Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování kavárny Zetko a nahrávacího studia

11. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhování pro Jirku Krále - zkušenosti s youtuberem 

S našimi skvělými zkušenostmi s youtuberem Jirkou Králem jsme se rozhodli napsat o našem posledním projektu - stěhování jeho kavárny Zetko včetně nahrávacího studia. Překvapilo nás, jak příjemně se Jirka choval k našim pracovníkům. I přesto, že má více než milion odběratelů, jednal s námi velmi přátelsky a skromně. 

Další nové dovednosti 

Stěhování takové významné osoby pro nás bylo výzvou a příležitostí získat nové zkušenosti. Museli jsme demontovat nábytek a zajistit likvidaci části nepotřebného nábytku. Získali jsme spoustu nových dovedností a díky vřelé atmosféře, kterou celý Jirkův tým vytvářel, jsme si práci velmi užili. 

Ze stěhování máme i fotky 

Jirka Král byl také velmi ochotný poskytnout nám fotografie z našeho společného projektu. Dokázal být kamarádský a vstřícný ke všem našim požadavkům. Bylo pro nás potěšením být součástí takového projektu a mít možnost pracovat s Jirkou a jeho týmem. 

Reference od Jirky Krále 

V Jirkově referenci jsme se dočetli o naší profesionalitě a o tom, jak jsme se postarali o demontáž, převoz a uskladnění jejich vybavení. Jsme velmi vděční za takovou pochvalu a těšíme se na další spolupráci. 

Jsme tu pro vás 

Pokud potřebujete pomoci se stěhováním, neváhejte se na nás obrátit. Poskytneme vám nezávaznou cenovou nabídku a slibujeme, že se o vás a váš nábytek postaráme s maximální péčí. 

Více informací o Jirkovi: 

Jirka Král je mladý a úspěšný český youtuber a influencer, který se proslavil svými videi zaměřenými především na videohry. Jeho zábavný styl a charismatická osobnost mu vynesly více než milion odběratelů na jeho kanále. Jirka je také aktivní na sociálních sítích, kde sdílí svůj život a komunikuje se svými fanoušky. V poslední době se také začal věnovat tvorbě merchu a spolupráci se značkami. Vzhledem k jeho úspěchu je jistě zajímavým a inspirativním příkladem pro mladé lidi, kteří chtějí sledovat své sny a usilovat o úspěch. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?