Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Domov důchodců

16. 03. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Stěhujeme seniory

Stěhovali jsme domov důchodců. Na začátku roku 2018 jsme získali velkou zakázku v podobě stěhování 21 seniorů v rámci jednoho města. Pro realizaci byl domluven specifický postup, kdy se jednotlivé byty určovaly nárazově a takřka ze dne na den.

Spousta balení

Dědečkové a babičky byli na stěhování přichystaní dle svých možností. Pro mnohé z nich se jednalo o první stěhování v životě, které si museli zařídit sami, a tak rádi přijali pomoc od našich pracovníků. Společně tedy dobalili vše potřebné do krabic a tašek.

V rámci jednoho města

Nájemníci domova důchodců byli stěhováni na druhý konec města. Nábytek a osobní věci bylo nutné dostat do pátého či šestého parta. A jelikož byl v domě pouze jeden výtah, který byl používán novými obyvateli, často museli stěhováci po schodech.

Rozmístění nábytku

Stejně jako na všech ostatních zakázkách stěhování jsme rozmístili veškerý nábytek dle přání seniorů. S většinou drobných věcí jsme jim pak pomohli s umístěním, aby neměli žádnou starost. Nábytek jsme vybalili z fólie a vyprázdnili zapůjčené krabice.

Další stěhování

Senioři byli s prací stěhováků Profigroup velmi spokojení. Specifická zakázka byla dokončena dle přání zadavatele. Od všech tak přišlo ujištění, že naše služby stěhování budou doporučovat dále.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?