Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování na velkou vzdálenost

02. 03. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Za prací na druhý konec ČR

Není výjimkou, že se lidé stěhují za prací i na druhý konec republiky. Stěhování na větší vzdálenost, mezi okresy i kraji, pro nás není problém. Máme za sebou desítky přesunů z Prahy na Moravu i na Slovensko.

Stejné ceny

Za stěhování přes celý kraj nebo republiku neúčtujeme žádné příplatky. Ceny jsou stejné, jako když byste se chtěli stěhovat v rámci jednoho města nebo jen do vedlejší ulice. Zpáteční cestu počítáme dle skutečného času cesty na vykládku.

Zkušení řidiči

Dlouhé cesty vždy obsazujeme dvěma řidiči, aby se mohli vystřídat a snížil se celkový čas stěhování. Naši pracovníci ujeli desítky tisíc kilometrů na dálnicích i ve městech. Váš nábytek i ostatní osobní věci budou v těch nejlepších rukou.

Vozový park obnovujeme

Máme k dispozici pět vozů ke stěhování, přičemž tři jsou méně než tři roky staré a pravidelně servisované. Na každou zakázku jezdíme s čistým vozem, dostatečným počtem krabic, obalového materiálu a s nářadím. Vše neváháme použít a vše je k dispozici po celou dobu stěhování.

Co říkají zákazníci

“Se službami jsem byl maximálně spokojený. Pánové, kteří mi byli na stěhování přiděleni, byli profesionální, rychlí a efektivní. V neposlední řadě nedošlo k žádnému poškození, kterékoliv stěhované věci. Všem mohu jen doporučit.” Petr Jiránek.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?