Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhujeme do rodinného domu

20. 04. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Z bytu do rodinného domu

Snad každé město už má v dnešní době na své periferii novou zástavbu rodinných domů. Mladé rodiny volí tuto formu bydlení a stěhují se do něj po předchozím podnájmu v bytě. Přesun do nového trvalého bydliště bude při objednání specializované firmy mnohem snazší.

Zdarma cenový návrh

Zeptejte se nás. Cenovou nabídku na stěhování vypracujeme zdarma. Neslibujeme nesmyslně nízké částky. Jednáme fér a říkáme vždy konečné ceny. Po zavolání máte na objednávku čas, rozhodně vás nebudeme tlačit do rozhodnutí už během telefonátu.

Něco navíc ke stěhování

Standardně při stěhování nabízíme bez příplatku obalovou službu, demontáž, montáž, odpojení pračky i sundání polic ze stěn. Všechny stěhovací party jsou vybaveny nářadím, bublinkovou fólií, stretch fólií a dalšími pomůckami. Pracovníci jsou Češi a jsou oblečeni ve stejnokroji s logem firmy.

Velké zkušenosti

Stěhováním se zabýváme pět let. Začínali jsme s jedním autem a dvěma pracovníky. Na začátku roku 2018 už jsme měli pět aut a zakázky zajišťuje dvanáct zkušených stěhováků. Zakládáme si na slušném chování a profesionálním vystupování.

Formulář spokojenosti

Zákazníci mají po dokončení stěhování možnost zhodnotit práci naší firmy ve formuláři. Za celý rok 2017 jsme za práci nezískali jinou známku, než jedničku. Spousta zákazníků nás doporučuje svým známým, či kolegům.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?