Pomoc se stěhováním

Radost ze stěhování

Může se zdát, že ve vašem bytě, či kanceláři je jen pár věcí. Opak je však většinou pravdou. Stěhovat svépomocí se pak může změnit v noční můru. Spousta drobností totiž stále nekončí, od krabic budete mít vytahané ruce až u kolen, síly rychle ubývají. Pokud si zavoláte specializovanou firmu na stěhování, budete toho všeho ušetřeni. A stěhování budete mít bez práce.

Z města, z vesnice

Profigroup odstěhuje rodiny i jednotlivce z velkých měst i malých obcí. Jsme odborníky ve svém oboru a naše služby mají vysokou kvalitu. Náklady spojené se stěhováním jsou přehledné a bez skrytých poplatků. Vše je v hodinové sazbě, doplácí se pouze skutečně použitý obalový materiál.

Doplňkové služby

Kromě základní služby stěhování, kterou je nakládka a vykládka, také zdarma obalujeme, demontujeme, odpojíme pračku či rozmístíme nábytek dle přání zákazníka.

Máme zkušenosti

Stěhováci firmy Profigroup mají spoustu zkušeností, proto dokáží pohotově reagovat na aktuální potřeby zákazníků či specifické požadavky dle dispozic bytu či kanceláře. Nedělá nám problém stěhovat po schodech a dáváme pozor nejen na majetek zákazníka, ale i všech ostatních obyvatel vchodu.

Nově i skladování

Od března 2018 nově poskytujeme možnost uskladnění nábytku na předem určenou dobu. Nábytek do skladu sami odstěhujeme a až nastane čas na jeho vrácení majiteli, opět jej dovezeme. Vzhledem k umístění skladu mimo hlavní město můžeme nabídnout atraktivní cenovou nabídku.

Město Praha
stěhování zámku
obalový materiál
knihy, knihovna, Praha

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?