Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování Skylink

18. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhování Skylink

První seznámení se zakázkou 

V roce 2015 nás oslovila společnost SKYLINK se zájmem o stěhování svých čtyř kanceláří, které zabíraly celkovou plochu 350 m2. Byli jsme nadšeni možností spolupráce a rychle jsme na jejich poptávku zareagovali. Prvním krokem bylo domluvit si setkání se zástupci společnosti, abychom mohli získat veškeré potřebné informace a požadavky na stěhování. 

Osobní prohlídka kanceláří Skyling 

Následně jsme požádali o osobní prohlídku kanceláří, která by nám umožnila získat co nejvíce detailů a informací o místu stěhování. Během prohlídky jsme si všímali rozložení kanceláří, nábytku, elektrotechniky a dalších zařízení. Cílem bylo naplánovat každý krok dopředu a minimalizovat celkový čas a cenu stěhování. 

Samotný průběh zakázky 

Po prohlídce jsme se se zástupci společnosti SKYLINK pečlivě probrali veškeré detaily a využili jsme získané informace k sestavení cenové nabídky. Naše nabídka byla přehledná a jasná, aby nedošlo ke zbytečným nedorozuměním v průběhu stěhování. 

Plánovaný průběh zakázky jsme stanovili na 2-3 dny. Během zakázky jsme byli se společností SKYLINK v kontaktu, což zajistilo hladký průběh celého stěhování. Na každý den jsme měli k dispozici 4-6 pracovníků a 2 velká auta, abychom zajistili dostatečnou kapacitu pro převoz všech potřebných věcí. 

Celkově jsme zabezpečili kompletní realizaci zakázky, včetně demontáže a montáže kancelářského nábytku a pečlivého zabalení elektrotechniky do speciálních krabic. 

Závěrečné shrnutí 

Všechny práce jsme dokončili včas a ke spokojenosti zákazníka. Naše cenová nabídka odpovídala přesně domluvenému rozpočtu a celkový průběh stěhování proběhl bez problémů. Jsme rádi, že jsme mohli společnosti SKYLINK pom oci s jejich stěhováním a že jsme si navzájem vybudovali kvalitní a spolehlivou důvěru. Tato zkušenost nám ukázala, že důkladná příprava, pružnost a efektivní komunikace jsou klíčovými faktory úspěšného stěhování. Jsme hrdi na to, že jsme mohli být součástí tohoto projektu a přispět ke hladkému přechodu společnosti SKYLINK do nových prostor. Doufáme, že naše služby jim pomohly minimalizovat nepříjemnosti spojené se stěhováním a že se budou cítit komfortně ve svých nových kancelářích. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?