Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Odstěhování kanceláře z obchodního domu

13. 11. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhování kanceláří, to není vždy jen stůl, židle, skříň a několik krabic šanonů uprostřed kancelářské budovy. Občas je potřeba přestěhovat stánek v obchodním domě. I to je svým způsobem kancelář.

Stěhování kanceláře

U stěhování obchodních stánků, určených nejen k prezentaci, ale i k samotnému prodeji nějakého výrobku, je důležitá koordinace všech zúčastněných subjektů. Stěhování totiž probíhá většinou až po uzavření obchodního domu nebo před jeho otevřením veřejnosti. Je tedy potřeba se dlouho v obchodním domě nezdržovat.

Stěhování v noci nemá žádná specifika oproti stěhování přes den, kromě toho, že je venku tma. Ta může být překážkou pouze tehdy, není-li na některých úsecích realizace elektrika. Pak může být stěhování po tmě docela dobrodružnou hrou. Ale v době mobilních telefonů se zabudovanými svítilnami se dá vyřešit i tato drobnost. Stěhování stánku tak probíhá v klidu.

Výhody nočního stěhování

Velkou výhodou nočního stěhování kanceláří z obchodních domů je fakt, že vás nebrzdí běžný život kolem vás, zejména pak lidé, kteří nejsou účastníky realizace. Obchodní domy jsou prázdné, a tak se mohou stěhováci soustředit pouze na práci. Výhodou také bývá, že můžeme na vykládce zaparkovat uprostřed ulice a nikomu to nebude vadit.

Stěhování stánku z obchodního domu většinou realizujeme s partou dvou nebo tří pracovníků, kteří zajistí nejen hladký odvoz, ale i pečlivé zabalení a je-li to potřeba, tak i demontáž a opětovnou montáž v cílové adrese. V posledních měsících jsme realizovali stěhování např. v OC Kotva, OC Palladium, OC Nový Smíchov i OC Nové Butovice.

Kontakt na stěhování

Na naše stěhováky je spolehnutí. Co slíbíme, to dodržíme. Čemu nebudete rozumět, to vysvětlíme. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se stěhováním po Praze i se stěhováním mimo Prahu. Ať už chcete přemístit stánek, byt, firmu nebo cokoliv jiného, neváhejte se na nás obrátit - tel. 776 000 776 nebo 776 776 775 či mail v sekci kontakty.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?