Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování CZC

18. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhování CZC

Úspěšné stěhování kanceláří CZC.CZ: Příběh profesionální spolupráce 

V roce 2014 jsme čelili velké výzvě, když jsme získali zakázku na stěhování jednoho z nejvýznamnějších online internetových prodejců v elektronice CZC.CZ. Následující článek popisuje průběh této zakázky, která byla rozdělena do čtyř hlavních fází: první seznámení se zakázkou, osobní prohlídka kanceláří CZC.CZ, samotný průběh zakázky a závěrečné shrnutí. 

První seznámení se zakázkou 

Na začátku naší spolupráce jsme se setkali s manažery CZC.CZ, abychom získali představu o rozsahu a náročnosti zakázky. Jednalo se o velkou výzvu, protože jsme museli přesunout množství technického vybavení a nábytku ze starého sídla společnosti do nového. 

Osobní prohlídka kanceláří CZC.CZ 

Před zahájením stěhování jsme navštívili kanceláře CZC.CZ, abychom si prohlédli prostory a získali představu o množství a druhu věcí, které budeme stěhovat. Tato prohlídka nám umožnila detailně naplánovat stěhování a zajistit hladký průběh celého procesu. 

Samotný průběh zakázky 

Pro stěhování jsme nasadili dva naše vozy a sedm zkušených pracovníků. Celé stěhování jsme pečlivě naplánovali na dva dny, aby bylo dokončeno co nejrychleji a s co nejmenšími náklady pro klienta. V pátek ráno jsme začali s přesunem a pracovali jsme non-stop až do sobotního večera, kdy jsme dokončili přesun všech věcí po Praze. Díky našim profesionálním a precizním pracovníkům jsme dokázali stěhování zvládnout během plánovaného času, aniž by se něco poškodilo nebo ztratilo. 

Závěrečné shrnutí 

Tuto významnou zakázku jsme zvládli úspěšně a ukázali jsme, že jsme spolehlivým a profesionálním partnerem pro naše klienty, kteří si mohou být jisti, že jejich majetek bude v naší péči v bezpečí a vše proběhne dle schváleného harmonogramu. Díky naší pečlivé přípravě, zkušeným pracovníkům a pozornosti k detailům, jsme byli schopni splnit veškerá očekávání klienta, což následně přispělo ke zvýšení naší reputace a důvěryhodnosti v oblasti stěhovacích služeb. Tato zakázka pro CZC.CZ nám poskytla cenné zkušenosti a příležitost prokázat naše schopnosti při řešení náročných úkolů. 

Reference od zákazníka 

Děkujeme za přestěhování celé firmy CZC.CZ, které proběhlo v rozmezí dvou dnů a spočívalo v přesunu věcí do nových prostor na Kavčích Horách, a také části věcí do pobočky v Příbrami. Jsme rádi, že jsme si vybrali spolehlivou firmu, která vše zvládla organizovaně a bez problémů. 

Pobočka Praha CZC.CZ  

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?