Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 11

Stěhování Praha 11

Získali jste klíče od nového bytu a přemýšlíte, jak si poradíte s balením a stěhováním? Zavolejte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP a těžkou práci nechte na nás. Pomůžeme vám kromě stěhování také s vyklízením a skladováním vašich osobních věcí v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech.

Jsme tým zkušených stěhováků, kteří se zabývají stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří, dílen, obchodů, salonů a jiných prostor. Mimo to se také věnujeme vyklízení domů, bytů a přilehlých objektů, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám s roztříděním a vyklizením všech věcí v interiéru, odvezeme veškeré elektrospotřebiče a nábytek, a to i ze špatně přístupných míst nebo vysokých pater bez výtahu.

Naši pravidelně školení stěhováci používají při práci stěhovací vozy a kvalitní stěhovací pomůcky, navíc jsou během práce jištěni pojistkou s vysokým plněním. S námi máte zajištěnou garanci spokojenosti. Pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích, v kteroukoliv roční dobu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a dle dohody jsme schopni stěhovat i v pozdních nočních hodinách tak, abyste si nemuseli brát v práci volno.

Jak pracujeme během stěhování Praha 11 a okolí

  • Stěhujeme byty, domy a komerční prostory bez rizika
  • Poptávky vyřizujeme ihned
  • Nabízíme profesionální a individuální přístup
  • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
  • Vyklízíme byty, domy, komerční prostory
  • Likvidujeme pozůstalost dle platné legislativy
  • U nás neplatíte nic navíc za stěhování do patra
  • Sestavíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci

Stěhování Praha 11 nikdy nebylo jednodušší, i když se zrovna vyskytla příležitost, přestěhovat se během následujících týdnů nebo snad dokonce dnů. Určit přesný den stěhování je nepředvídatelné, zvláště tehdy, pokud jsou v nemovitosti zedníci. Obraťte se na nás, pokud jste právě nyní dostali klíče od svého bytu. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Prahy 11 z Prahy 11 a blízkém okolí. Pokud nestíháte zabalit veškerý inventář svého bytu, pak si s našimi techniky domluvte stěhování na klíč a naši zaměstnanci vám s balením a ostatními činnostmi pomohou.

Stěhování v Praze 11 probíhá snadno a rychle

Vždy nám záleží na spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. K práci přistupujeme profesionálně, nebojíme se plnit i ty nejsložitější úkoly a pracujeme tak, abychom uspokojili každého zákazníka. Proto s vámi dříve, než se pustíme do práce, sestavíme stěhovací plán, podle kterého se při práci budeme držet. Je na vás, zda si od nás necháte pomoci s balením, vyklízením, sladováním nebo jen s odvozem věcí na novou adresu.

Jako zkušení stěhováci jsme si dobře vědomi, co všechno stěhování do Prahy 11 obnáší. Klientům nabízíme bezplatnou poradenskou činnost a veškeré podrobnosti s vámi probereme tak, aby se během stěhování nevyskytl nějaký problém. Poradíme, jak například začít se stěhováním, jak se nejlépe připravit na den D, jak pečlivě zabalit křehké sklenice, vázy, porcelán, zrcadla, skříně a jiné vybavení tak, aby nedošlo během manipulace a transportu k mechanickému poškození, odření či jinému poškození.

Mnozí majitelé bytů nemají dostatečné zkušenosti se stěhováním a pokud mají ve svém vlastnictví například historicky cenný nábytek, hudební nástroje, archiv knih či jiné věci, které podléhají zvláštnímu režimu stěhování, doporučujeme si nechat pomoci od našich zkušených stěhováků. V rámci našich nabízených služeb si stačí domluvit, s čím potřebujete pomoci a my se postaráme o zbytek. Pečlivě připravíme věci na transport, demontujeme pohyblivé části, police, zásuvky, sklo, zrcadla, úchytky a madla. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, případně použijeme kartony na vystlání rohů. Zajistíme bezpečný transport veškerého křehkého vybavení a následné vynesení na příslušné místo.

Zvládnete si svou domácnost zabalit sami? S námi nemusíte kupovat žádný obalový materiál, stačí si od nás nechat spočítat množství krabic, boxů a obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme. Pak už stačí, napsat na krabice místnosti, do kterých pak naši stěhováci krabice na nové adrese vynosí.

Co nabízíme v rámci služeb „Stěhování na klíč“?

Touto službou potěšíme všechny, kteří potřebují pomoci se stěhováním do Prahy 11 v co nejrychlejším čase, a přitom se vyhnout stresu, fyzické námaze a chaosu. Také tuto službu milují ti, kteří neradi ztrácejí čas balením a radši práci, kterou nedělají denně, nechávají na zkušených profesionálech. Nebo si ji s radostí objednávají majitelé firem a kanceláří, kteří chtějí vyzdvihnout své podnikání na novou úroveň přestěhováním na lukrativnější adresu, ale nechtějí přenechávat práci s balením na svých zaměstnancích. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, u služby „Stěhování na klíč“ nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak celá tato akce probíhá? Naši specialisté veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalí do krabic, popřípadě roztřídí dle vašich požadavků a následně převezou na novou adresu. Během práce se postaráme o nábytek, ze kterého demontujeme skla, zrcadla, úchytky, madla, police a jiné doplňky. Nakonec vše odvezeme na novou adresu, nábytek rozmístíme dle předem dohodnutého plánu na místo určení, do jednotlivých místností roznosíme krabice. Nábytek nakonec připravíme na další použití tak, že jej smontujeme. Zatímco my pracujeme, vy si můžete užívat svůj čas po svém. Bez stresu, fyzické námahy, chaosu a starostí!

Cena za stěhování Praha 11: Podívejte se na naší akční nabídku

Stěhování s sebou přináší mnohé finanční výdaje, spojené například s nákupem vybavení do vašeho nového bytu, pořízení nového nábytku, úhradu řemeslnických a malířských prací. Rozumíme, že chcete ušetřit na stěhování co nejvíce, svěřte proto tento fyzicky náročný úkol do rukou našich zdatných zaměstnanců z PROFIGROUP. Přestěhujeme vás do Prahy 11 a z Prahy 11 dle vašich potřeb.

Jak nejvíce při stěhování ušetříte? Zavolejte si náš tým zkušených stěhováků. Pošleme k vám našeho technika, se kterým si projdete své požadavky. Je na vás, zda si necháte pomoci například s velkými skříněmi, sochami, historicky cenným porcelánem, nebo si necháte odnosit pouze veškeré vybavení vašeho bytu do vozu a následně se necháte přestěhovat, nebo celou práci od balení po vynošení na novou adresu.

Náš technik s vámi domluví vaše požadavky, pak si přeměří nábytek, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a množství obalového materiálu, který je také zdarma. Připraví stěhovací plán, časový harmonogram a spočítá cenu za stěhování. Cena je od odsouhlasení nabídky neměnná, navíc s námi díky absence nákupu stěhovacích pomůcek, krabic, obalového materiálu a pronájmu dodávky ušetříte až 30% nákladů! Vyhovují vám naše nabízené služby stěhování Praha 11? Rezervujte si u nás termín a v den D k vám pošleme náš tým zaměstnanců.

Pomůžeme vám s vyklízením Praha 11 a okolí

Naši zaměstnanci také realizují vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, komerčních prostor, obchodů, kanceláří, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám s odvozem veškerého nebo pouze vybraného vybavení, elektrospotřebičů, nábytku a jiného vybavení do místu příslušného sběrného dvora, kde přijímají výbavu domácností pro ekologickou likvidaci ZDARMA. U nás platíte pouze za naši pomoc s vyklízením.

Jaká je cena vyklízení v Praze 11? Podívejte se do našeho platného ceníku na našich internetových stránkách nebo zde vyplňte kontaktní formulář, zadejte poptávku na vyklízení a odešlete. My vás budeme co nejdříve kontaktovat. Nebo stačí zavolat a domluvit si s technikem celou záležitost vyklízení. S námi budete předem vědět, kolik vás vyklízení bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?