Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 13

Stěhování Praha 13

Potřebujete přestěhovat svůj byt či dům v Praze 13 a nechcete se spoléhat na pomoc přátel? Zavolejte si na pomoc zkušené stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám se stěhováním, vyklízením a pokud zatím nevíte, kam se svými věcmi, můžete využít náš krátkodobý či dlouhodobý pronájem skladů od 1 m2 nebo naše hlídané skladovací kontejnery.

Jsme firma PROFIGROUP, působící na trhu v oblasti stěhování už od roku 2005 a se stěhováním bytů i komerčních prostor, jako jsou například kanceláře, obchody, sklady, salony máme prokazatelné zkušenosti. Kromě toho se zabýváme také vyklízením bytů a komerčních prostor od věcí po předchozích majitelích, vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám s roztříděním věcí, odnosíme krabice, skříně, pohovky, elektrospotřebiče a další vybavení i z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst.

Při práci pracujeme rychle, efektivně, spolehlivě a samozřejmě diskrétně, pro práci používáme výhradně vlastní stěhovací vozy a profesionální stěhovací pomůcky. Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti pro případ, že by došlo během práce k mechanickému poškození věci. Pracujeme i o víkendech a svátcích nonstop. Objednat si u nás můžete stěhování v pozdních nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.

Proč se spolehnout při stěhování Praha 13 na PROFIGROUP?

  • Garantujeme nejlevnější stěhování Praha 13 a okolí
  • K práci přistupujeme zodpovědně
  • Garantujeme maximální spokojenost za odvedené služby
  • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
  • Půjčíme vám zdarma krabice, boxy i obalový materiál
  • Neúčtujeme příplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu
  • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
  • Nabízíme také službu vyklízení a skladování

Hledáte pomoc se stěhováním v Prahy 13 a nevíte, na koho se obrátit, zvláště v případě, že se potřebujete přestěhovat během následujících týdnů či dokonce dnů? Dostali jste právě nyní klíče od svého nového bydlení a už nechcete platit zbytečně další měsíční nájem? Zavolejte našim technikům do PROFIGROUP. Nabízíme vám rychlé stěhování Praze 13 a okolí. Přestěhujeme vás do Prahy 13 a z Prahy 13 a pokud nezbývá čas nebo nemáte zkušenosti, pomůžeme vám také s balením.

Jak probíhá stěhování z Prahy 13 a do Prahy 13

Záleží nám na spokojenosti každého našeho zákazníka. Proto odvádíme kvalitní služby. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky na stěhování, připravíme plán a při práci se ho budeme striktně držet. Je na vašem rozhodnutí, zda si svou domácnost zabalíte sami nebo vás přestěhujeme na klíč.

Během roků praxe jsme si vědomi, co všechno obnáší stěhování do Prahy 13 a z Prahy 13. Před stěhováním s vámi projdeme veškeré náležitosti, týkající se stěhování v Praze 13, poradíme, jak se na stěhování připravit, abyste se nedostali do časového presu, poradíme, jak bezpečně zabalit křehké nádobí i nábytek tak, aby nedošlo k mechanickému poškození během transportu.

Máte-li ve svém inventáři například historicky cenný nábytek, hudební nástroje, drahou elektroniku a jiné poklady a nemáte zatím s balením zkušenosti, doporučujeme tuto činnost přenechat našim zaměstnancům. V rámci našich poskytovaných služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí na přesun. Například sklo uložíme do kartonových krabic, které pečlivě vyložíme papírem, z nábytku demontujeme skla, zrcadla, úchytky a obalíme do fixační folie. Zajistíme bezpečný transport veškerého vybavení vaší domácnosti.

Jestliže si chcete svou domácnost zabalit sami, neutrácejte zbytečně za nákup obalového materiálu a krabic. Nechte si technikem spočítat, kolik obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Na jednotlivé krabice a nábytek pak stačí napsat, kam je máme na nové adrese vynosit.

Využijte službu „Stěhování na klíč“

Tuto službu doporučujeme všem, pokud se potřebujete přestěhovat do Prahy 13 v co nejkratším čase a není prostor pro důkladné balení vašich věcí. Také ji nabízíme těm, kteří neradi ztrácí čas a raději nechají některé záležitosti na profesionálech. Nebo ji nabízíme majitelům firem, kteří chtějí rozvíjet své podnikání, stěhují se v Praze 13 na lukrativnější adresu, ale neradi dávají zaměstnancům práci navíc. V každém případě nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás.

Jak vám pomůžeme? Předejte nám klíče a nechte nás, abychom pečlivě uložili do krabic vybavení vaší domácnosti. Během příprav rozložíme velké skříně, malé komody omotáme do fixační folie, sundáme ze skříní skleněné a zrcadlové doplňky, demontujeme úchytky. Nakonec vše převezeme na novou adresu, krabice rozmístíme do místností, kam patří a nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Veškerou práci odvedeme za vás. Vy si zatím užívejte čas podle svého a přijďte až do kompletně přestěhované domácnosti, připravené na zabydlení.

Levné stěhování Praha 13

Uvědomujeme si, jak finančně náročné je celá tato akce, proto vám nabízíme nejvýhodnější stěhování v Praze 13. Nebojte se svěřit těžkou práci spojenou se stěhováním našim zkušeným zaměstnancům. Přestěhujeme vás nejlevněji do Prahy 13 a z Prahy 13, dle vašich představ.

Jak vás přestěhujeme? Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si vaše představy o stěhování a také přibližný datum a čas. Pošleme k vám našeho technika, se kterým domluvíte veškeré své představy, domluvíte podrobnosti, a nakonec společně připravíte stěhovací plán. Je na vás, v jakém rozsahu vám během stěhování pomůžeme, zda vám přestěhujeme věci na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých věcí, nebo necháte celou práci na nás.

Technik nakonec přeměří veškerý nábytek, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram a sestaví cenovou kalkulaci, která je po odsouhlasení neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik za stěhování zaplatíte! Vyhovují vám naše služby v oblasti stěhování v Praze 13? Pak už stačí rezervovat si termín v našem diáři a těšit se na den D, až k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Vyklízení v Praze 13 a okolí

Pořídili jste si nový byt, dům či nebytový prostor, který je potřeba vyklidit od věcí po původních majitelích a nevíte, jak zajistit ekologickou likvidaci? Pomůžeme vám s vyklízením nemovitosti, vyklízením v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti tak, že pečlivě roztřídíme veškeré vybavení, odnosíme elektrospotřebiče a nábytek, vše naložíme do našich vozů, a nakonec odvezeme do místně příslušného sběrného dvora. Likvidace věcí z vyklízení v místně příslušném sběrném dvoře je ZDARMA. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením.

Jaká je orientační cena za vyklízení? Pokud chcete znát předběžnou cenu za vyklízení v Praze 13, tak se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník. Nebo vyplňte nezávaznou poptávku a my vás budeme co nejrychleji kontaktovat. Obrátit se na nás můžete rovněž telefonicky, kde s naším technikem projdete veškeré náležitosti vyklízení v Praze 13. S námi budete dopředu vědět, kolik vás bude vyklízení stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?