Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Praha 15

Stěhování Praha 15

Už znáte datum stěhování do Prahy 15 a přemýšlíte, jakou stěhovací firmu oslovit? Zadejte si poptávku na našich stránkách nebo rovnou zavolejte našim technikům z PROFIGROUP. Pomůžeme vám se stěhováním, vyklízením i skladováním vašich věcí v našich moderních sladech nebo skladovacích kontejnerech.

Jsme stěhovací firma PROFIGROUP a na trhu působíme už od roku 2005. Zabýváme se také vyklízením, vyklízením v pozůstalosti a likvidací v pozůstalosti. Není pro nás překážkou odnosit krabice, komody, nábytek, elektrospotřebiče a další vybavení vaší domácnosti i z vysokých pater bez výtahu nebo z těžko přístupných míst.

Naši stěhováci používají při práci moderní stěhovací vozy a kvalitní stěhovací pomůcky, navíc jsou při práci jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se cokoliv během stěhování nedopatřením poškodilo, abychom vám mohli vyplatit náhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop, v kteroukoliv denní i noční hodinu, o víkendech i svátcích. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a přestěhujeme vás do Prahy 15 i z Prahy 15 za nejlepší cenu.

Jak vám pomůžeme se stěhováním Praha 15?

  • Vyřídíme vaši poptávku ihned
  • Zajišťujeme spěšné stěhování Praha 15 a okolí
  • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
  • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
  • Používáme vlastní stěhovací vozy i profi pomůcky
  • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci
  • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater i těžko přístupných míst
  • Garantujeme individuální a profesionální přístup

Propadáte panice, protože potřebujete přestěhovat svůj byt či dům v Praze 15 a to během několika týdnů nebo snad dnů? Dostali jste zprávu od makléře, že váš byt je připravený k nastěhování a vy už nechcete zbytečně platit další nájem navíc? Nedělejte si hlavu a zavolejte nám. Pomůžeme vám i se spěšným stěhováním v Praze 15 a okolí.
Domluvte si s námi rozsah služeb a v dohodnutém čase se vám postaráme o bezproblémové přestěhování veškerého vybavení vašeho bytu na novou adresu.

Jak probíhá stěhování Praha 15 od PROFIGROUP?

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Nezáleží nám na tom, zda potřebujete přestěhovat garsoniéru nebo velký dům i s garáží, vždy pracujeme tak, abyste byli maximálně spokojeni. Proto si s vámi projdeme veškeré vaše požadavky a připravíme plán, podle kterého se budeme při práci držet. Záleží na vás, zda si necháte pomoci pouze s odnosem velkých skříní a gauče nebo vás přestěhujeme na klíč.

Náš zkušený tým má za roky praxe bohaté zkušenosti a stěhováci jsou si vědomi, co všechno stěhování Praha 15 obnáší. Proto s vámi projdeme veškeré podrobnosti, doporučíme, kdy a jak začít s balením a jak zabalit jednotlivé věci, tak, aby během transportu nedošlo k nechtěnému poškození skel, zrcadel a jiných křehkých věcí.

Máte ve své sbírce například něco cenného, co se během transportu nesmí poškodit a nemáte zkušenosti s balením? Nechte si od nás pomoci s balením těchto věcí. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme na bezpečný přesun. Ze starožitného nábytku například demontujeme úchytky, madla, police, skleněné části a zrcadla. Pak nábytek obalíme do fixační fólie, a nakonec vynosíme do vozu, kde připoutáme tak, aby nemohlo dojít k poškození. Zajistíme bezpečný transport veškerých cenných a křehkých věcí.

Chystáte se na balení svépomocí? Pak si od nás nechte půjčit zdarma stěhovací krabice i obalový materiál. Na krabice a nábytek pak stačí našim stěhovákům napsat, do jakých místností na nové adrese mají vše vynosit.

Proč si objednat „Stěhování na klíč“ Praha 15 a okolí?

Tuto službu využívají všichni majitelé nemovitostí, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Prahy 15 nebo z Prahy 15 a nemají dostatek času na balení. Také ji rádi využívají ti, kteří rádi tráví čas po svém a nemají čas na balení. Nebo je určena například pro majitele firem, kteří odmítají přenechávat starosti se stěhováním na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče od nového a starého a o vše ostatní se postaráme my.

Jak probíhá naše pomoc? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě naskládáme do krabic. Nábytek připravíme na stěhování tak, že z něj demontujeme veškeré křehké části, a vše přeneseme do našich moderních stěhovacích vozů. Nakonec na nové adrese rozmístíme nábytek a krabice dle předem domluveného plánu. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Na vás bude, abyste se na nové adrese zabydleli.

Levné stěhování Praha 15 vám zajistí PROFIGROUP

Rozumíme, že celá tato akce přináší celou řadu nákladů, zvláště v případě, pokud musíte uhradit veškeré zednické a malířské práce, a ještě musíte dovybavit svůj nový byt o nový nábytek a další vybavení. Nebojte se svěřit těžkou práci na nás. Přestěhujeme vás nejlevněji v Praze 15 a to přesně podle vašich představ.

S čím vším vám pomůžeme? Zavolejte si náš tým. Pošleme k vám domů technika, který s vámi projde vaše požadavky. Vyberte si, do jaké míry vám pomůžeme, zda vám pomůžeme pouze s odvozem věcí na novou adresu nebo veškerý inventář zabalíme a přestěhujeme na klíč.

Náš technik nakonec přeměří velký nábytek, spočítá krabice, které vám ZDARMA půjčíme i s obalovým materiálem, a nakonec vám připraví cenovou nabídku. Ta je neměnná, s námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte. Líbí se vám naše nabízené stěhovací služby v Praze 15? Rezervujte si u nás termín a v dohodnutý čas se pustíme do práce.

Nechte si pomoci s vyklízením v Praze 15?

Mezi naše další nabízené služby je vyklízení bytů, domů, sklepů a přilehlých nemovitostí, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy. Při práci odvozíme vybrané vybavení, elektroniku i nábytek do místního sběrného dvora, kde provedou zdarma likvidaci. Nám platíte pouze za naši pomoc.

Jaká je cena za vyklízení? Pokud si chcete předem spočítat, kolik vás vyklízení vyjde, podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete přehledný ceník, zadejte si nezávaznou poptávku a odešlete vyplněný formulář. V co nejkratším čase vás budeme kontaktovat. Také vám můžeme pomoci telefonicky, technik s vámi projedná veškeré náležitosti vyklízení v Praze 15 a okolí. S námi víte, kolik za vyklízení zaplatíte.

 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?