Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování Generali Česká pojišťovna

18. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Generali Česká pojišťovna  

První seznámení se zakázkou  

Naše stěhovací firma byla v roce 2015 oslovena Generali Českou pojišťovnou, která dříve nesla název Česká pojišťovna, s žádostí o stěhování jejich pobočky ve městě Příbram. Šlo o velkou výzvu, protože Generali Česká pojišťovna patří mezi nejznámější pojišťovny v České republice, a náš tým se proto snažil přistupovat k úkolu s maximální péčí a odpovědností. 

Osobní prohlídka kanceláří Generali Česká pojišťovna  

Před samotným stěhováním jsme provedli osobní prohlídku kanceláří Generali Česká pojišťovna, abychom získali lepší představu o množství a druhu vybavení a nábytku, který bylo potřeba přemístit. Během prohlídky jsme také identifikovali nepotřebný nábytek, který měl být ekologicky zlikvidován

Samotný průběh zakázky  

Na tuto náročnou úlohu jsme nasadili sedm našich zkušených pracovníků a dva vozy. Pracovali jsme pečlivě na základě plánu, který jsme předem připravili na dva dny, abychom co nejvíce zefektivnili celý proces a minimalizovali náklady pro klienta. Stěhování začalo v pátek ráno a naši pracovníci pokračovali v práci bez přestávky až do sobotního večera, kdy byl dokončen přesun všech věcí. Během celého stěhování jsme dbali na pečlivé balení a přepravu technického vybavení a nábytku, aby nedošlo k poškození nebo ztrátě. 

Závěrečné shrnutí  

Stěhování pobočky Generali Česká pojišťovna ve městě Příbram bylo úspěšně zvládnuto a potvrdilo naši schopnost být spolehlivým a profesionálním partnerem pro naše klienty. Díky naší preciznosti, zkušenostem a vysoké úrovni organizace jsme byli schopni splnit veškerá očekávání klienta a zabezpečit plynulý přechod z jedné pobočky na druhou. Tato zakázka nám poskytla další cenné zkušenosti a posílila naši reputaci na trhu stěhovacích služeb. 

Zároveň jsme ukázali, že naše firma je schopna zvládnout i náročné a rozsáhlé projekty, jako je stěhování velkého počtu technického vybavení nebo nábytku, a zároveň zajistit ekologickou likvidaci nepotřebných předmětů. Naši klienti tak mohou mít jistotu, že jejich majetek je v naší péči v bezpečí a že veškeré práce budou probíhat dle schváleného harmonogramu a s co nejmenšími náklady. 

Nabízíme tak komplexní a profesionální řešení pro stěhování firem všech velikostí a oborů, a jsme připraveni se stát důvěryhodným partnerem pro další společnosti hledající kvalitní stěhovací služby. 

Reference od zákazníka 

Děkujeme za vyklízení České pojišťovny v Příbrami. Tato akce proběhla za jediný den, během kterého se stěhovalo šest kanceláří a celé přízemí budovy, včetně likvidace osmi přepážek. Zástupci České pojišťovny byli s celým průběhem stěhování velmi spokojení. 

Dvořáková Petra – Česká Pojišťovna - Útvar centrálního nákupu 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?