Stěhování v Praze 1

Čeká vás stěhování na Praze 1? Obraťte se na naše profi stěhováky z PROFIGROUP, kteří vám pomohou s krabicemi i velkými skříněmi a to i z vysokých pater starých činžovních domů!

Stěhování Praha 1

Čeká vás stěhování na Praze 1 a děsíte se, jak odstěhujete všechny své drobnosti i velké skříně, nebo třeba rozměrné elektrospotřebiče na úzkých chodbách činžovního domu? Nedělejte si starosti. Naši profesionální stěhováci mají bohaté zkušenosti se stěhováním i v těžko přístupných místech. 

Stěhujeme nejen prostorné byty v této lokalitě, ale také kanceláře firem nebo celé budovy. Máme mnoho let zkušeností.

Jak probíhá stěhování na Praze 1 

Stěhování na Praze 1 naší profesionální stěhovací službou PROFIGROUP, probíhá vždy nejdříve návštěvou našeho specialisty. Ten na místě shlédne celý inventář, změří si rozměry dveří, popř. chodeb, navrhne průběh stěhování, vybere ideální stěhovací auto, zhodnotí časovou náročnost a připraví nejvhodnější trasu. Nakonec předloží návrh cenové kalkulace.

Stěhování na Praze 1 podle plánu

Děsí vás představa samotného balení skleniček, obrazů a nábytku? I s tím vám můžeme v pomoci. Jednoduše nám sdělte, co od stěhování očekáváte. Po kompletním sbalení inventáře vše odnosíme do našeho stěhovacího vozu, zajistíme kurtami a vyrazíme na novou adresu. 

Zde nábytek vynosíme do nového bytu, rozmístíme přesně tak, jak si přejete, rozbalíme a složíme. Pro stěhování používáme kvalitní stěhovací pomůcky, které zaručují bezpečnou manipulaci i s těmi nejtěžšími břemeny. Během stěhování nás jistí pojistka s vysokým plněním, proto garantujeme v případě poškození věcí kompletní náhradu škody. 

Proč si objednat stěhování na Praze 1
- nabízíme stěhování i z vysokých pater bez výtahu
- odvezeme starý nábytek do sběrného dvora 
- zajistíme likvidaci odpadu
- vynosíme nábytek na novou adresu a rozmístíme podle vašich představ 

Objednejte si stěhování na Praze 1

Možná se stěhováním souvisí také vyklízení sklepa či půdy. Ať už budou vaše požadavky jakékoliv, obraťte se na naše profesionální stěhováky a domluvte si rozsah prací podle svých potřeb. Podívejte se na naše reference, co všechno jsme už stěhovali na Praze 1!

stěhování Praha 1
stěhováci z Prahy
pražské stěhování

Zpět na reference stěhování kanceláří | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?