Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 14

Stěhování Praha 14

Konečně jste od realitního makléře dostali klíče od svého vysněného bytu, který je připravený k nastěhování a nyní přemýšlíte, kde najít levné stěhováky v Praze 14 a okolí? Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP. Pomůžeme vám nejen s přestěhováním, ale také s vyklízením a uskladněním vašich věcímoderních skladech nebo skladovacích kontejnerech.

PROFIGROUP se specializuje na stěhování bytů, domů, kanceláří, skladů, obchodů, salonů a jiných komerčních prostor. Kromě toho také zajišťujeme vyklízení bytů, domů a přilehlých objektů, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Dle vašich potřeb zajistíme vyklízení na klíč, nebo odvezeme pouze vámi vybrané věci a nezáleží na tom, zda se jedná o špatně dostupná místa nebo vysoká patra bez výtahu.

Při práci používají naši stěhováci kvalitní stěhovací pomůcky, profi stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. To pro nechtěné situace, kdybychom způsobili škodu na vašem majetku. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. K zákazníkům přistupujeme individuálně, nebojíme se plnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků a pracujeme svědomitě, samostatně, rychle a diskrétně. Přestěhujeme vás i ve večerních hodinách do Prahy 14 i z Prahy 14 tak, abyste si nemuseli brát volno! 

Proč si pozvat na stěhování Praha 14 naše stěhováky?

  • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater bez výtahu
  • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
  • Nabízíme mnoho nadstandardních služeb v ceně
  • Vaši poptávku vyřídíme ihned
  • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Praze 14
  • Pracujeme o víkendech a svátcích bez příplatku
  • ZDARMA zapůjčíme krabice a obalový materiál

Stěhování Praha 14 může být bez starostí, pokud si pozvete na pomoc zkušené zaměstnance z PROFIGROUP a necháte si pomoci podle svých představ. A to i v případě, pokud se ve vašem novém bytě dodělaly poslední pracovní úkoly a vy máte možnost se nastěhovat ihned. Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte konkrétní datum. Nabízíme spěšné stěhování v Praze 14. A pokud nestíháte vše zabalit, nechte si pomoci od našich zaměstnanců, například službou „Stěhování na klíč“.

Jak pracujeme?

Záleží nám na našich zákaznících a nebojíme se plnit přání i těch nejnáročnějších klientů. K práci přistupujeme zodpovědně, pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě. Proto s vámi dříve, než se pustíme do realizace zakázky, připravíme plán, podle kterého se při práci budeme do posledního puntíku držet. Je na vás, zda si necháte pomoci pouze s odvozem vašich věcí na novou adresu, nebo celé stěhování v Praze 14 necháte na nás.

Za roky praxe dobře víme, co obnáší stěhování do Prahy 14 a co je třeba zajistit. Proto dříve, než se pustíme do práce, s vámi probereme veškerá úskalí stěhování v Praze 14 a poradíme, jak se co nejlépe připravit. Poradíme, jak co nejbezpečněji zabalit i ty nejkřehčí sklenky, jak připravit na transport nábytek a do čeho zabalit zrcadla a skleněné vitríny.

Pokud máte ve svém bytě například starožitný nábytek nebo jiné historicky cenné předměty a nemáte s balením dostatečné zkušenosti, nechte si pomoci od našeho personálu. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí tak, aby nedošlo během manipulace k nechtěnému mechanickému poškození. Pečlivě z nábytku demontujeme police, zásuvky, úchytky, madla a ostatní kování. Pak nábytek zabalíme do fixační folie a rohy nezapomeneme ochránit například kartony. Postaráme se o bezpečný transport veškerého vašeho vybavení, včetně křehkých soch, hudebních nástrojů i třeba obrazů.

Nemáte se čeho bát a chystáte si vše zabalit svépomocí? Pak si od nás nechte zdarma půjčit krabice i obalový materiál. Na krabice i nábytek pak stačí, abyste napsali, kam jednotlivé kusy odnosit na nové adrese.

Jak vám pomůžeme při objednání „Stěhování na klíč“?

Tato služba je určena pro všechny, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Prahy 14 nebo z Prahy 14 a není čas na balení. Také ji rádi využívají ti, kteří svůj čas tráví jinak a stěhování přenechají raději na specialistech. Nebo ji využívají majitelé firem, kteří potřebují přestěhovat svou firmu, aniž by zatěžovali balením své zaměstnance. Předejte nám klíče z nové a původní adresy a o ostatní už se postaráme za vás.

Jak vám konkrétně pomůžeme? Veškeré vybavení uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše vynosíme do stěhovacího vozu. Během práce se postaráme o kompletní balení a stěhování veškerého vybavení vaší domácnosti. Nakonec na nové adrese vše pečlivě rozmístíme tak, jak jste si předem dohodli s naším technikem. Pak nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím užívejte čas podle svého uvážení a nakonec stačí, abyste přišli do vašeho nového bytu. Bez zbytečných starostí a námahy!

Hledáte levné stěhování Praha 14

Rozumíme, že stěhování je samo o sobě velmi finančně náročné. Ale stěhovat těžké věci rozhodně nedoporučujeme svépomocí. Naši stěhováci vás přestěhují v Praze 14 dle vašich požadavků, a navíc s námi díky půjčení krabic a obalového materiálu ušetříte velké finanční výdaje!

Jak přistupujeme ke své práci? Jednoduše si zavolejte náš profi tým. Pak očekávejte návštěvu našeho technika přímo u vás doma, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti se stěhováním. Záleží na vás, zda si necháte pomoci pouze s balením nebo necháte vše na našich stěhovácích.

Náš technik s vámi projde vaše požadavky, poznamená si rozsah vašich požadovaných služeb, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik navíc, pro jistotu. Pak připraví plán a cenovou nabídku. Ta je od této chvíle neměnná. Pokud vám vyhovují naše nabízené služby pro stěhování v Praze 14, stačí si rezervovat termín. V dohodnutý čas se naši stěhováci postarají o bezproblémové stěhování.

Levné vyklízení Praha 14 objednávejte u PROFIGROUP

Zabýváme se rovněž vyklízením bytů, domů, půd, sklepů, kanceláří, hotelů, skladů, archivů a jiných nebytových prostor. Zařizujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy, odvezeme vybrané vybavení do sběrného dvora, kde provedou eko likvidaci zdarma. Vy zaplatíte pouze na naši pomoc.

Jaká je cena za vyklízení? Pro předběžnou cenu za vyklízení Praha 14 se podívejte na našem webu do platného ceníku nebo vyplňte nezávaznou poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře. My se vám co nejdříve ozveme. Nebo se na nás obraťte telefonicky a s technikem domluvte vaše požadavky na vyklízení Praha 14. S námi jednoduše víte, s čím a za kolik vám pomůžeme!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?