 a okolí.

Naši zkušení stěhováci z PROFIGROUP se denně zabývají stěhováním bytů, domů, firem i kanceláří. Za roky praxe máme bohaté zkušenosti nejen se stěhováním, ale také s vyklízením bytů a domů a přilehlých objektů. Pracujeme dle předem dohodnutých podmínek, stěhujeme skříně, pohovky, gauče, postele i komody z vysokých pater bez výtahu i z těžko přístupných míst.

Stěhováci jsou pravidelně školeni pro nejrůznější typy úkonů a při práci používají prostorné stěhovací vozy, profesionální stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se během práce vyskytla chyba a došlo například k poničení vašich věcí. S námi máte naprostou jistotu, že vaše domácnost či firma bude přestěhovaná bezpečně, a to v kteroukoliv denní či noční dobu, o víkendech nebo o svátcích. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a stěhujeme do Prahy 12 i z Prahy 12 a okolí tak, abyste si nemuseli brát v práci neplacené volno.

Jak pracují zaměstnanci z PROFIGROUP?

  • Stěhujeme v Praze 12 a okolí za nejnižší ceny
  • Poptávky vyřizujeme ihned
  • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích bez příplatku
  • Garantujeme individuální a profesionální přístup
  • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
  • Sestavujeme cenovou nabídku ZDARMA
  • Neúčtujeme příplatky za práci z těžko přístupných míst
  • Neúčtujeme příplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu

Rozhodli jste se přestěhovat v Praze 12 v následujících týdnech či dnech, ale nevíte, jak vše přestěhovat v termínu bez stresu a složitého manévrování? Pokud jste obdrželi zprávu, že váš nový byt je připravený k nastěhování, určitě nebudete chtít platit další měsíc nájem zbytečně. Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP a objednejte si spěšné stěhování. Nabízíme rychlé stěhování v Praze 12 a okolí, stěhování do Prahy 12 a z Prahy 12. Pokud nemáte dostatek času na balení, rovnou si u nás můžete objednat kompletní přestěhování na novou adresu, čímž si ušetříte nejen čas, ale také mnoho fyzických sil.

Stěhování Praha 12 od PROFIGROUP

Jsme tým zkušených stěhováků, kteří na trhu pracují mnoho let, a proto je pro nás spokojenost našich zákazníků vždy až na prvním místě. Garantujeme tu nejlépe odvedenou práci, tak, abychom splnili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Nejdříve s vámi proto připravíme plán, podle kterého se pak budeme při práci držet. Záleží na vás, do jaké míry si od nás necháte pomoci, vždy budeme pracovat rychle, efektivně, spolehlivě, levně a s garancí.

Během stěhování z Prahy 12 a do Prahy 12 je nutné zajistit hned několik záležitostí. Všechny náležitosti s vámi pečlivě projdeme a pomůžeme je zařídit. Poradíme také, jak a kdy začít ideálně s balením, jak jednotlivé věci zabalit, tak, aby nedošlo k mechanickému poškození.

Jestliže ve svém bytě máte například skleněné vitríny, velká zrcadla, sochy, historicky cenný nábytek nebo jiné doplňky, které vyžadují balení se zvýšenou opatrností, obraťte se na naše zaměstnance. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme veškeré cenné vybavení bezpečně zabalit a připravíme je na odvoz. Pečlivě například sundáme skla a zrcadla, demontujeme police, zásuvky, madla a úchytky. Veškeré vybavení obalíme do bublinkové a následně fixační folie, opatrně přeneseme do stěhovacího vozu, kde vše pečlivě přivážeme tak, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození. Zajišťujeme bezpečnou přepravu archivů, soch, obrazů, nábytku, hudebních nástrojů a dalšího křehkého a cenného vybavení.

Chcete si veškeré vybavení své domácnosti zabalit a připravit na transport svépomocí? Pak si nechte spočítat od našeho technika množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme. Pak už na každou krabici a skříň stačí napsat, do jaké místnosti je máme uložit, abyste měli na nové adrese pořádek a věci tam, kde mají být.

Proč si objednat při stěhování Praha 12 službu „stěhování na klíč“?

Službu „stěhování na klíč“ Praha 12 a okolí je určena pro všechny naše zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat v Praze 12 bez zbytečného stresu, fyzické námahy a shonu. Také ji naši zaměstnanci doporučují všem, kteří se stěhují spěšně a není dostatek času pro bezpečné zabalení všech věcí tak, aby se vyloučilo mechanické poškození během transportu. Nebo ji hojně využívají majitelé firem, obchodů, kanceláří a jiných komerčních prostor, které nechtějí stěhování předávat na bedra svým zaměstnancům.

Co všechno zahrnuje tato služba? Zavolejte si nás na pomoc, předejte nám klíče od původní a nové nemovitosti a my se postaráme o všechno za vás tak, že veškeré vybavení domácnosti uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše přestěhujeme na novou adresu. Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu nejen nábytku, ale také například elektrospotřebičů. Na nové adrese veškeré vaše vybavení rozmístíme dle vašich požadavků, které jste sdělili našim technikům podle připraveného plánu. Nakonec nábytek a ostatní vybavení smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat svůj čas, přesně podle svých potřeb, zatímco my zajistíme kompletní stěhování do vašeho bytu. Bez starostí, námahy, stresu a chaosu.

Levné stěhování Praha 12 od PROFIGROUP

Stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, i když se mnohdy nejedná o samotné stěhování, ale například o nákup vybavení do nového bytu, nábytku, zaplacení zednických a malířských prací a dalších výdajů. Tíží i vás velké finanční výdaje, přesto přemýšlíte, kým si nechat pomoci s přestěhováním v Praze 12? Obraťte se na PROFIGROUP, přestěhujeme vás v Praze 12 a okolí dle vašich požadavků, a ještě s námi ušetříte až 30% nákladů.

Jak s námi ušetříte? Zavolejte si náš zkušený tým. V dohodnutém čase vás přímo na adrese navštíví náš specialista, se kterým domluvíte veškeré své požadavky, představy a průběh stěhování. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu chcete stěhováky využít.

Náš technik s vámi projde kroky stěhování, změří nábytek, který bude stěhovat a také spočítá množství krabic a obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro případ potřeby. Pak připraví časový plán i s cenovou nabídkou. Ta je neměnná po celou dobu realizace zakázky, neúčtujeme žádné skryté poplatky, ani neúčtujeme za stěhování z vysokých pater bez výtahu nebo špatně přístupných míst. Pokud se vám líbí naše nabídka stěhování v Praze 12 a okolí, rezervujte si u nás termín. V dohodnutém čase k vám přijede náš zkušený tým a odstěhuje vás za nejnižší cenu na trhu.

Vyklízení Praha 12 a okolí za nejlepší ceny

Vyklízíme byty, domy, sklepy, půdy a další přilehlé nemovitosti, zařizujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám při odvozu starých elektrospotřebičů a nábytku, pečlivě roztřídíme nepotřebné vybavení a vše odvezeme do sběrného dva v místě bydliště. Takto provedená eko likvidace je zdarma, u nás platíte pouze za naše poskytnuté služby.

Jak si nejlépe spočítat orientační cenu vyklízení v Praze 12? Stačí si otevřít na našich internetových stránkách ceník, kde najdete odhad ceny dle velikosti nemovitosti. Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme nazpátek. Rovněž se na vás můžeme obrátit telefonicky a všechny své požadavky domluvit s technikem, který si vás vezme na starost a bude zodpovědný za bezproblémový průběh vyklízení vaší nemovitosti. S námi přesně víte, jak bude vyklízení probíhat a kolik vás bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?